مو امروز ، فردا مو: 9 راهکار ساده برای جلوگیری از ریزش مو


اسید کلریدریک که اسید معده است یکی از قوی ترین اسیدهای شناخته شده برای انسان است. پپسین را فعال می کند ، یک آنزیم مهم برای هضم پروتئین ها ، و تولید و انتشار آنزیم های پانکراس را برای هضم و جذب بیشتر نشان می دهد.

کمبود اسید معده تجزیه مناسب پروتئین ها به انرژی و اسیدهای آمینه را که برای DNA و تشکیل سلول های سالم مهم هستند غیرممکن می سازد. این منجر به ناتوانی در تشکیل کلاژن و در نهایت ریزش مو می شود. بدون اسید معده مناسب ، ما نمی توانیم مواد معدنی مانند آهن ، کلسیم ، روی ، منیزیم و سلنیوم یا ویتامین های B مانند تیامین ، اسید فولیک و ویتامین B12 را که همه آنها مواد مغذی مهمی هستند که برای سلامت آنها نیاز داریم ، جذب کنیم.

خوشبختانه معده به تغییرات محیطی خود بسیار حساس است ، بنابراین تغییرات کوچک حتی می تواند تأثیر طولانی مدت داشته باشد. با خوردن یک قاشق چای خوری سرکه سیب غیر پاستوریزه هر روز صبح قبل از صبحانه شروع کنید. این عمل هضم را بیدار می کند و pH معده را پایین می آورد. و برای افزایش اسید معده مهم ، بدن شما نیاز به هضم پروتئین ها دارد که با محصولات UNI KEY Health تکمیل می شود HCl + 2 در هر وعده غذایی من برای هر وعده غذایی 1-2 قرص ، به ویژه آنهایی که حاوی پروتئین هستند ، توصیه می کنم.

علاوه بر این ، اگر اخیراً متوجه ریزش مو یا سایر تغییرات قابل توجه در موهای خود شده اید ، به احتمال زیاد به دلیل استرس یا ضربه شدید در ماه های اخیر است ، مانند نوسانات هورمونی ، داروها ، سموم ، کمبودهای تغذیه ای ، بیماری ها. و عوامل دیگر مانند اپیدمی. این به خودی خود ممکن است نازک شدن موها را توضیح دهد. در صورت رعایت هر یک از موارد زیر ، ملاحظاتی وجود دارد:دیدگاهتان را بنویسید