خوش آمدی! بفرمایید تو، بیا تو …


دستور العمل ها

دستور العمل های موجود در وب سایت در هر مرحله پس از WLS کمک می کند و سپس کدگذاری می شود تا با 3 مرحله اصلی مطابقت داشته باشد – مرحله قرمز مایع ؛ مرحله Amber soft / pureed؛ و بخش 3 ، سبز “غذا خوردن برای زندگی”. هر دستور شامل تجزیه و تحلیل تغذیه ای از کالری ، پروتئین ، کربوهیدرات و چربی است. دستور العمل ها بیشتر برای انجماد و تناسب برای غذاهای گیاهی کدگذاری شده اند. اندازه دوز نیز با راهنماها همراه است و فرض می کند که شما با خانواده و دوستان خود غذا می خورید ، بنابراین اندازه وعده های معمولی و WLS توصیه و توصیه می شود.

نکات سبک زندگی

با این حال ، شیوه زندگی جدید چاقی فقط در مورد غذا خوردن نیست ، بلکه در مورد ورزش ، تغییر رفتار و روابط ، پایبندی به داروهای ضروری است. کنار آمدن با شرایط نگران کننده به عنوان چیزی که می تواند بهترین نیت را از مسیر خارج کند. برخورد با موقعیت های اجتماعی مانند غذا خوردن ؛ یافتن ایده های جدید برای تغییر اندام از طریق مشاوره مد و زیبایی ؛ و ایجاد عادات سالم و جدید برای جایگزینی عادات مخرب قدیمی. وب سایت نیز این موارد را پوشش می دهد.

عملیات

این وب سایت همچنین انواع جراحی را برای کسانی که می خواهند بیشتر بدانند ارائه می دهد تا آنها و تیم چاقی خود بتوانند بهترین انتخاب آگاهانه را از محدوده موجود انجام دهند. هم خانواده و هم دوستان ممکن است آنها را در توضیح تفاوت در جراحی مفید بدانند و همچنین می توانند نکاتی را در مورد نحوه حمایت از عزیزان در تصمیم گیری ارائه دهند. همچنین رژیم های غذایی قبل و بعد از عمل را که برای مراحل احراز صلاحیت و موفقیت طولانی مدت مورد نیاز است ، از قبل و بعد از عمل مورد بررسی قرار می دهد.

فروشگاه آنلاین

فروشگاه آنلاین دیگر موارد کنترل دوز قبلی را ارائه نمی دهد ، اما همچنان می توان کتابهای “بازگشت به لاغر” را بلافاصله در قالب pdf بارگیری کرد.

رسانه های اجتماعی

با این حال ، اکثر رسانه های اجتماعی مرتبط با سایت بسته هستند حساب کارول در اینستاگرام گهگاه پوشش دادن “ماجراهای” غذا خوردن و انتخاب های او (به علاوه سایر موارد لذت بخش در دوره بعد از جراحی) به عنوان یک جانباز چاق returntoslenderofficial handle (برای پیوند اینجا را کلیک کنید). صفحات فیس بوک (در برخی موارد) نیز به آنها پیوند داده شده است ، اما نه همه آنها. این ممکن است به این معنی باشد که اگر می خواهید به دنبال موارد زیر بروید ، باید تنظیمات خود را تغییر دهید.

مخاطب

وب سایت دیگر روزانه کنترل نمی شود ، اما نظرات به صورت هفتگی بررسی می شود. این سایت اکنون به عنوان یک منبع در نظر گرفته شده است ، بنابراین هیچ محتوای جدیدی اضافه نخواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید