5 داروی هومیوپاتی برای کاهش وزن – زنان اولیه


کاهش وزن یکی از محبوب ترین موضوعات بهداشتی است. به نظر می رسد تقریباً همه در برهه ای از زندگی خود در حال تلاش برای یافتن چگونگی کاهش وزن هستند و راه های زیادی برای نزدیک شدن به کاهش وزن وجود دارد. برخی قسم می خورند که رژیم غذایی خود را تغییر دهند. برخی قسم می خورند که تمرین خود را به سطح بعدی برسانند. اگر در گوگل گوگل “کاهش وزن” را جستجو کنید ، از گزینه های مختلفی که برای روش های کاهش وزن مشاهده خواهید کرد ، شگفت زده خواهید شد ، از جمله داروهای هومیوپاتی برای کاهش وزن.

با این حال ، آنچه برای یک فرد کار می کند ممکن است برای شخص دیگری مفید نباشد. این به این دلیل است که دبدنهای متفاوت به چیزهای مختلف واکنش متفاوتی نشان می دهند ، بنابراین اگر فردی را دیدید که 4 روز در هفته یوگا انجام می دهد و 10 کیلو وزن کم می کند ، این بدان معنا نیست که انتظار همان چیزی را دارید.

قربانی مد نباشید.

در حالی که داشتن گزینه های زیاد برای کاهش وزن بسیار عالی است ، توجه به این نکته ضروری است که همه آنها سالم نیستند. رژیم های مد روز معمولاً مواردی هستند که می خواهید از آنها خودداری کنید زیرا می توانند منجر به کاهش موقت وزن شوند ، اما حفظ آنها در بلند مدت اغلب دشوار است. آنها اغلب به انتظارات غیرواقعی نیاز دارند (ما رژیم هایی را مطالعه می کنیم که به شما اجازه می دهد فقط برای یک هفته آب میوه بخورید) و نتایج سریع و ماندگاری را ارائه می دهند.

ممکن است در مدت کوتاهی که از رژیم غذایی سخت پیروی می کنید ، کاهش وزن را تجربه کنید ، اما وقتی به عادت غذایی معمول خود بازگردید ، وزن معمولاً با آن برمی گردد.

بنابراین ، بسیاری از مردم برای کاهش وزن به داروهای هومیوپاتی روی می آورند ، که بسیار بی خطرتر از مصرف قرص های رژیمی هستند (چه کسی می داند که این چیزها واقعاً چیست) و می توانند به ایجاد عادات سالم در مورد تغذیه سالم و ورزش کمک کنند که باعث افزایش وزن سالم در دراز مدت می شود. به

زن یائسه در مقیاس ، ناامید است زیرا نمی تواند وزن خود را کاهش دهد

در اینجا برخی از بهترین داروهای هومیوپاتی وجود دارد که ارزش امتحان کردن امروز را دارند.

داروهای لاغری هومیوپاتی

در حالی که اینها راه تضمینی برای کاهش وزن نیستند ، ممکن است بخواهید ببینید آیا آنها جرقه ای در شما ایجاد می کنند یا خیر.

Calcarea Carbonica

دلیل اصلی برخی از افرادی که داروهای هومیوپاتی را برای کاهش وزن امتحان می کنند ، احتمالاً به نتیجه می رسد این است که درمان ها به رفع انسداد کمک می کنند.

بسیاری از مردم به دلیل مشکلات گوارشی و / یا مشکلات متابولیک دچار مشکلات وزن می شوند.

Calcarea carbonica می تواند در این مورد کمک کند. این دارو در اصل کربنات کلسیم ناخالص است و از لایه میانی پوسته ها ساخته شده است. این دارو در درجه اول برای کسانی ساخته شده است که متوجه می شوند بیشتر وزن خود در ناحیه معده قرار دارد و تمایل دارند شب ها عرق کنند.

علائم دیگر اینکه بدن شما ممکن است به Calcarea carbonica نیاز داشته باشد:

 • اضطراب بالا
 • تنگی نفس
 • سر عرق کرده
 • بلافاصله بعد از غذا گرسنه می شوید

لیکوپودیوم

طبق مطالعه انجام شده در کتابخانه ملی پزشکی لیکوپودیوم یک داروی هومیوپاتی است که برای درمان بیماریهای کبدی ، دستگاه ادراری و گوارشی استفاده می شودبه “

کسانی که از کم کاری تیروئید رنج می برند ممکن است متوجه شوند که لیکوپودیوم به آنها کمک می کند ، و همچنین افرادی که از مشکلات معده مانند یبوست و نفخ رنج می برند.

افرادی که نیاز به لیکوپودیوم دارند معمولاً هوس شیرینی می کنند و نوشیدنی های گرم و غذا را دوست دارند. آنها ممکن است در طول وعده غذایی بسیار بیشتر از مقدار لازم غذا بخورند و معده آنها متورم و ناراحت شود.

قهوه و دونات

Natrum Mur

این داروی هومیوپاتی برای کسانی که با کم خونی دست و پنجه نرم می کنند و اغلب هوس زیادی نمک می کنند ، بهترین است. همچنین برای کسانی که وزن آنها در ران و باسن آنها تجمع می یابد بهتر است.

اگر موارد زیر را تجربه کردید ، می توانید برخی از مزایای استفاده از natrum mur را مشاهده کنید:

 • او با گرما دست و پنجه نرم می کند
 • افزایش وزن به دلیل افسردگی و استرس
 • کم خونی

نوکس وومیکا

اگر متوجه شدید که زندگی کم تحرکی داشته اید و وزن شما مشکل ساز شده است ، ممکن است بخواهید nux vomica را امتحان کنید. یبوست معمولاً با یک شیوه زندگی بی تحرک همراه است و nux vomica می تواند در این مورد کمک کند.

اگر موارد زیر را تجربه کردید راه حل را امتحان کنید:

 • هوس خوردن غذاهای تند
 • تمایل به غذاهای سرخ کرده
 • ناتوانی در کنترل سرما
 • یبوست

گرافیت

یائسگی و یائسگی می تواند باعث افزایش وزن برای بسیاری از زنان شود. متأسفانه خلاص شدن از وزن اضافی همیشه آسان نیست.

گرافیت ها می توانند در این مورد کمک کنند. این داروی هومیوپاتی از زغال چوب ساخته شده و به برخی از یبوست مزمن کمک می کند.

اگر موارد زیر را تجربه می کنید ، این راه حل ممکن است برای شما مناسب باشد:

 • غمگینی
 • عدم توانایی در کنترل هوای سرد
 • نمک زیاد در رژیم غذایی
 • PMS

زن غمگین

هنگام صحبت در مورد مشکلات وزن خود ، همه داروهای فوق ارزش امتحان کردن را دارد. فقط مطمئن شوید که تحقیقات خود را انجام داده اید و فقط دوز توصیه شده را مصرف می کنید.

اگر یکی از این موارد را به زندگی روزمره خود وارد کنید و آن را با رژیم غذایی بهتر و ورزش منظم ترکیب کنید ، به احتمال زیاد برخی از اعداد در مقیاس قرار می گیرند.

این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است و برای تشخیص یا درمان هیچ بیماری در نظر گرفته نشده است. در صورت داشتن هرگونه مشکل سلامتی یا مایل به افزودن مکمل یا دارو به برنامه روزانه خود ، با پزشک خود تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید:

آیا این اشتباهات را در کاهش وزن مرتکب می شوید؟

تعیین اینکه آیا وزن بدن سالمی با استفاده از BMI دارید

چگونه می توان التهاب را کاهش داد و برای همیشه لاغر شد!

5- داروهای هومیوپاتی برای کاهش وزن

آیا این مقاله را پسندیدید؟ ثبت نام کنید (به صورت رایگان!) و ما هر هفته مقالات فوق العاده ای را برای شما ارسال می کنیم. به طور رایگان اینجا ثبت نام کنید.دیدگاهتان را بنویسید