خرید رژیم کتوژنیک پروفسور؟ بهترین زمان مصرف Bolt Prof کی است؟


در رژیم کتوژنیک پروفایل خود را خریداری کنید

بولت پروفسور چیست؟ و فواید رژیم کتوژنیک چیست؟ چرا اصلاً به آن کتو می گویند؟ و چرا اصلاً رژیم کتوژنیک دارید ، با ما همراه باشید تا به تمام سوالات خود پاسخ دهیم.

Bolt Prof در واقع یک لیوان قهوه ای است که با افزودن روغن هایی مانند کره ، روغن نارگیل و روغن MCT به دست می آید.

غذای کتوژنیک - در رژیم کتوژنیک مناسب استفاده از پیچ نیست

برای ایمنی پیچ ، فقط یک فنجان قهوه درست کنید ، 1-2 قاشق غذاخوری کره به آن اضافه کنید. و 1-2 قاشق غذاخوری روغن نارگیل یا روغن MCT به آن اضافه کنید. با همزن یا همزن مخلوط کنید.

عملکرد روغن نارگیل قهوه ضد گلوله - در رژیم کتوژنیک ضد گلوله است

چرا بولت پروف از رژیم کتوژنیک پیروی می کند؟

ابتدا باید جوانب مثبت و منفی قهوه را بشناسید.

قهوه فواید متعددی دارد که خارج از حوصله این مقاله است. اما مزایای اصلی این است که رژیم کتوژنیک نیز بسیار مفید است. تولید کتون را در بدن افزایش می دهد و ذخایر چربی را در اختیار بدن قرار می دهد. این اولین قهوه خوب در رژیم رکتوژنیک است.

دومین فایده قهوه در رژیم کتوژنیک کاهش اشتها و افزایش سطح انرژی بدن است.

اما علاوه بر مزایای آن ، معایبی نیز دارد که متأسفانه در رژیم کتو بسیار مشکل است. این به این دلیل است که سطح کورتیزول را در بدن افزایش می دهد. مخصوصا برای کسانی که استرس دارند.

قبل از تحقیق مشخص شد که هر 200 میلی گرم کافئین می تواند سطح کورتیزول را تا 30 درصد افزایش دهد.

این 200 میلی گرم کافئین مربوط به 2 فنجان قهوه است. و افزایش 30 درصدی کورتیزول می تواند بسیار دشوار باشد.

هنگامی که سطح کورتیزول افزایش می یابد ، قند خون شما را افزایش می دهد و هنگامی که قند خون شما افزایش می یابد ، سطح انسولین شما را تحریک می کند.

بسیاری از افرادی که معمولاً استرس زیادی دارند. وقتی در اولین ساعت قهوه می نوشند ، احساس بسیار خوبی دارند و احساس بسیار خوبی دارند. اما با گذشت زمان ، آنها تمایل به خوردن شیرینی و کربوهیدرات دارند که این نیز به دلیل افزایش سطح کورتیزول است.

محققان کتو یک نوشیدنی به نام Bolt Prof برای مشکل کورتیزول در افراد کتو تهیه کرده اند.

Bolt Proof چگونه از افزایش سطح کورتیزول در انسان جلوگیری می کند؟

در واقع ، ماده فعال قهوه (کافئین) محلول در آب و چربی است. وقتی Bolt Prof مصرف می کنید ، مقدار زیادی کافئین جذب چربی ها می شود. و همانطور که می دانید ، چربی ها به سرعت جذب نمی شوند و جذب چربی ها تا 8 ساعت طول می کشد.

جذب کافئین به چربی باعث کاهش سرعت جذب کافئین می شود. و اگر معمولاً قهوه می نوشید ، کافئین ظرف 15 تا 30 دقیقه جذب می شود. اما وقتی می آیید ، قهوه را به شکل ضد پیچ ​​بخورید. آهسته تر جذب می شود و می تواند جذب کافئین را تا 6 ساعت به تأخیر بیندازد. این اثبات پیچ خوردگی و آنچه در بدن شما به دلیل خوردن اتفاق می افتد ، فواید زیادی دارد و از آسیب قهوه می کاهد.

چگونه Bolt Prof مزایای قهوه را در بدن افزایش می دهد.

اگر پیچ بخورید ، هنگام نوشیدن قهوه احساس خوبی خواهید داشت و اگر در صورت خوردن چند ساعت غذای پیچ خورده ، سطح انرژی خود را افزایش دهید ، اشتهای شما کاهش می یابد.

اگر میزان انتشار کافئین را کاهش دهید ، قند خون شما دیرتر افزایش می یابد و در نتیجه قله انسولین کمتری ایجاد می شود. و اگر آن را تجربه کرده اید ، هورمون شما چند ساعت پس از مصرف پیچ تنظیم می شود. و میل به شیر معمولاً اتفاق نمی افتد.

قهوه ترش است و بدن را اسیدی می کند. اما کلسیم موجود در کره اسیدیته قهوه را تا حد زیادی کاهش می دهد. و در این زمینه بسیار پیشرفت خواهد کرد.

علاوه بر این ، CLA و بیوتینیک اسید موجود در کره و روغن نارگیل دارای خواص ضد التهابی هستند و برای کسانی که از التهاب مانند گاستریت رنج می برند ، قهوه را کاهش داده و سطح التهاب را کاهش می دهند.

Bolt Prof همچنین میزان E ، D و کلسیم را افزایش می دهد.

نکات مهم در استفاده از متخصص مغازه در رژیم کتوژنیک

– برای قطع روزه بهتر است از پیچ گوشتی استفاده کنید. (هنگام گرسنگی نباید گرسنگی بکشید ، زمان افطار است. و نگران نباشید که روزه به سرعت افطار می شود. اگر درست رفتار کنید و غذاهای مناسب بخورید ، روزه طولانی تر می شود) بهتر است اگر می تواند سریع همان ضد پیچ ​​را بخورد. اگر خیلی گرسنه هستید ، یک پیچ گوشتی بخورید زیرا این کار باعث نمی شود ساعت ها احساس گرسنگی کنید.

در وعده غذایی بعدی ، قلب شما هیچ غذای مفید و شیرینی نخواهد بود.

بهترین وعده غذایی کی است؟

آن را با صبحانه یا بعد از آن میل کنید. به عنوان وعده دوم یا هنگام خواب بسیار بد است. به دلیل داشتن کافئین زیاد ، مصرف آن قبل از خواب کیفیت خواب را پایین می آورد.

بهترین زمان برای مصرف Bolt Prof اولین وعده غذایی شما است ، به این معنی که وقتی صبح بیدار می شوید ، وقتی احساس گرسنگی می کنید. و ما تاریخ خاصی برای آن تعیین نکرده ایم.

بهترین راه برای روزه گرفتن ، خوردن مقادیر اندک و خوردن غذاهای تند است زیرا باعث می شود ساعت ها احساس سیری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید