در آشپزخانه با EDEN – سارا گلدشتاین


نام: ادن فیلیپا

حرفه: زرگر

در این مدت با چه کسانی قرنطینه شده اید؟ شریک من ، آدم ، و پسر ما ، سگ ما ، بارگو.

1-2 جمله برای خلاصه کردن زندگی خود در حال حاضر: انحصار

این اواخر چه غذایی دوست دارید؟ کرفس

3 قلم غذا یا گیره انبار غیرقابل مذاکره چیست؟ 1. برنج

2. بلوبری منجمد

3. کامبوچا – در حال حاضر شما نمی توانید به اندازه کافی سیر شوید!

چگونه و از کجا برای آشپزی الهام می گیرید؟ آیا کتاب / وبلاگ آشپزی مورد علاقه دارید؟الهام می آید و می رود. من معمولاً با دوستان خود وارد سیستم می شوم تا ببینم آنها چه احساسی دارند و از آن الهام می گیرند یا اگر اینستاگرام را ورق بزنم و ببینم Bon Appetit برای چه چیزی پخته شده است.

غذای مورد علاقه شما در دوران قرنطینه چیست؟؟ توفو ترد + برنج سرخ شده کیمچی https://pinchofyum.com/kimchi-fried-rice

یکی از نکات آشپزی که اخیراً آموخته اید چیست؟ من این هفته یک مافین زغال اخته درست کردم و فهمیدم که توت ها را در کمی آرد قرار دهید به آنها کمک می کند تا به پایین بروند.

اگر قبلاً سفارش داده اید ، رستوران غذای غذای مورد علاقه شما چیست؟ ما هفته گذشته از اتحادیه سفارش دادیم و سرآشپزها در حال بوسیدن بودند *. آنها پنیر پولنتا دارند که من عاشق آن هستم.

آیا سرگرمی جدید / کتاب مورد علاقه / پادکست مورد علاقه دارید؟ سالی رونی را خواندم مردم عادی سپس بلافاصله بعد از کتاب دیگرش گفتگو با دوستان – آنها سریع می خواندند ، و من نیز نمی خواستم پایان یابد!

آیا می توانید نکته یا فعالیتی را که در این مدت شما را ایمن / منطقی / سالم نگه می دارد ، پیشنهاد دهید؟ من خیلی حمام کردم و مطمئن شدم که همیشه یک کتاب همراه خود در سفر دارم. من همچنین کلاس های Peleton را از طریق چت ویدیویی با دوستان و پیاده روی سگ گذراندم. با هم ، اینها به من کمک کرد تا احساس تعادل کنم.دیدگاهتان را بنویسید