مربیگری سلامت برای زنان کارآفرین (2021)


به عنوان یک کارآفرین شلوغ ، زمان زیادی ندارید.

بنابراین کاهش وزن یا رژیم غذایی سالم به عنوان یک هدف غیرممکن به نظر می رسد.

باور کنید ، من می دانم-من خودم یک کارآفرین تمام وقت هستم. و من با بسیاری از کارآفرینان بسیار شلوغ کار کردم.

با این حال ، اکثر مردم نمی دانند که برای کاهش وزن زمان بیشتری لازم نیست. تنها چیزی که شما نیاز دارید استراتژی های مناسب است که کار کند با وجود زندگی شلوغ شما

ناگینا ستی
من خودم نیز کارآفرین شلوغی هستم ، اما با استراتژی های مناسب ، با وجود برنامه سختگیرانه ، تناسب اندام خود را حفظ می کنم.

و یک مربی می تواند کمک کند.

آیا می خواهید درباره مربیگری سلامت زنان کارآفرین بیشتر بدانید؟ مستقیماً خود را غوطه ور کنید.

چگونه می توان به عنوان یک کارآفرین وزن خود را کاهش داد؟ شما به استراتژی ها و غذاهای مناسب نیاز دارید. رایگان دریافت کنید طعمه ادویه شیرین با ادویه شیرین که به افزایش متابولیسم بدن کمک می کند و میل شما به قند را متوقف می کند (پاداش: دستور چربی سوزی).

چگونه بدنه رویاهایتان را بدست آورید

پوشیدن لباسی بدون پوشیدن هیچ حسی چه حسی خواهد داشت؟ یا اگر می توانید بدون اعتماد به نفس بیکینی بپوشید بدون اینکه احساس کنید باید پنهان شوید؟

و ارائه بهترین عملکرد هر روز بدون احساس خستگی و تنبلی…

این بدان معناست که بنابراین برای شما ، زندگی و تجارت شما بسیار است ، درست است؟

تنها مشکل:

این یک دستور کار بسیار متراکم دارد. احساس می کنید هرگز وقت ندارید خود و سلامتی خود را در اولویت قرار دهید.

با این حال ، به دلیل رژیم غذایی خاص ، نمی توانید گرسنه راه بروید. یا ساعت ها در باشگاه ورزش کنید.

به همین دلیل شما به سیستمی نیاز دارید که متناسب با سبک زندگی شما باشد و رعایت آن ساده و آسان باشد.

چگونه یک تجارت ایجاد کردم و او 40 کیلو وزن کم کرد

وقتی این تجارت را شروع کردم ، MasalaBody ، هنوز 9-5 ساله بودم.

من چند سال قبل دو فرزند داشتم.

تا آن زمان ، من همیشه با وزنم مبارزه می کردم. من در طول روز هر رژیمی را امتحان کردم ، اما در نهایت همیشه بیشتر از آنچه از دست داده بودم وزن اضافه می کردم. ناگفته نماند که من دائماً خسته و کم انرژی بودم.

بعد از به دنیا آمدن دخترم متوجه شدم که باید چیزی تغییر کند. اگر مدام در رژیم های غذایی گیر کرده و خود را محروم کنم ، نمی توانم کار شرکتی را ادامه دهم و بهترین والد برای فرزندانم باشم.

بنابراین من شروع به تحقیق در مورد استراتژی ها و غذاهای کاهش وزن کردم. و همانطور که معلوم شد ، من سالها رژیم رژیمی دارم و همه کارها را اشتباه انجام داده ام!

شروع کردم به خوردن بیشتر مثل قدیما. و من گناه نوشیدن یک لیوان شراب یا یک تکه کیک شکلاتی را متوقف کردم – در عوض اوقات خوشی داشتم.

اما با وجود اینکه همیشه احساس سیری و رضایت داشتم ، شروع به کاهش وزن کردم. و در عرض نه ماه 40 کیلو وزن کم کردم.

نمونه ای از کاهش وزن
من ، قبل و بعد

بهترین قسمت؟ من این وزن را تا به امروز حفظ کرده ام.

علاوه بر این ، من متوجه شده ام که انرژی بسیار بیشتری دارم. این منجر به راه اندازی MasalaBody شد – و ما امروز اینجا هستیم.

در حالی که من تجارت خود را اداره می کردم ، فرزندانم را بزرگ می کردم ، در مشاغل شغلی خود به عنوان مشاور مدیریت کار می کردم و از زندگی ام لذت می بردم ، وزن خود را کاهش دادم.

چگونه مشتریان من با چند استراتژی ساده 20-60 پوند وزن کم کردند

با کمک MasalaBody من توانستم به صدها زن کمک کنم که 20-60+ کیلوگرم وزن کم کنند. بسیاری از آنها کارآفرین هستند و آنها در سیستم های من دوست دارند که مجبور نباشند با سبک زندگی خود سازش کنند.

آنها هنوز هم می توانند خود را با غذاهای خوشمزه لمس کنند و گهگاه یک لیوان شراب بخورند در حالی که می بینند وزنشان در حال ذوب شدن است.

به لطف انرژی به دست آمده از مصرف غذاهای مناسب ، آنها توانستند مشاغل ، دکترا ، سرگرمی ها و سایر پروژه های جانبی را راه اندازی کنند.

یکی از مشتریان من ، لوئیسا را ​​ببر.

لوئیسا یک کارآفرین چند رقمی 7 رقمی است. او و همسرش نیز بسیار مشغول بودند و لوئیسا نمی خواست وقت خود را صرف آشپزی کند.

آنها خود را در جایی دیدند که دائماً دستور می دادند که آنها را با خود ببرند و احساس ناسالم می کردند. لوئیسا می خواست جایگزین بهتری پیدا کند ، اما نمی خواست ساعت ها صرف غذا خوردن کند. او همچنین نمی خواست خود را محروم کند – او می خواست همه چیز را بدست آورد ، هم بدن باریک و هم غذای خوشمزه.

پس از کار با من ، او رابطه خود را با غذا کاملاً تغییر داد و حتی بر تمایل مادام العمر خود برای شکر غلبه کرد. اکنون می دانید که در سفرهای کاری و روزهای معمولی بدون نیاز به گذراندن ساعت ها در آشپزخانه چه بخورید.

در اینجا درباره داستان لوئیزا بیشتر بدانید:

https://www.youtube.com/watch؟v=EOe-VHIVOVI

مربیگری سلامت چگونه می تواند به شما در عملکرد بهتر و کاهش وزن کمک کند

غذا چگونه بر عملکرد و بهره وری شما تأثیر می گذارد؟

آنچه می خورید تأثیر زیادی بر احساسات شما دارد.

همانطور که می دانید ، هنگام غذا خوردن مغز شما را تغذیه می کند. از این رو چی آنچه می خورید تأثیر زیادی بر مغز شما می گذارد.

به عنوان مثال ، مصرف اسیدهای چرب امگا 3 در ماهی باعث بهبود عملکرد مغز می شود. با این حال ، غذاهای سرشار از چربی های اشباع شده می توانند بر مهارت های شناختی و حافظه تأثیر منفی بگذارند. غذا همچنین بر روحیه تأثیر می گذارد.

و دریافتم که کاهش وزن 80 درصد غذای مصرفی است. یک مطالعه استنفورد نشان می دهد که افراد دارای اضافه وزن به دنبال رژیم غذایی وزن خود را کاهش نمی دهند. در عوض ، آنها با دو برابر کردن برخی موارد اساسی مانند کاهش قند و مصرف بیشتر سبزیجات ، آن را از دست دادند.

علاوه بر این ، غذاها و ادویه جات ترشی جات مانند دارچین ، ماهی قزل آلا و چیلی باعث کاهش وزن شده و فواید دیگری برای سلامتی دارند.

با غذاهای مناسب مغز و بدن را تقویت می کند. شما می توانید به معنای واقعی کلمه بنشینید و کار کنید یا Netflix را با همسرتان تماشا کنید در حالی که بدن شما از چربی آب می شود.

برای نتایج بهتر ، چند بار در هفته تمرینات قدرتی را اضافه کنید. نشان داده شده است که تمرینات ورزشی باعث بهبود عملکرد مغز و همچنین افزایش متابولیسم (تسهیل و تسریع کاهش وزن) می شود.

بهترین قسمت؟

با برنامه تمرینی مناسب ، لازم نیست وقت و انرژی خود را برای کاهش وزن هدر دهید.

چگونه می توان به عنوان یک کارآفرین وزن خود را کاهش داد؟ شما به استراتژی ها و غذاهای مناسب نیاز دارید. رایگان دریافت کنید طعمه ادویه شیرین با ادویه شیرین که به افزایش متابولیسم و ​​جلوگیری از اشتیاق به شکر کمک می کند (پاداش: دستور چربی سوزی).

آموزش سلامت برای کارآفرینان زن

اگر دو بار در هفته به مدت 30 دقیقه / تمرین به تمرینات تغذیه و تناسب اندام بهتر بپردازید ، متابولیسم شما شروع به کار می کند و وزن خود را کاهش می دهید.

در صورت تمایل ، می توانید تمرینات بیشتری را اضافه کنید تا انرژی بیشتری دریافت کنید.

بنابراین در واقع استفاده از یک استراتژی متناسب با سبک زندگی موجود شما است.

این برنامه من است تغییر شکل باریک انجام دادن. این یک برنامه مربیگری یک ساله است که بر مربیگری سلامت برای زنان کارآفرین و سایر زنان مشغول تمرکز دارد.

و برای زنان حرفه ای مانند شما طراحی شده است. ما با زنان در سنین 40 ، 50 و 60 سالگی که می خواهند 20 تا 60 کیلو وزن کم کنند ، از جمله گیاهخواران و گیاه خواران ، کار می کنیم.

چیز:

حتی اگر تمام نکات را رعایت کنید ، به فلات های کاهش وزن خواهید رسید. در برنامه Slim Down Transformation ، ما به شما کمک می کنیم تا بر آنها غلبه کنید (به لطف تمام داده هایی که از صدها زن دریافت کردیم که با ما وزن کم کردند).

علاوه بر این ، تحقیقات نشان می دهد که حمایت و پاسخگویی برای کاهش وزن ضروری است. در برنامه Slim Down Transformation ، یک مربی پاسخگویی شخصی دریافت می کنید که در طول برنامه پاسخگو و با انگیزه است.

شما نیز بخشی از جامعه ای هستید که باعث کاهش وزن می شود.

و از آنجا که برنامه 12 ماهه است ، عاداتی ایجاد می کند که اصرار دارند بتوانند به طور دائم وزن خود را کاهش دهند. بسیاری از مشتریان ما بعد از برنامه حتی بیشتر وزن خود را کاهش می دهند.

مثلا، برندا، مدیرعامل مشغول یک شرکت مدیریت ثروت که او تأسیس کرد و مادر سه فرزند بود ، پول زیادی را صرف برنامه های دیگر کرد. از زمانی که تجارت خود را شروع کرده بود ، متوجه شده بود که چگونه وزن او شروع به افزایش می کند.

او نمی خواست به غذا فکر کند ، اما می خواست یک برنامه مشخص داشته باشد تا به او در انتخاب سریع و کارآمد غذاهای مناسب کمک کند.

فقط با پیروی از برنامه ام ، 9 کیلوگرم اول خود را در 8 هفته از دست دادم. این اولین بار در 5-6 سال بود! در اینجا درباره تغییر فوق العاده براندا بیشتر بدانید:

نوبت شماست!

ایناهاش. اکنون می دانید که برای کاهش وزن به عنوان یک کارآفرین شلوغ ، چه چیزی لازم است.

و به لطف مربیگری سلامت برای زنان کارآفرین ، می توانید سریعتر وزن خود را کاهش داده و همچنان ادامه دهید. پاسخگویی ، پشتیبانی و برنامه مناسب برای کاهش وزن طولانی مدت ضروری است.

حالا من می خواهم از شما بشنوم:

اولین مانع برای کاهش وزن چیست؟

چگونه می توان به عنوان یک کارآفرین وزن خود را کاهش داد؟ شما به استراتژی ها و غذاهای مناسب نیاز دارید. رایگان دریافت کنید فریب ادویه شیرین با ادویه شیرین که به افزایش متابولیسم بدن و جلوگیری از اشتیاق به شکر کمک می کند (پاداش: دستور چربی سوزی).دیدگاهتان را بنویسید