کاهش سریع وزن – زندگی ایده آل کویتوس


این موضوع هنگام یافتن بهترین رژیم کاهش وزن برای کاهش وزن مطرح می شود و هرگز به دنبال قرص ها و مکمل های کاهش وزن که این روزها در همه جا مشاهده می کنید ، نروید. اگر بتوانید کاهش وزن سالم و مناسب را با یک برنامه تمرینی ترکیب کنید ، این برنامه ممکن است بهترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن به طور طبیعی باشد. هنگام انتخاب رژیم کاهش وزن ، یکی از اولین و مهمترین مواردی که باید به آن توجه داشته باشید این است که به هیچ وجه وعده غذایی خود را از دست ندهید یا به طور نامنظم غذا نخورید. اگر فکر می کنید که اگر یک یا دو وعده غذا نمی خورید و به یک وعده غذایی سنگین روزانه کمک نمی کنید ، باید بدانید که بسیار در اشتباه هستید. شما همچنین برای کاهش وزن به یک هدف واقع بینانه نیاز دارید و باید برای رسیدن به آن هدف تلاش کنید. همیشه به یاد داشته باشید که با یک مقدار مشخص ورزش و یک برنامه غذایی متعادل و سالم ، فقط می توانید مقدار مشخصی فشار بر بدن خود وارد کنید.

یکی از رایج ترین رژیم های غذایی برای کسانی که به دنبال کاهش وزن هستند رژیم جنرال موتورز است که یکی از بهترین برنامه های رژیم غذایی است که می توانید از منابع مختلف پیدا کنید زیرا این سریع ترین و طبیعی ترین راه برای کاهش وزن بدون مصرف مکمل یا رژیم غذایی است. ارائه قرص های رژیمی جنرال موتورز یکی از بزرگترین شرکت های خودروسازی است که برنامه تغذیه ای به نام رژیم جنرال موتورز یا رژیم غذایی GM را معرفی کرده است و پس از آن بسیاری از شرکت ها و موسسات آموزشی به دنبال آن هستند. این رژیم غذایی به ارتقاء سلامت افرادی که در شرکت ها ، مدارس ، دانشگاه ها و سایر صنایع کار می کنند کمک می کند. این رژیم برای همه سنین شناخته شده است و همچنین گفته می شود که بسیاری از افراد با این رژیم غذایی در هفته توانسته اند تا 8 کیلوگرم وزن کم کنند.

شاید بسیاری به دنبال راهی برای کاهش وزن بدون مشکل بوده اند. ممکن است ورزش های مختلفی از یوگا گرفته تا دویدن و بدنسازی را امتحان کرده باشید ، اما نتوانسته اید چربی های اضافی بدن را از بین ببرید. اگر اضافه وزن یکی از نگرانی های اصلی شما است ، رژیم غذایی GM ممکن است راه حل باشد.

رژیم جنرال موتورز
وقتی آماده شروع رژیم غذایی GM هستید ، ابتدا باید تصمیم خود را بگیرید. تنها در صورتی می توانید در برنامه کاهش وزن خود موفق باشید و سریع ترین وزن را کاهش دهید که ذهن آرام و کنترل شده ای داشته باشید. این رژیم یک هفته ای است و فقط می توانید از غذای تجویز شده استفاده کنید. گفته می شود که اگر این رژیم را با دقت رعایت کنید ، می تواند بین 5 تا 8 کیلوگرم وزن کم کنید.

مهمترین نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که اصلا گرسنه نباشید. گرسنگی اثر معکوس دارد و به جای کاهش وزن در پایان برنامه افزایش می یابد. این برنامه مقدار و نوع دقیق غذا را به شما ارائه می دهد تا همیشه سیر باشید. بسیاری از افرادی که از این رژیم استفاده کرده اند ، این سال را پرسیده اند که چگونه می توان با رژیم غذایی که نمی خواهد از گرسنگی بمیرند ، به طور م effectivelyثری وزن خود را کاهش دهند. اما نگران نباشید ، فقط به دستورالعمل های این رژیم گوش دهید و آنها را با دقت دنبال کنید.

رژیم لاغری 7 روزه برای 8 کیلوگرم
اولین روز رژیم: میوه های تازه
اولین روز از مهمترین روز این رژیم کاهش وزن سریع است زیرا شما فقط می خواهید وارد دنیایی شوید که نحوه کاهش وزن را درک می کند. این رژیم می گوید اولین روز برنامه باید به میوه ها اختصاص یابد. شما می توانید به اندازه موز به اندازه موز میوه بخورید. میوه هایی مانند هندوانه و خربزه عالی هستند. همچنین باید 8 و 12 لیوان آب بنوشید و به هیچ غذای دیگری حتی سبزیجات خام یا پخته دست نزنید. اگر می خواهید این برنامه برای شما مثر باشد ، فقط باید در روز اول به اندازه دلخواه از میوه استفاده کنید. وقتی احساس گرسنگی می کنید ، میوه بخورید و البته آب بنوشید.
روز دوم رژیم: سبزیجات
روز دوم به شما این امکان را می دهد که در طول روز به میزان دلخواه سبزیجات مصرف کنید ، چه خام و چه پخته. البته مراقب باشید به هیچ وجه از روغن برای پخت سبزیجات استفاده نکنید. به خاطر داشته باشید که سیب زمینی نیز بخشی از این سبزیجات است و بهتر است آن را پخته یا بخارپز شده در ابتدای روز بخورید تا کربوهیدرات ها در طول روز بسوزانده و مصرف شوند. بهترین سبزیجات برای استفاده در روز دوم رژیم شامل لوبیا پخته ، هویج خام یا پخته ، کلم بروکلی ، خیار ، کاهو ، کلم پخته و خام و موارد مشابه است. البته در این روز سیستم گوارش کمی متفاوت از روزهای عادی کار می کند و ممکن است بیشتر به دستشویی بروید. به یاد داشته باشید که در روز دوم روزانه 8-12 لیوان آب بنوشید.

سومین روز رژیم: پوست سالم با میوه و سبزیجات داشته باشید
روز 3 رژیم GM به شما امکان می دهد سبزیجات و میوه ها را در طول روز بخورید. اما مراقب باشید سیب زمینی با سبزیجات و موز با میوه نخورید. می توانید صبح میوه و سبزیجات عصر بخورید یا برعکس. ترکیب این موارد به شما بستگی دارد. به یاد داشته باشید که 8 تا 12 لیوان آب بنوشید.

چهارمین روز رژیم: موز و شیر
روز چهارم می تواند برای بسیاری جذاب باشد. در طول روز می توانید 8-12 موز و حداکثر 3 لیوان شیر مصرف کنید. ممکن است ترس داشته باشید که ممکن است این برنامه گرسنه باشد ، اما در پایان روز کاملاً سیر خواهید شد. شما باید این قسمت از موز و شیر را تقسیم کنید تا در طول روز احساس گرسنگی نکنید. به عنوان مثال ، یک موز و یک لیوان شیر صبح ، یک لیوان شیر و مقداری موز بعد از ظهر ، 3 موز عصر و یک لیوان شیر و موزهای دیگر در شب بخورید. اگر این برنامه را دنبال کنید ، در طول روز احساس گرسنگی نخواهید کرد.

پنجمین روز رژیم لاغری: گوجه فرنگی
روز پنجم روزی است که می توانید یک مهمانی کوچک برای خود داشته باشید. در این روز می توانید یک فنجان برنج برای ناهار و شش تا هفت گوجه فرنگی در طول روز بخورید. از آنجایی که بدن شما می تواند سطح بالایی از اسید اوریک تولید کند ، بهتر است مصرف آب خود را به 12-15 لیوان افزایش دهید.

روز ششم رژیم: یک فنجان برنج
در این روز می توانید یک فنجان برنج برای ناهار میل کنید و بقیه روز را به عنوان روز سبزیجات بگذرانید. این روز حتما 8 و 12 لیوان آب بنوشید. مطمئناً در این حالت احساس نور بیشتری خواهید کرد و شکی نیست که سیستم گوارش شما تقویت شده است.

هفتمین روز رژیم: آب میوه و سبزیجات
این آخرین روز برنامه غذایی GM است. در این روز ، یک فنجان برنج و هر مقدار سبزیجات و آب میوه که می خواهید مجاز است. این بهترین روز هفته خواهد بود.

مطمئناً متوجه خواهید شد که کاهش وزن بسیار خوبی در بدن خود دارید و جز پیروی از برنامه ای از میوه ها ، سبزیجات و آب هیچ کاری انجام نداده اید. این برنامه تغذیه فواید دیگری نیز برای شما دارد. خواهید دید که پوست شما بسیار تمیزتر از قبل شده و سیستم گوارش شما بسیار بهتر از قبل کار می کند. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که 4-5 پوند یا بیشتر وزن کم کنید. برای همه کسانی که از گرسنگی برای کاهش وزن خود استفاده می کنند ، این سالم ترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن است.

توجه: قبل از هرگونه رژیم غذایی حتما با پزشک خود مشورت کنید.

با کلیک روی مقالات زیر می توانید اسرار زیبایی ، سلامت و تناسب اندام را بیاموزید:

جدیدترین رژیم غذایی برای پاسخ به سوال “چگونه وزن کم کنیم”

ترمیم لب با تزریق ژل به لب

صورت خود را با تزریق چربی به صورت خود برجسته کنید

رفع چین و چروک صورت با تزریق بوتاکس

بزرگ کردن سینه با پروتز سینه

درمان درد عضلات با ماساژ درمانی

دیدگاهتان را بنویسید