شاهزاده ویلیام و کیت با تصمیم سختی روبرو هستند که سالگرد تأسف برانگیزی در پی است


 • ما برای محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • شاهزاده و پرنسس کمبریج با نزدیک شدن به سالگرد مرگ پرنسس دایانا این هفته با سه فرزند خردسال خود با تصمیمی دلخراش روبرو هستند.


  شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون این هفته هنگام تصمیم گیری در مورد چگونگی جشن گرفتن بیست و چهارمین سالگرد درگذشت پرنسس دایانا با سه فرزند خردسال خود با یک معضل روبرو هستند.

  خانواده در حال آماده شدن برای جشن گرفتن سالگرد تلخ هستند در حالی که مطمئن هستند خاطره مادربزرگ بچه ها حفظ شده است.

  در سال 2017 ، دوک کمبریج نشان داد که چگونه حافظه مادرش را زنده نگه می دارد و گفت که “با مادربزرگ دیانا” با فرزندان خود “مدام” صحبت می کند تا آنها بدانند “دو مادربزرگ در زندگی آنها وجود دارد”.

  اعتبار: گتی

  در مستند دیانا ، مادر ما: زندگی و میراث ، شاهزاده افزود: “اکنون عکس های بیشتری در اطراف خانه وجود دارد و ما کمی در مورد آن صحبت خواهیم کرد.”

  در اوایل سال جاری ، خانواده کمبریج همچنین با نگاهی نادر به میزان علاقه شاهزاده جورج ، شاهزاده شارلوت و شاهزاده لویی به پرنسس دیانا پرداختند و فاش کردند که چه کارت های شیرینی برای او نوشته شده است.

  در روز مادر ، آنها کارت های دست ساز کودکان کمبریج را با مادربزرگشان ، پرنسس دیانا ، که سالها قبل از به دنیا آمدن آنها در سال 1997 به دنیا آمد ، به اشتراک گذاشتند.

  شاهزاده جورج ، که رتبه سوم را در خط جانشینی سلطنتی دارد ، نوشت: “مادربزرگ دیانا عزیز ، روز مادر مبارک باد. من شما را بسیار دوست دارم و همیشه به شما فکر می کنم و از جورج عشق زیادی می فرستم. “

  پرنسس دایانا ، شاهزاده ویلیام ، شاهزاده هری تورپ پارک را رسوا کردند

  اعتبار: گتی

  در همین حال ، پرنسس شارلوت نوشت: “مادر بزرگ دیانا ، من در روز مادر به تو فکر می کنم. خیلی دوستت دارم بابا دلم برات تنگ شده با عشق بسیار ، شارلوت. “

  خانواده سلطنتی وسیعتر با بازکردن مجسمه ای که به دستور شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری در روز سه شنبه از ساعت 3 بعد از ظهر به روی عموم پرنسس فقید ولز ادای احترام می کند.

  طبق بیانیه قصر ، “آنها دسترسی به Cradle Walk را فراهم می کنند ، که در اصل یک گردشگاه زیبا در اطراف باغ غرق شده است”.

  شاهزاده ویلیام کیت میدلتون

  اعتبار: گتی

  وی افزود: ما این را به طور رایگان در اختیار رهگذران یا هر کسی که می خواهد سه شنبه توقف کند و لحظه ای توقف کند ، به ویژه در سالگرد ، قرار دهیم.

  شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری از مجسمه در ماه جولای رونمایی کردند و این اولین بار در ماه های اخیر بود که برادران دوباره ملاقات کردند.

  دیدگاهتان را بنویسید