لاغری موضعی با منعقد کننده اولتراسونیک غیر تهاجمی و ایمن


سونوگرافی انعقاد چیست؟


سونوگرافی انعقاد یک روش بسیار م forثر برای کاهش وزن است و می تواند سلولیت را کاهش داده و چربی بدن را کاهش دهد. این روش با لیپوساکشن بسیار متفاوت است زیرا یک روش تهاجمی نیست. استفاده از دستگاه نیازی به حضور پزشک یا پرستار ندارد و می توانید با خرید دستگاه سونوگرافی از خدمات آن استفاده کرده و به دیگران خدمات ارائه دهید. این روش درمانی کاملاً بی خطر است ، بنابراین نگران هیچ چیز نباشید. در این روش از فناوری اولتراسوند برای حذف چربی موضعی استفاده می شود که با وجود رژیم غذایی و فعالیت بدنی شدید از بین نرفته است. از این روش می توان برای برداشتن چربی از تمام نقاط بدن استفاده کرد ، اما بیشتر برای از بین بردن چربی های شکم ، لگن ، ران ، بازوها ، سینه و باسن استفاده می شود. پزشکان می گویند انعقاد سونوگرافی می تواند به از بین بردن سلولیت و کاهش وزن موفق کمک کند.

مکانیسم عمل انعقاد سونوگرافی چیست؟


مکانیسم عمل انعقاد سونوگرافی چیست؟

انعقاد التراسونیک سلولیت را تجزیه کرده و سلول های چربی را تمیز می کند و سپس بدن آنها را زباله می داند و آنها را دفع می کند. همانطور که قبلاً ذکر شد ، انعقاد سونوگرافی یک روش غیر تهاجمی است که از سرنگ ، چاقو ، بیهوشی یا هر چیزی که باعث درد یا ناراحتی شود استفاده نمی کند. فناوری کویتوس التراسونیک از امواج صوتی با فرکانس بالا برای نفوذ به سلول های چربی استفاده می کند. امواج صوتی اثر لیپولیز را ایجاد می کنند. لیپولیز باعث تحریک سلول های چربی و تری گلیسیرید می شود. سپس تری گلیسیریدها به چربی و گلیسیرین تبدیل می شوند. قبل از شروع درمان ، پزشک از شما در مورد سلامت کبد و مشکلات احتمالی کبد س askال می کند ، زیرا شما درگیر این فرایند هستید و مسئول درمان اسیدهای چرب و گلیسیرین هستید و باید این زباله را ظرف 2-3 روز دفع کنید.

بیمار در طول درمان چه احساسی خواهد داشت؟


این درمان با اندازه گیری محیط ناحیه مورد نظر (به عنوان مثال ، دور کمر) شروع می شود. سپس ژل مخصوص روی ناحیه آسیب دیده اعمال می شود و روند بهبود شروع می شود. پزشک دستگاه سونوگرافی را مستقیماً روی ناحیه مورد نظر قرار داده و حرکت می دهد. گرمای دستگاه اولتراسونیک به سرعت چگالی الیاف کلاژن را سخت می کند. این روش با اندازه گیری نهایی فرد تحت درمان پایان می یابد. هر درمان معمولاً 15-20 دقیقه طول می کشد ، اما برای تعیین این زمان ، اندازه و ضخامت لایه چربی در محل درمان مورد نیاز است. برخی از افراد نتایج فوری را پس از اولین جلسه مشاهده می کنند ، اما معمولاً بهبودی 3 تا 6 روز پس از درمان احساس می شود. پزشکان توصیه می کنند برای نتایج عالی ، روند درمان باید در 6-10 جلسه انجام شود و فاصله بین هر جلسه 3 روز باشد.

آیا انعقاد سونوگرافی یک روش ایمن است؟


سونوگرافی انعقاد بسیار ایمن است. این روش درد ایجاد نمی کند و بیمار کاملاً آرام است. برخی از بیماران ادعا می کنند وقتی چربی زیر پوست شل می شود احساس گرما و ناراحتی می کنند ، که این یک عارضه بسیار موقتی است. این پدیده به دلیل آزاد شدن انرژی حرارتی و دفع سموم از بدن رخ می دهد. اگرچه کاهش وزن سونوگرافی یک روش بسیار م effectiveثر است ، اما زنان باید از رژیم غذایی غنی از فیبر سالم پیروی کنند. نوشیدن آب به کبد در متابولیسم چربی کمک می کند و موفقیت این روش را تضمین می کند. علاوه بر این ، ورزش و رژیم غذایی اطمینان می دهد که بیمار دیگر مجبور نیست از این روش استفاده کند. اگرچه عوارض جانبی این روش بسیار نادر است ، تورم و قرمزی در افراد تحت درمان بسیار شایع است و معمولاً ظرف چند روز یا چند هفته برطرف می شود. برخی از بیماران ادعا می کنند که دفعات ادرار پس از درمان افزایش یافته است ، که به دلیل آزاد شدن سموم و مواد زائد در بدن است. در برخی از بیماران ممکن است پوست بعد از درمان خشک شود که ممکن است چند روز طول بکشد.استفاده از کرم آلوئه ورا به شما کمک می کند. به طور کلی ، اکثر افراد می توانند پس از اتمام درمان ، فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرند. اگر بیمار بیش از یک علامت را تجربه کرد ، باید با پزشک خود مشورت کند.

حتما بخوانید: بهترین روش ها برای کاهش سریع وزن و سوزاندن چربی و کالری بیشتر

بیمار به چند درمان نیاز دارد؟


برای عکس هایی که از سونوگرافی کویتوس برای کاهش وزن استفاده می شود ، چربی یک هفته پس از درمان کاهش می یابد. معمولاً 10 تا 20 بار در هفته طول می کشد تا به وزن دلخواه برسید و به طور قابل توجهی ساختار بدن را تغییر دهید. پزشک بیمار را از نظر فیزیکی معاینه کرده و قبل از اولین درمان مشاوره می دهد. در بیشتر موارد ، افرادی که نسبتاً فعال هستند و از رژیم غذایی سالم پیروی می کنند ، کاندیدای مناسبی برای درمان سونوگرافی کویتوس هستند. این دستگاه نمی تواند چاقی را درمان کند ، اما تأثیر مفیدی در از بین بردن چربی های ناخواسته در قسمت های خاصی از بدن دارد. اگر شما کاندیدای مناسبی برای درمان هستید ، پزشک در مورد اهداف مورد انتظار شما و ظاهر نهایی بدن شما صحبت می کند و سپس برنامه درمانی خاصی را برآورده می کند که انتظارات شما را برآورده می کند.

کدام قسمت های بدن با انعقاد سونوگرافی درمان می شوند؟


کدام قسمت های بدن با انعقاد سونوگرافی درمان می شوند؟

انعقاد التراسونیک شبیه لیپوساکشن در نقاطی است که در آن نازک می شود. این ابزار بیشتر برای از بین بردن چربی های چرب و لاغر کننده شکم ، صورت ، گردن ، کمر ، صورت ، ران ، باسن و بازوها استفاده می شود. در برخی از مردان دارای اضافه وزن ، این دستگاه برای کاهش بافت اضافی سینه استفاده می شود.

قبل و بعد از درمان چه باید کرد؟


قبل از درمان انعقاد سونوگرافی ، بیمار باید از نظر بدنی فعال باشد و از رژیم غذایی سالم پیروی کند. یک هفته قبل از شروع درمان ، پزشکان از بیمار می خواهند روزانه 8 لیوان آب بنوشد ، از مصرف الکل خودداری کرده و پوست خود را برنزه کند. مصرف آب کافی به بدن کمک می کند تا چربی ها و تری گلیسیریدهای آزاد شده پس از درمان را متابولیزه کند. مصرف الکل توانایی کبد را در متابولیسم این مواد محدود می کند. به دلیل برنزه شدن پوست قبل از درمان ، پوست نسبت به امواج اولتراسوند مورد استفاده در طول درمان بسیار حساس می شود. پس از درمان ، پزشک از بیمار می خواهد آب کافی بنوشد و به طور منظم ورزش کند تا بدن بتواند چربی و سموم آزاد شده در طول درمان را متابولیزه کند.

درمان انعقاد سونوگرافی چه عوارضی دارد؟


عوارض جانبی شناخته شده سونوگرافی انعقاد در مقایسه با لیپوساکشن بسیار اندک است. این درمان معمولاً در اکثر افراد بدون درد انجام می شود و بیمار نیازی به استراحت ندارد. ممکن است بیمار حساسیت پوستی ، کبودی خفیف ، احتباس مایعات یا تاول در نواحی تحت درمان را تجربه کند.

آیا کاهش وزن بدون سونوگرافی انعقاد امکان پذیر است؟


سونوگرافی انعقادی راهی برای کاهش وزن نیست. از این روش برای فرم دهی بدن و حذف سلولیت و توده چربی موضعی استفاده می شود. نتایج درمان انعقاد سونوگرافی و همچنین پیروی از رژیم کم چربی با مصرف کربوهیدرات عالی و ورزش منظم ، عالی خواهد بود و به کاهش وزن شما کمک می کند.

درمان انعقاد سونوگرافی معمولاً چقدر طول می کشد؟


مراقبت های پزشکی معمولاً متناسب با نیازهای بیمار انجام می شود ، اما معمولاً حدود 45 دقیقه تا یک ساعت و 15 دقیقه طول می کشد تا مشورت شود و اندازه نقاط اندازه گیری شود و عمل انجام شود.

زنان باردار چند ماه پس از زایمان می توانند تحت درمان سونوگرافی انعقاد قرار بگیرند؟


این افراد باید حداقل سه ماه پس از زایمان طبیعی یا حداقل شش ماه پس از سزارین منتظر بمانند. بهتر است این افراد قبل از تصمیم به انجام این روش از پزشک خود اجازه بگیرند.

حتما بخوانید: لاغری با لیپوساکشن

آیا بیمار بعد از درمان نیاز به استراحت دارد؟


پاسخ این س noال منفی است. یکی از مهمترین موارد در مورد این درمان این است که بیمار مجبور به استراحت نیست و می تواند به سرعت به کار عادی خود بازگردد. پزشک به بیمار توصیه می کند که حداقل 2 لیتر آب در روز بنوشد ، این کار به حذف چربی کمک می کند.

آیا بیمار می تواند از سونوگرافی کویتال برای کاهش وزن در دوران قاعدگی استفاده کند؟


سونوگرافی جریان خون را افزایش می دهد و در نتیجه بیمار از درد و ناراحتی رنج می برد ، بنابراین بهتر است این کار را بعد از قاعدگی به تعویق بیندازید.

بعد از چه مدت بیمار می تواند شاهد نتایج زندگی مشترک باشد؟


بیشتر بیماران اندازه چربی را پس از اولین درمان کاهش می دهند. این عدد برای برخی افراد 5 اینچ و برای برخی دیگر 2 اینچ است. روند چربی زدایی معمولاً یک هفته پس از هر درمان طول می کشد. بنابراین ممکن است بیمار 1-2 روز پس از درمان اولیه کاهش چربی را مشاهده کند.

بیمار باید در خانه چه کار کند؟


بیمار باید بعد از هر تمرین مقدار زیادی آب بنوشد و از مصرف الکل خودداری کند ، سعی کند ضربان قلب خود را با انجام برخی تمرینات ورزشی افزایش دهد ، رژیم غذایی سالم را انتخاب کند ، از مصرف زیاد کربوهیدرات خودداری کند.

تحقیقات کاهش وزن سونوگرافی نشان می دهد؟


در مطالعه اخیر پس از درمان انعقاد سونوگرافی ، کاهش ضخامت چربی در محل درمان گزارش شد. وزن این بیماران پس از درمان تغییر نمی کند و فقط اندازه چربی آنها کاهش می یابد و سطح کلسترول تری گلیسیرید آنزیم های کبدی تغییر نمی کند.

سونوگرافی انعقاد در مقابل لیپوساکشن


سونوگرافی انعقاد چندین مزیت نسبت به لیپوساکشن دارد. در اطراف او ، برخلاف لیپوساکشن ، کوئیتوس از بیهوشی عمومی یا موضعی استفاده نمی کند. این یک روش غیر تهاجمی و غیر جراحی برای لیپوساکشن است و از روش های غیر تهاجمی استفاده می کند. برخلاف لیپوساکشن ، بیمار پس از درمان سریع بهبود می یابد و می تواند بلافاصله کارهای روزانه را انجام دهد. اول ، در حالی که زمان بهبودی لیپوساکشن 6-8 هفته است. خطر عفونت و تشکیل بافت اسکار با این روش کمتر از لیپوساکشن است. کاهش وزن تنها مزیت لیپوساکشن نسبت به انعقاد سونوگرافی است. لباس اکشن مستقیماً روی وزن بیمار تأثیر می گذارد و فرصتی برای کاهش وزن فراهم می کند. اما اگر بیمار بعد از درمان به طور منظم ورزش نکند و رژیم غذایی مناسبی نداشته باشد ، دوباره وزن اضافه می کند.

نظر بیماران در مورد انعقاد سونوگرافی چیست؟


نظر بیماران در مورد انعقاد سونوگرافی چیست؟

در این روش ، مانند سایر روشها و محصولات درمانی ، نظرات متعددی وجود دارد. افرادی که نگرش مثبتی نسبت به این روش دارند از نتایج آن کاملاً راضی هستند و مدعی هستند که میزان چربی در نواحی تحت درمان کاهش یافته است. بسیاری از بیماران پس از درمان دچار کشیدگی پوست می شوند. تنها چیزی که باقی می ماند این است که بیمار حداقل 6 جلسه تحت درمان قرار گیرد تا به این نتایج برسد. بازخورد منفی همچنین نشان می دهد که نتایج درمان قابل مشاهده نیست.

هزینه کاهش وزن با زندگی مشترک


هزینه رژیم غذایی محلی با دستگاه کویتوس بستگی به مدل دستگاه ، منطقه تحت درمان و میزان تجمع چربی دارد. هرچه دستگاه مدرن تری استفاده شود ، منطقه مورد نظر وسیع تر است و هر چه تجمع چربی بیشتر باشد ، هزینه این درمان بیشتر می شود. برای اطلاع از قیمت ها با پزشک خود مشورت کنید.

حتما بخوانید: لاغری موضعی با rf

دیدگاهتان را بنویسید