اینوزیتول برای مشکلات دوره ای ، انتشار شمارش کلان ، عدم تمرکز و تنقلات


در اینجا یادداشت های قسمت 338 زنان خوب تغذیه شده آمده است. هر سه شنبه یک قسمت جدید را بررسی کنید و برای پادکست های Apple یا Stitcher ثبت نام کنید!

برای نوشتن یک مرور پادکست (HORRAY!) ، از https://coconutsandkettlebells.com/review دیدن کنید

در این قسمت ، نوئل و استفانی در مورد اینوزیتول در مورد مشکلات دوره ای ، رها کردن شمارش کلان ، عدم تمرکز و تنقلات بچه ها صحبت می کنند.

آیا سوالی دارید که می خواهید به آن پاسخ دهید؟ به ایمیل ما در [email protected]

ما 10 of از وجوهی را که از حامیان خود دریافت می کنیم مستقیماً به موسسه خیریه شریک خود ، مزرعه خار ، اهدا می کنیم ، جایی که زنانی که از سوء استفاده ، اعتیاد ، قاچاق انسان و فحشا جان سالم به در می برند ، از طریق برنامه های مسکونی ، درمان ، آموزش و فرصت های شغلی کمک و حمایت دریافت می کنند. از آنجا که ما برای هر بار دریافت می کنیم ، شما با بارگیری پادکست خود به صورت هفتگی از Thistle Farms به طور فعال پشتیبانی می کنید.

تم ها!

[9:38] اینوزیتول برای مشکلات دوره ای

[24:45] تعداد کلان را آزاد کنید

[36:13] عدم تمرکز

[47:00] تنقلات کودکان

وب سایت Noelle: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب ما نارگیل و کتل بل را بخرید

گروه فیس بوک سلامت جامع زنان تغذیه خوب

Blublox.com/wellfed

هیپوگلیسمی. سلامت / سیری

شماره 327: چگونه مشکلات فصلی و عدم تعادل هورمونی را بدون قرص برطرف کنیم لارا بریدن ، ND

شماره 213: قرص ، دوره های نامنظم و سندرم پس از زایمان با دکتر جولین برایتن

اینوزیتول

اکسیر قارچ شیر چهار سیگمایی

آسیاب های ساده

هفت

بهینه سازهای BIO

وقتی من در مورد قند خون صحبت می کنم ، بسیاری از مردم تنظیم می کنند زیرا فکر می کنند این مورد فقط برای بیماران دیابتی نوع 2 مناسب است. اما قند خون یک موضوع است همه باید بفهمی.

حفظ سطح قند خون سالم برای سلامتی شما حیاتی است ، اما سوال این است که چگونه این کار را انجام می دهید؟

یکی از راه های این کار کاهش مصرف کربوهیدرات های فرآوری شده و اطمینان از مصرف چربی ، پروتئین ، فیبر و سبزیجات در بیشتر وعده های غذایی است.

اما هیچکدام از ما کامل نیستیم. همه ما گاهی تقلب می کنیم. بنابراین این امر منطقی است اگر راهی برای حفظ سطح قند خون روزانه و روزانه وجود داشته باشد ، حتی اگر یک روز “رایگان” داشته باشید.

به همین دلیل است که من محصولی به نام BiOptimizers Blood Sugar Breakthrough را پیشنهاد می کنم. این مکمل غذایی آسان ، نتیجه آزمایشات زیادی برای یافتن بهترین فرمول مطلق برای حفظ سطح قند خون سالم است. در حقیقت ، BiOptimizers قبل از پرداختن به این مورد ، 5 فرمول مختلف را طی کرده است.

پیشرفت قند خون با هدف کاهش سطح قند خون شما بعد از غذا انجام می شود تا بتوانید وزن مناسبی داشته باشید و کربوهیدرات ها را به ماهیچه های خود هدایت کنید تا بتوانید آنها را با انرژی بسوزانید.

امروز می توانید با کد کوپن ما 10 discount تخفیف بگیرید.

به Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed بروید و WELLFED10 را وارد کنید

BLUblox

پادکست توسط BLUblox حمایت می شود. من اخیراً علاقه زیادی به بهینه سازی نور داشتم ، و پس از کاهش نور خورشید ، نور کامپیوتر و نور آبی را کاملاً فیلتر کردم. من حدود یک سال پیش کاری انجام ندادم و خستگی چشم ، میگرن و احساسات غیرقابل توضیح سیمی و خستگی را تجربه کردم ، به ویژه در شب. وقتی از شب هنگام به صفحه نمایش و لنزهای خواب BLUblox نگاه می کنم و از آن زمان هیچ علامتی را تجربه نکرده ام ، از عینک فیلتر کامپیوتر BLUblox استفاده می کنم.

BLUblox ایجاد شد زیرا آنها نیاز به محصولی را پیدا کردند که دقیقاً با ادبیات علمی داوری شده مطابقت داشته باشد. تعداد زیادی لنز ارزان قیمت وجود دارد که در واقع تمام نور آبی و سبز را مسدود نمی کند. وقت خود را با این کار تلف نکنید ، به اینجا بروید blublox.com/wellfed، و از کد WELLFED با 15٪ تخفیف استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید