مراجعه به تغذیه خانگی نکات تغذیه خانگی رژیم غذایی اینترنتی متخصص تغذیه و رژیم درمانی بالینی


ویزیت تغذیه در منزل

در برخی موارد ، به دلیل مشکلات جسمی ، ممکن است فرد نتواند به دفتر متخصص تغذیه مراجعه کند ، بنابراین ممکن است به ویزیت تغذیه در منزل و از توصیه های تغذیه ای خود استفاده کنید.

ویزیت تغذیه در منزل

در ویزیت تغذیه در منزل ، متخصص تغذیه ، وی برای مشاوره و ارزیابی وضعیت بیمار به بیمار مراجعه می کند و با توجه به شرایط رژیم غذایی متناسب با بیمار تهیه می کند و در پایان هر دوره با بررسی روند درمان و تغییر رژیم غذایی مجدد وی را در منزل ویزیت می کند. .بیمار می آید.

نکاتی در مورد رژیم درمانی

  • یکی متخصص تغذیه به هیچ وجه نمی خواهم بگویم که من پیشنهاد می کنم مادر غیرفعال باشد. بلکه رژیم بر اساس رژیم غذایی کل خانواده است و به ترتیب خاصی برای آنها تنظیم می شود.
  • کاهش وزن با رژیم غذایی ، بدون استفاده از مواد شیمیایی و بدون تثبیت دوره درمان تضمین می شود.
  • به خاطر داشته باشید که اگر مشاور تغذیه رژیم غذایی شما را تغییر دهد ، ضعیف نخواهید شد و مشکلات پوستی یا ریزش مو نخواهید داشت.
  • مشکلاتی مانند اضافه وزن ، مشکلات معده ، سوء تغذیه و … در رژیم درمانی بهبود می یابد.

نقش متخصص تغذیه در سلامت

  • خوب است بدانید که تغذیه تأثیر زیادی در حفظ سلامتی دارد. به همین دلیل بهتر است با یک متخصص تغذیه برای سلامتی مشورت کنید تا او بتواند بر اساس تحصیلات و سابقه کاری شما را در رژیم غذایی روزانه شما راهنمایی کند.
  • گاهی اوقات بیماریها به دلیل عادات غذایی نامناسب ایجاد می شوند که با بازیابی سلامتی می توان آنها را بهبود بخشید.
  • علاوه بر این ، تغذیه مناسب برای کودکان ، رشد بهتر را افزایش می دهد و هوش کودکان را افزایش می دهد ، بنابراین آ متخصص تغذیه خوب ، شما می توانید بهترین و سالم ترین غذاها را برای فرزندان خود تهیه کنید.

انتخاب بهترین متخصص تغذیه

برای انتخاب یک متخصص تغذیه خوب ، از دوستان خود بپرسید یا بهترین متخصص تغذیه را در Google پیدا کنید.

هنگامی که لیستی از بهترین متخصصان تغذیه که مشاوره تغذیه و ویزیت را در خانه انجام می دهید تهیه کردید ، در مورد آنها تحقیق کنید و سپس با بهترین ها صحبت کنید و از آنها بخواهید که برای ویزیت به خانه بیایند.

در طول ملاقات ، حتماً همه مشکلات و درخواست های خود را با یک متخصص تغذیه در میان بگذارید تا او بتواند شما را به درستی راهنمایی کند.

رژیم غذایی اینترنتی

باید بگوییم که در برخی موارد ، چون متخصص تغذیه برای ملاقات به خانه نمی رود و خود فرد نمی تواند به مطب برود ، می تواند از رژیم اینترنتی استفاده کند.

در رژیم غذایی آنلاین ، یک فرد تمام مشکلات و اطلاعات را برای بهترین متخصص تغذیه از جمله سن ، قد و … ارسال می کند و پس از بررسی اطلاعاتی که ارائه می دهید ، رژیم غذایی مناسبی ایجاد کرده و برای شما ارسال می کند و شما را دنبال می کند.

دکتر مهدی شادنوش یکی از متخصصان تغذیه است که در مورد غذا خوردن در خانه ، رژیم اینترنتی ، کاهش وزن تضمینی ، مشاوره و ویزیت می دهد. رژیم درمانی و غیره به بیمارانش

ویزیت تغذیه در منزل

با افزایش سن ، نیازهای غذایی و اشتهای ما نیز تغییر می کند. افراد مسن کمتر غذا می خورند و به کالری کمتری نیاز دارند. با این حال ، جنبه های دیگری از رژیم غذایی باید مورد توجه قرار گیرد ، مانند ویتامین ها ، مواد معدنی و غذاهایی که برای افراد مسن خطرناک است.

سالمندی سنی است که نباید رژیم را به شدت رعایت کرد. مهم است که افراد مسن غذای کافی بخورند و در صورت لزوم مکمل های غذایی مصرف کنند.

اطمینان از این امر یکی از مهمترین نکات در ارائه خدمات تغذیه تغذیه خانگی است. بنابراین ، از آنجا که برخی از افراد مسن نمی توانند برای دریافت دستورالعمل تغذیه مناسب به متخصص تغذیه مراجعه کنند ، این خدمات در خانه توسط متخصص تغذیه ارائه می شود. غذا خوردن یک فرایند مهم در طول روز است و ساختار اساسی یک روز مراقبت در خانه را تشکیل می دهد.

مواد مغذی رایج برای افراد مسن

در سنین بالا ، نیازهای انرژی به دلیل کاهش میزان متابولیسم و ​​کاهش فعالیت بدنی کاهش می یابد.

از آنجا که نیاز به تأکید بر مواد مغذی افراد مسن است ، برخی پزشکان باید به مصرف برخی غذاها اجازه دهند. این بدان معناست که خوردن سه وعده غذایی در روز تنها روش ایده آل برای یک فرد نیست و اگر می خواهید پنج وعده غذایی کوچک یا حتی یک وعده در روز بخورید ، این کاملا قابل قبول است.

همچنین به افراد مسن توصیه می شود روزانه مکمل غذایی حاوی 10 میلی گرم ویتامین D مصرف کنند. مولتی ویتامین ها مورد نیاز نیستند و به دلیل عدم وجود سنگ در کلیه به دلیل عدم فعالیت در سنین بالا توصیه نمی شوند. به عنوان یک قاعده کلی ، غذا باید خوشمزه ، لذت بخش ، آسان برای مصرف و بدون استرس باشد و مقدار لازم انرژی و مواد مغذی را تأمین کند.

بی اشتهایی و سوء تغذیه

مطالعات نشان می دهد که افراد مسن در شرایط خاصی زندگی می کنند و بیشتر از سوء تغذیه رنج می برند. این مشکل به دلیل نظارت ناکافی ، مشغله زیاد خانواده هنگام تغذیه سالمندان و نداشتن منو است.

یکی از بزرگترین مزایای انتخاب متخصص تغذیه در خانه این است که می توان مشکلات تغذیه ای را کنترل و درمان کرد.

علاوه بر این ، مشکلات جسمی و روحی می تواند اشتها و حتی سوء تغذیه را کاهش دهد. در این موارد ، مشاور تغذیه ابتدا در مورد تامین انرژی و سپس تغذیه مشاوره می دهد. اگر یک فرد مسن دوست دارد یک تکه کیک بخورد و دوست ندارد غذای کامل بخورد ، ترجیح می دهد یک تکه کیک یکسان بخورد به جای اینکه هیچ چیز بخورد.

اطمینان از اینکه مواد مغذی نیازهای سلامتی را برآورده می کند

گاهی اوقات والدین شما یا اعضای بزرگتر خانواده که با شما مهربان هستند ، مشکلات سلامتی دارند که بر خوردن و خوردن غذا تأثیر می گذارد. به عنوان مثال ، یک فرد دیابتی باید به طور منظم مقدار کمی بخورد و مصرف قند خود را محدود کند.

حساسیت غذایی در افراد مسن نادر است. اما از آنجا که مصرف برخی از غذاها مانند تخم مرغ و گوشت مشکل است ، کمبود آهن و میزان ویتامین B12 در میان افراد مسن بیشتر مشاهده می شود.

چه زمانی باید برای ویزیت تغذیه هزینه کنید؟

ویزیت تغذیه در زمان های مختلف می تواند مفید باشد. گاهی یک دیدار کوتاه برای یک تغییر بزرگ کافی است. اما گاهی خانواده ها تصمیم می گیرند این ملاقات ها را بیشتر برای یکی از اعضای بزرگتر خانواده انجام دهند.

بهترین راه برای بازدید از خانه تغذیه چیست؟

با کمک خدمات ارائه شده توسط متخصص تغذیه خانگی ، می توانید از یکی از اعضای سالخورده خانواده دیدن کنید. شکی نیست که این تصمیم بهترین راه حل برای شما و اعضای قدیمی خانواده شما است.

ویزیت تغذیه در منزل

هزینه مراجعه به متخصص تغذیه چقدر است؟

هزینه ویزیت تغذیه در منزل ، از دفتر به دفتر و آنلاین متفاوت است و توسط عوامل متعددی از جمله مشکلات ، پیشرفت درمان و موارد دیگر تعیین می شود.

لطفاً مراقب باشید که یک متخصص تغذیه خوب انتخاب کنید و ابتدا در مورد او تحقیق کنید.

امروز ، یک متخصص و مشاوره تغذیه خوب ، روشهای مختلفی وجود دارد ، مانند جستجو در Google یا پرسیدن دوستان و آشنایان.

دیدگاهتان را بنویسید