5 برنامه ای که یادگیری درباره شراب را سرگرم کننده می کند


می پرسید من چه کردم؟

این. بسیاری و بسیاری از آن.

شراب در کنار بچه ها ، درست!

و بله ، حتی اگر همه گیری در حال حاضر برای همه ما چالش برانگیز است و جوک های شرابی در همه جا راهی برای غلبه بر آن هستند ، این روزها من یک جرعه بسیار – بسیار متفکرانه و متفکرانه از شراب شراب می نوشم.

چون این تکلیف جدید من است!

درست است؛ من جایزه سطح 1 WSET را برای شراب ها از طریق مدرسه شراب آمریکایی می پذیرم و از این بابت احساس خوبی دارم. هر کلاس (و حتی امتحان) به صورت مجازی برگزار می شود و اگرچه من فقط چند کلاس هستم ، اما قبلاً چیزهای زیادی آموخته ام. مثل من فکر مقدار کمی شراب می شناختم ، اما مطمئناً چشمانم (و کام) را باز کرد.

من با شریک شرابم ، لیزا ، کلاس آنلاین می گذرانم و ما توانستیم چند ساعت دور هم جمع شویم (البته از نظر اجتماعی) ، و به اشتراک گذاشتن عشق وینو با کسی بسیار سرگرم کننده بود. ما همچنین هزینه بطری های چشیده شده در کلاس را تقسیم کردیم ، بنابراین پاداش!

در حالی که دوره های خود را مرور می کردیم ، من و لیزا همچنین برخی از برنامه های شراب را پیدا کردیم که یادگیری در خارج از کلاس را واقعا تعاملی و سرگرم کننده می کرد-خواه یک ساعت برای یادگیری داشته باشید یا فقط 8 دقیقه برای ماکارونی ماکارونی و پنیر. جوشاندن این برنامه های شراب یک افزودنی عالی برای دوره بود – و یک چیز سرگرم کننده برای تمرکز بر روی آن. آیا می توانم در مورد چیزی که دوست دارم در حالی که مدت زمان زیادی را در آن می گذرانیم اطلاعات کسب کنم؟ اوه ، این برای من در زمان شیوع بیماری بسیار مثبت بود.

اگر شما هم عاشق شراب هستید و می خواهید در مورد آن بیشتر بدانید ، این پنج برنامه شراب را به شدت توصیه می کنم!

1. برنامه شراب واقعی

این برنامه با آزمونهای سرگرم کننده و دوره های هدایت شده ، راهی سرگرم کننده و تعاملی برای بهبود دانش شراب شما است. اگر در WSET ، CMS یا FWS تحصیل می کنید ، آنها سوالات عملی رایگان و آزمونهای نقشه دارند ، و همچنین آموزش شراب رایگان رایگان وجود دارد که برای هر عاشق شراب عالی است. در واقع ، من این برنامه شراب را آنقدر دوست دارم که مبلغ 7.99 دلار ماهانه برای شرکت در دوره های دقیق تر ، راهنمای پیرامون جفت شدن ، مزه کردن ، شراب سازی و برچسب های شراب (این شاید مورد علاقه من بود) برای مناطق عمیق تر شراب و غرق در آن جمع آوری کردم. شامپاین و بوژول.

2. Decanter شراب خود را بشناسید

از بین همه برنامه های شراب ، Decanter’s Know Your Wine یکی از برنامه هایی است که من و لیزا احتمالاً بیشتر به آن نگاه کردیم (و رایگان!). این است به طور مشخص این چالش برانگیز است ، اما در قالب مسابقه ای سریع با سوالات زیادی که پاسخ دادن به آنها بسیار سخت است. او حتی در طول روز پینگ می زند تا بازی را به او یادآوری کند. وقتی به سوالات مناسب پاسخ می دهید ، در سطوح مختلف پیشرفت می کنید و به رتبه های مختلفی می رسید ، مانند منطقه شراب جدید ، خوش بین ، متعصب ، گورو – و نهایی -. فقط به من وقت بده!

3. WSET Wine Game

این برنامه شراب بدیهی است توجه من را به خود جلب کرد زیرا توسط افراد پشت برنامه کامل WSET ساخته شده است ، اما همچنین یک بازی بسیار سرگرم کننده است. مانند Decanter’s Know Your Wine ، این یک چالش است ، اما سلام ، ما این کار را می کنیم فرا گرفتن، درست؟ درست! همچنین رایگان است ، این برنامه شراب عمیقاً وارد جغرافیا می شود و در واقع بر روی نقشه نحوه انتخاب بطری های مختلف را نشان می دهد – و محدودیت زمانی وجود دارد. سطح اول کشور را انتخاب می کند و سطح دوم منطقه کشور را انتخاب می کند. من هنوز سطح دوم را پشت سر نگذاشته ام ، اما روی آن کار می کنم!

همچنین اگر از WSET-2 یا فراتر از آن استفاده می کنید ، باید به آن توجه کنید (متاسفم برای کلمات بعدی) ، برنامه رایگان دیگری از WSET وجود دارد که به چشیدن یادداشت ها کمک می کند. این شما را از طریق رویکردی سیستماتیک در مزه کردن راهنمایی می کند و نکاتی در این راه ارائه می شود. همانطور که من بیشتر و بیشتر مزه می کنم و از WSET-2 استفاده می کنم ، مطمئناً در ماه های آینده بیشتر و بیشتر از آن استفاده خواهم کرد.

4. مسابقه شراب و شراب SWE

این برنامه رایگان که توسط انجمن معلمان شراب ایجاد شده است به شما امکان می دهد دانش خود را در موضوعات مختلف ، از جمله کشورها ، مناطق ، انگور ، شراب و حتی شراب دسر آزمایش کنید. حتی ساده ترین سطح نیز چالش برانگیز است ، اما می دانید ، تمرین کامل می کند – و برنامه یادگیری را سرگرم کننده و آسان می کند.

5. زندگی کنید

Vivino بیشتر به عنوان یک برنامه رایگان برای یافتن و ارزیابی شراب شناخته می شود ، که سرگرم کننده است (بیایید آنچه را که من اینجا می نوشم بررسی کنید) ، اما آیا می دانستید که آنها محتوای آموزشی نیز دارند؟ این دوره های دوستانه مبتدی ، به نام ماجراهای شراب ، به شما می آموزد که چگونه بهترین طعم شراب را بچشید ، تفاوت بین شراب های قدیمی و جدید جهان را بیاموزید و در مقایسه شامپاین و پروسکو غرق شوید. بسیار خوب است که سفر آموزشی شراب خود را آغاز کنید.

آیا در این دوره های چالش برانگیز چیز جدیدی یا دوره ای آموخته اید؟ اگر شما نیز به شراب علاقه دارید ، حتماً این برنامه های شراب را بررسی کنید و دیگران را که دوست دارید در نظرات زیر برای من بگذارید. و همیشه ، همیشه برای انجام این کار وقت بگذارید. جندیدگاهتان را بنویسید