نحوه غذا خوردن در یک زمان کاملاً محدود برای تهیه غذا با مهمان ویژه لوری ویس


زمان! من هیچ وقت ایده هایم کم نمی شود و خیلی خلاق هستم ، بنابراین بزرگترین مبارزه من این است که وقت داشته باشم تا همه غذاهای خوشمزه را آماده کنم! ~ کاربر فیس بوک

بسیاری در طول زمان برای تهیه غذا تلاش می کنند. می دانم که قبلاً این را گفته ام که وقت ندارم ، اما این حقیقت نداشت که وقت نداشتم. من هر روز به همان اندازه زمان دارم و در هر زمان دیگری در جهان. زمان هایی که می گفتم زمان آشپزی ندارم واقعاً به این دلیل بود که تصمیم گرفتم چیزهای دیگری را که در آن زمان لازم می دانستم در پیش زمینه قرار دهم. این نکته تصمیماتی که ما می گیریم کمتر معتبر نیست. ما فقط باید اولویت ها را مشخص کنیم ، در مورد خواسته های خود و زندگی خود واقع بین باشیم و با منابع موجود زندگی را برای خود بخواهیم.

من اخیراً به بخش خرید خانه رفتم و مربی اساساً به مردم گفت که در خرید مواد غذایی صرفه جویی کنند تا با هم مبلغ کافی برای پیش پرداخت دریافت کنند. وقت ناهار بود ، همه برای خرید غذا به رستوران های فست فود محلی رفتند. می دانستم که تمام روز در تمرین خواهیم بود ، بنابراین غذا و آب را جمع کردم. من به این کار عادت کرده ام زیرا متعلق به اقلیت وگان با سلامت هستم. قبل از رفتن ، غذا را بسته بندی می کنم ، در غیر این صورت برنامه ای برای روزه دارم ، بنابراین حداقل آب و یک حالت روحی برای روزه گرفتن به همراه دارم. این فقط یک مثال بسیار جالب برای من بود که همه ما در دنیاهای مختلف زندگی می کنیم. شما باید برای یک وعده غذایی تمیز و اقامت در جهان برنامه ریزی کنید. اگر برنامه ریزی خوبی ندارید ، تمرین کنید. تمرین کامل می کند.

چگونه می توانید به مدت محدود تمیز غذا بخورید؟ مهمان و نویسنده ویژه ما ، لوری ویس ، پاسخ ها را دارد.

در این قسمت می توانید یاد بگیرید:

روابط چگونه راه اندازی روابط برای تقویت اهداف سلامتی را آغاز کنیم
️ نحوه مشارکت کودکان در تغذیه سالم
How️ طرز تهیه جزیره انبه

قسمت کامل را بشنوید:

منابع قسمت:

🥭 دستور العمل های Vibe High (خام گیاهخواری)
Ori️ لری است اینستاگرام & یوتیوب
محصولات Im Imperfect به درب من تحویل داده می شود. اینجا 10 دلار است خرید و ایجاد جعبه ناقص میوه ها و سبزیجات ارگانیک.
💞 به گروه فیس بوک بپیوندید برای ارائه کمک از طریق سلامتی
آیا می خواهید مربی شوید؟ بیشتر بدانید IIN
کتاب من را رزرو کنید ، شما می توانید هزینه سالم بودن را بپردازید
🍓 30 روز چالش خام گیاهخواری
🧘🏿 مشاوره رایگان سفارش دهید
📧 یک ایمیل به من بفرست برای ارسال سوال و در پادکست مجوز بهداشت مواد غذایی خام گنجانده شود

توصیه کتاب:

دستور العمل های Vibe High

// HOST Samantha Salmon
مربی مجرب سلامت جامع

// میهمان لوری ویسی
کارآفرین ، مدافع تأثیرگذار رسانه های اجتماعی و مدافع خود

اطلاعات ارائه شده در پخش فقط برای اهداف آموزشی است و به عنوان توصیه پزشکی عمل نمی کند. این ادعاها توسط سازمان غذا و دارو ارزیابی نشده است یا در کشور شما مناسب نیست. این محصولات / خدمات برای تشخیص ، درمان ، درمان یا پیشگیری از هر گونه بیماری در نظر گرفته نشده است.

کپی رایت © 2019دیدگاهتان را بنویسید