توپ های انرژی Prun-tein با Sunsweet


من دائماً در برنامه غذایی روزانه خود به دنبال پیروزی های کوچک هستم.
برخی از غذاها به دلیل “سکسی” بودن شهرت دارند ، اما نباید این غذای کوچک کاربردی را به دلیل طعم خوشمزه و فواید قابل توجه آن برای سلامتی دست کم گرفت! از بهبود تراکم استخوان به عنوان یک سرکوب کننده اشتها ، این سلاح مخفی جدید من است…

آفتابی 3

آنچه توجه من را به خود جلب کرد این واقعیت بود که 4/5 از بچه های بد کوچک فقط 100 کیلو کالری دارند. اینطور نیست که من از محاسبه کالری که آنها می دانند خیلی اذیت شوم ، اما ارزش آن را دارد که به خاطر بسپارم! بنابراین به جای جویدن (صادقانه بگویم) کیک برنج خسته کننده ، جویدن آلو آغشته به کره گردوی ترد را شروع کردم – در یک کلام … خدایا !!! آنها حتی راه من به سینما شدند!

آنها به دلیل کمک (هوم …) در هضم غذا در روده بزرگ ما شناخته می شوند ، این جواهرات کوچک و شریر به طور متوسط ​​مزایای سلامتی زیر را دارند:

آنها می توانند سلامت استخوان را غنی از کلسیم و ویتامین D بهبود بخشند.
آنها همچنین سرشار از منیزیم (که ما را به خواب می برد و ماهیچه ها را آرام می کند) ، بور ، مس ، ویتامین K (لخته شدن خون!) و پتاسیم (تنظیم سیستم عصبی و فشار خون) هستند.
آنها سرشار از فیبر هستند- 3 گرم در هر وعده غذایی- (ما خانم ها واقعاً باید در این زمینه پیشرفت کنیم!)

علیرغم طعم شیرین آنها ، از نظر شاخص گلیسمی و بار آنها در واقع کم است ، این بدان معناست که بدن هنگام غذا خوردن از افزایش سطح قند خون (و بدن نیز به آرامی جذب می شود!) دیوانه نمی شود. من همیشه به خوانندگان و پیروان خود می گویم سعی کنید هنگام خوردن غذاهای شیرین از چربی یا پروتئین سالم استفاده کنند ، اما نگران نباشید اگر مصرف آلو در صورت مصرف متعادل ، به سطح قند خون پاسخ دهد.

آفتابی 4

چگونه می توانم از آلو در برنامه غذایی روزانه خود استفاده کنم ، یا آن را مستقیماً از بسته بندی خود ، آغشته به کره گردو بخورم ، یا از آنها به عنوان جایگزین قند واقعاً مغذی برای تهیه تنقلات ، توپ های پروتئینی ، کیک یا هر چیز خوشمزه ، خانگی و خوشمزه – لذیذ. به در مورد غذاهای شور ، من از آنها در سیب زمینی سرخ کرده استفاده می کنم تا بتوانم مقداری شیرینی طبیعی اضافه کنم و صبح بر روی فرنی به قطعات کوچک خرد کنم- و اگر اجازه دهید مدتی بنشینم ، کمی ترشح می شوند و شربت دوست داشتنی که بهشت ​​است …
معمولاً پخت یا تهیه آن بسیار آسان است و در اصل جایگزینی برای چربی / قند در دستور غذا است. من خرما را برای هر دستور العمل شیرین تر عوض کرده ام ، باور کنید یا نه ، قند خرما بسیار بیشتر از آلو است!

در اینجا یکی از دستور العمل های آلوهای کوچک مورد علاقه من وجود دارد – برای جعبه ناهار ، استراحت چای اداری و در حال حرکت ایده آل است! علاوه بر این ، می توانید روشهای خوشمزه دیگری برای قرار دادن این جواهرات کوچک شیرین در رژیم غذایی خود پیدا کنید.
توپ های Prun-tein

زمان آماده سازی: 10-15 دقیقه

عناصر
3/4 فنجان بادام یا بادام زمینی
1 فنجان آلو خشک شده Sunsweet® خرد شده
2 قاشق غذاخوری دانه چیا
2 قاشق غذاخوری کاکائو خام
Scoop Lean Whey Protein por
2 قاشق غذاخوری کره بادام ترد
1 1/4 قاشق غذاخوری روغن نارگیل
1/2 فنجان نارگیل خشک بدون شیرینی
* اختیاری 50 گرم 85٪ شکلات سیاه ، ذوب شده
دستورالعمل ها
1. بادام در یک غذاساز تا زمانی که خوب مخلوط شود اما کاملاً آسیاب نشده باشد ، در غذاساز بریزید.
2. آلو خرد شده ، پودر پروتئین ، دانه های چیا ، پودر کاکائو و کره بادام را اضافه کرده و له کنید تا خوب مخلوط شوند.
3. چربی نارگیل ذوب شده را اضافه کرده و هم بزنید تا مخلوط به خوبی ترکیب شود و گلوله های کوچکی تشکیل شود.
4. ما توپ های کوچک رول می کنیم – من یک توپ را برای یک قاشق توصیه می کنم.
5. گلوله های کوچک را در نارگیل یا مقداری شکلات آب شده بچرخانید.
6. آنها را روی کاغذ روغنی بیندازید – فقط به این دلیل که شکلات تلخ را زیاد با هم اشتباه نگیرید و می توانید آنها را در حدود 45 دقیقه بخورید.
7. سعی کنید کل وعده را مانند همیشه با نصف دیگر من نخورید! اگر ، و منظور من این است که اگر آنها اینقدر دوام آوردند ، آنها را در یک محفظه بدون هوا پرتاب کنید و می توانید بروید

توجه: به مدت 30-45 دقیقه سرد کنید تا سفت شود. در ظرف دربسته در یخچال تا 1 هفته نگهداری کنید.

حدود 100 کیلو کالری در هر توپ!

آفتابی 1

اگر مثل من هستید ، قبول کنید که حداقل 4 یا 5 غذا بخورید!

لذت بردن

ایکس
توجه داشته باشید:
این یک پست پولی با Sunsweet است ، اما من صادقانه این محصول را دوست دارمدیدگاهتان را بنویسید