نکاتی در مورد استفاده از یک دفتر خاطرات غذایی برای کاهش وزن موفق و تغذیه سالم – Beaupre Coaching کاهش وزن و مربیگری زندگیتوسعه استراتژی های موفق برای ایجاد و پایبندی به رژیم غذایی کاهش وزن یا حتی حفظ عادات غذایی سالم ، برای بسیاری از زنانی که در طول زندگی خود با وزن دست و پنجه نرم کرده اند ، مقدس است. من می دانم که این کار را کردم ، و اکنون با هر چیز دیگری که زندگی ارائه می دهد دست و پنجه نرم می کنم. من خوردن برای سوخت ، انرژی و نشاط را با بررسی زندگی و احساساتم اشتباه نمی گیرم. کنار آمدن با مواهب و چالش های شگفت انگیز پیری.

اگر مثل سابق هستید ، ممکن است هنوز به دنبال پاسخی برای تغییر جادویی باشید. قرص جادویی که تعویض آن را آسان می کند.

خانمها ، پاسخ در مغز شماست. هیچ قرص جادویی وجود ندارد. جادو این است که می توانید با روش های ابتکاری گام های جدیدی بردارید.

برای انجام کار جدید نیاز به یادگیری مهارت های جدید است. یادگیری کاری است که می توانید انجام دهید. تو تمام عمرت این کار را کردی

خوشبختانه ، یادگیری تغذیه سالم در دهه 60 ، 70 و بعد از آن بسیار بهتر شما را به دنبال خواهد داشت. اگر وضعیت فعلی را پیش ببرید ، تحت تأثیر تصورات غذایی قرار گرفته توسط تبلیغات قرار خواهید گرفت. غذای زیبایی که دوست دارید ، دوست خود باشید ، سیر کنید و حتی جایگزین معشوق خود شوید! در سن خود ، خود را به اندازه ای که تبلیغ کنندگان برای هوس خوردن غذاهای ناسالم خود انجام می دهند ، رها نکنید!

نکته خوبی که من در مورد علم تغذیه سالم می آموزم این است که کاهش وزن تقریباً مستلزم ترکیبی از اقدامات و فعالیت ها است که منجر به کاهش وزن موفق ، استخوان های قوی و مغز سالم می شود.

و برای من ، جادو این است که وقتی این مهارت ها را یاد می گیریم ، از یادگیری سود می بریم و توانایی یادگیری خود را گسترش می دهیم. به عبارت دیگر ، ایجاد عادت های خوب باعث می شود که بتوانید عادت های بهتر را همیشه ایجاد کنید.

نگه داشتن یک دفتر خاطرات غذایی یکی از مهارتهایی است که اگر یاد بگیرید که به آن تکیه کنید ، اهداف کاهش وزن شما را پشتیبانی می کند. موفق ترین افرادی که در طول کاهش وزن وزن خود را افزایش می دهند و به اهداف زندگی می رسند ، در مطالعات تحقیقاتی مشاهده شده اند و ثابت شده است که داشتن یک دفتر خاطرات غذایی منجر به موفقیت می شود.

هدف از مجله غذا.

اگر به خاطر دارید که هدف از استفاده از یک دفتر خاطرات غذایی کاهش وزن و کاهش وزن است ، می توانید تلاش کنید تا یاد بگیرید که به یکی از آنها تکیه کنید.

دفترچه خاطرات غذا یا خاطرات چیست؟

دو عامل مهم در ورود مواد غذایی نقش دارند:

1. مکانی که می توانید غذاها و غذاهایی را که قصد دارید بخورید ثبت کنید.

2. مکانی که در آن می توانید پیگیری کنید که چه چیزی ، چه زمانی ، چقدر غذا خورده اید.

روشهای زیادی برای نگه داشتن خاطرات غذایی وجود دارد ، اما هر رویکرد موفق شامل مکانی برای ثبت برنامه شما و مکانی برای ثبت مواردی است که واقعاً در بدن خود قرار داده اید.

همچنین ، در اینجا موارد دیگری وجود دارد که می توانید رعایت کنید تا بدانید چه چیزی شما را به ماندن در زمین هدایت می کند یا چه انگیزه ای دارد و هنگامی که از زمین شروع می کنید چه اتفاقی می افتد.

3. احساسات خود را قبل و بعد از غذا پیگیری کنید. ما اغلب به دلیل اختلالات احساسی یا کسالت غذا می خوریم. اگر هنگام غذا خوردن احساسات و احساس گرسنگی خود را پیگیری کنید ، فرآیندهای داخلی شما که از مغز ناخودآگاه اتفاق می افتد باز می شود. آموزش خودآگاهی!

4- هدف خاص خود و دلیل اینکه می خواهید به آن برسید را دنبال کنید. ما نیاز به انگیزه قوی برای تغییر عادات داریم زیرا ماهیت تغییر عادت خارج از محدوده راحتی ما به دلیل ناراحتی چیزی ناشناخته تغییر می کند.

هنگامی که هدف خود را توصیف می کنید و آن را به طور خاص بیان می کنید و زمان خود را صرف فکر کردن و نوشتن در مورد دلیل رسیدن به آن می کنید ، این افکار می توانند انگیزه احساسی شما را برای تغییر رژیم غذایی شما زنده کنند.

به یاد داشته باشید که افکار شما احساسات شما را ایجاد می کند و احساسات شما را تشویق به انجام یا نکردن می کند. و در نهایت ، این اقدامات نتیجه می دهد.

چرا کار می کند؟

فرضیه محققان این است که استفاده موفق از یک دفتر خاطرات غذایی برای کاهش وزن موفق ناشی از آگاهی و پاسخگویی است. ما غالباً از میزان خوردن غذا بی اطلاع هستیم و در صورت توضیح ، راهی برای ارزیابی میزان یا اندازه وعده ارائه می دهیم. وقتی می نویسیم ، به خود پاسخگو می شویم. اگر خاطرات غذایی خود را با مربی ، مربی یا شریک خود به اشتراک بگذاریم ، سطح پاسخگویی متفاوتی وجود دارد. گاهی اوقات فقط مایل به توصیف چیزی ، میل شما به خوردن یک غذای خاص را تغییر می دهد.

استفاده از تخیل برای تصور خود هنگام مصرف غذای برنامه ریزی شده ، شانس موفقیت شما را نیز افزایش می دهد.

تغییر عادات کلید موفقیت است

هنگام کار برای تغییر عادات قدیمی پرخوری ، استفاده از یک دفتر خاطرات غذایی از مزایای برنامه ریزی مغز در این فرایند پشتیبانی می کند. با استفاده از گزارش غذا ، قشر پیش پیشانی (PFC) را روشن می کند، مدیرعامل فکری ، مدیر مغز و زندگی خود. PFC شما بسیار عالی برنامه ریزی می کند ، برنامه ای را اجرا می کند و می فهمد که اقدامات فوری در آینده تأثیر طولانی مدت بر شما خواهد داشت.

اگر اغلب در پایان روز جلوی یخچال می ایستید و می پرسید: “وقتی غذا می خورم چه احساسی دارم؟” او از PFC خود استفاده نمی کند ، بلکه از مغز لیمبیک خود استفاده می کند ، که نمی تواند آینده را تصور کند و فقط به دنبال خشنودی فوری است. این قسمت از مغز شما احتمالاً برای مدت طولانی کار می کند و سلول های عصبی را که آتش را به هم وصل می کنند به خاطر می آورد. هرچه بیشتر از PFC استفاده کنید ، این عادت قوی تر می شود. بدون یادگیری مهارت های جدید ، زندگی از روی ناخودآگاه به احتمال زیاد هرگونه شانس دستیابی به اهداف کاهش وزن و سلامتی را از بین می برد.

به یاد داشته باشید که برای توصیف موفقیت آمیز غذای خود ، غذا باید در خانه شما باشد ، آماده پخت یا از قبل پخته شده باشد. در این پیوند ، می توانید حدود 8 مرحله را برای ساده سازی برنامه ریزی غذا بخوانید.

1. تصمیم بگیرید که چه نوع خاطرات / خاطرات با سبک زندگی و شخصیت شما کار می کند.

اگر تکه های کاغذ را در آشپزخانه نگه دارید ، ممکن است بخواهید رژیم غذایی خود را برای روز بعد یادداشت کنید. می توانید یک دفترچه کوچک در کیف خود داشته باشید تا بتوانید ابتدا غذای خود را در زمان واقعی پیگیری کنید. ممکن است بخواهید از قسمت یادداشت ها در تلفن خود یا در برنامه غذایی مانند myfittness استفاده کنید. تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما کار می کند.

2. تصمیم بگیرید که چقدر می نویسید.

چه زمانی برای غذای خود برنامه ریزی می کنید؟ قبل از خواب ؛ بعد از شام؟ شما می خواهید به زمان روز متعهد شوید تا آنچه را که می خورید پیگیری کنید.

3. تصمیم بگیرید که چه چیزی را دنبال خواهید کرد.

اگر دوست دارید صفحات گسترده Excel ایجاد کنید و بسیاری از نقاط داده را ردیابی کنید ، می توانید تصمیم بگیرید که چه چیزی را می خواهید دنبال کنید.

در اینجا پیشنهادات من برای موضوعاتی است که باید دنبال شود:

الف. پروتکل عمومی وعده غذایی. آنچه برای کاهش وزن تصمیم گرفت بخورد. چقدر و چه موقع بخوریم آن را بنویسید. رضایت بخش و پایدار باشید.

ب- برنامه غذایی برای 24 ساعت آینده شامل صبحانه ، ناهار و شام. این همان چیزی است که PFC برای مصرف و عدم گرسنگی دائمی طراحی کرده است.

ج- چقدر و دقیقاً چه موقع غذا بخوریم. به یاد داشته باشید که غذا یا نوشیدنی را ضبط کنید. این حتی آنچه شما یک میان وعده سالم می دانید (به عنوان مثال ، چوب هویج) را ضبط می کند.

موارد دیگری که برای درک و تغییر عادات غذایی عاطفی خود باید رعایت کنید:

د) قبل و بعد از غذا چقدر گرسنه بودید؟

ه) لحظات استرس زا یا احساسی را در روزهای خود ثبت کنید. چگونه با این شرایط کنار آمدید؟

F. هر گونه شگفتی که آموخته اید.

4- ثابت قدم باشید. هر روز غذا را شرح دهید.

5. موفقیت های خود را در برابر دفتر خاطرات خود مرور کنید.

اگر هر هفته با موفقیت وزن خود را کاهش می دهید ، کارهایی را که انجام می دهید ادامه دهید. البته به خاطر داشته باشید که وزن شما روز به روز و به مدت 3 ثانیه در نوسان است و شما می خواهید حداقل یک دفتر خاطرات 2-6 هفته ای را جمع آوری کنید تا ببینید آیا برنامه شما کار می کند یا خیر.

اگر برنامه شما پس از 2-4 هفته نتایج مطلوبی را به همراه نداشت ، برنامه خود را با مربی یا مربی خود مرور و اصلاح کنید.

خانمها ، در هر سنی ، تغییر عادات که در طول سالها با تمرین زیاد ایجاد شده است ، ضمن یادگیری مهارتهای جدید به زمان و صبر نیاز دارد. استفاده از دفتر خاطرات یک مهارت جدید است – از آن برای توجه به آنچه می خورید ، نحوه واکنش شما به نوسانات وزن ، گرسنگی ، احساسات استفاده کنید. افکار شما در مورد هر موفقیت و حرکت اشتباه ، درک غنی از انسانیت شما و اینکه چگونه می توانید همانطور که می خواهید باشید ، فراهم می شود.

به یاد داشته باشید که یک شیوه زندگی سالم را انتخاب کنید تا انرژی و نشاط برای زندگی خود داشته باشید. این همه چیز در مورد آن است.

پت بوپر بکر مربی اصلی وزن و وزن است. او زنان بالای 50 سال را آموزش می دهد که بیشتر عمرشان با پرخوری دست و پنجه نرم می کردند. این به آنها می آموزد که چگونه وزن کم کنند ، پرخوری احساسی را کنار بگذارند و یاد بگیرند که امروز زندگی خود را دوست داشته باشند و در آینده هیجان ایجاد کنند. شما کاملاً مطمئن هستید که برای کاهش وزن هرگز دیر نیست.

به پادکست هفتگی خود گوش دهید ، هیچ وقت برای کاهش وزن در iTunes ، Stitcher یا هرجایی که به پادکست های مورد علاقه خود گوش می دهید ، دیر نیست.دیدگاهتان را بنویسید