پرسش و پاسخ با متخصص: مشکلات دوره ای ، PMS و PCOS با دکتر هدر رودز


در اینجا یادداشت های قسمت 341 زنان خوش تغذیه آمده است. هر سه شنبه یک قسمت جدید را بررسی کنید و برای پادکست های Apple یا Stitcher ثبت نام کنید!

برای نوشتن یک مرور پادکست (HORRAY!) ، از https://coconutsandkettlebells.com/review دیدن کنید

در این قسمت ، Noelle و دکتر Heather Rhodes درباره مسائل معاصر ، PMS و PCOS بحث می کنند.

آیا سوالی دارید که می خواهید به آن پاسخ دهید؟ به ایمیل ما در [email protected]

ما 10 of از وجوهی را که از حامیان خود دریافت می کنیم مستقیماً به موسسه خیریه شریک خود ، مزرعه خار ، اهدا می کنیم ، جایی که زنانی که از سوء استفاده ، اعتیاد ، قاچاق انسان و فحشا جان سالم به در می برند ، از طریق برنامه های مسکونی ، درمان ، آموزش و فرصت های شغلی کمک و حمایت دریافت می کنند. از آنجا که ما برای هر بار دریافت می کنیم ، شما با بارگیری پادکست خود به صورت هفتگی از Thistle Farms به طور فعال پشتیبانی می کنید.

تم ها!

[04:54] پرسش و پاسخ با متخصص: مشکلات دوره ای ، PMS و PCOS با دکتر هدر رودز

وب سایت Noelle: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب ما نارگیل و کتل بل را بخرید

درباره دکتر هدر رودز بیشتر بدانید

دکتر رودز را در اینستاگرام دنبال کنید

راهنمای تعادل هورمونی

Joovv.com/wellfed

Blublox.com/wellfed

جووف

اگر به دنبال راه هایی برای کاهش استرس و خستگی ، بهبود عملکرد و ایمنی سلولی و تغذیه سیستم غدد درون ریز ، از جمله غده تیروئید آدرنال هستید ، به دنبال درمان با چراغ قرمز نباشید.

درمان با نور قرمز یکی از م methodsثرترین روش های بهداشتی است که می توانید در خانه خود استفاده کنید. این به بهبود خواب من ، کاهش خستگی و سردرد و کاهش فوق العاده التهاب و استرس کمک کرده است.

Joovv نام تجاری پیشرو در زمینه درمان موثر و ایمن چراغ قرمز است. من در Joovv دوست دارم که مزایای بالینی را در عرض چند دقیقه و با استفاده از طول موج های اثبات شده علمی (660 نانومتر ، 850 نانومتر یا ترکیبی از هر دو) داشته باشم.

اگر به دنبال وسیله ای برای درمان نور قرمز برای خانه خود هستید ، به آدرس joovv.com/wellfed بروید.

BLUblox

پادکست توسط BLUblox حمایت می شود. من اخیراً علاقه زیادی به بهینه سازی نور داشتم و پس از فروکش نور خورشید ، نور کامپیوتر و نور آبی را کاملاً فیلتر کردم. من حدود یک سال پیش کاری انجام ندادم و خستگی چشم ، میگرن و احساسات غیرقابل توضیح سیمی و خستگی را تجربه کردم ، به ویژه در شب. وقتی از شب هنگام به صفحه نمایش و لنزهای خواب BLUblox نگاه می کنم و از آن زمان هیچ علامتی را تجربه نکرده ام ، از عینک فیلتر کامپیوتر BLUblox استفاده می کنم.

BLUblox ایجاد شد زیرا آنها نیاز به محصولی را پیدا کردند که دقیقاً با ادبیات علمی مورد بررسی همسان مطابقت داشته باشد. تعداد زیادی لنز ارزان قیمت وجود دارد که در واقع تمام نور آبی و سبز را مسدود نمی کند. وقت خود را با این کار تلف نکنید ، به اینجا بروید blublox.com/wellfed، و از کد WELLFED با 15٪ تخفیف استفاده کنید.



دیدگاهتان را بنویسید