اجاق گاز آهسته با گوجه فرنگی خامه ای و مرغ ریحان + منوی هفتگی – پیشگیری از RD


دیروز شنبه شلوغی بود – تمرین ، سپس ساحل ، سپس پوشش هاکی ، سپس چشیدن شراب و بازی کودکان با چند خانواده در خانه یکی از دوستان. به عنوان یک ساحل ، هاکی ، شراب و انسان دوستدار ، این یک روز ایده آل در کتاب من بود. من باید همه کارها را انجام دهم!

مارک ، درون گرا من ، قبل از خواب بسیار افسرده بود. او واقعاً نمی تواند به من بگوید چه مشکلی وجود دارد ، اما من می دانم این به این دلیل است که او کاملاً ناراحت است.

امروز صبح بیدار شدم تا بفهمم امروز می خواهد چه کار کند. من مطمئن نیستم که در مورد آنچه که در آن وجود دارد پاسخی دریافت کرده ام ، اما او بچه ها را به کلیسا برد تا زمانی که من برای شستشو ، پذیرش تحویل غذا و ارسال پست در این وبلاگ به کلیسا رفتم.

نمی دانم به این دلیل است که کارهای زیادی برای انجام دادن دارم و می خواهم بعداً بازی کنم یا این که واقعاً مشتاق زمان تنهایی بودم … اما این واقعاً احساس خوبی دارد. من واقعاً مشتاق زمان تنهایی هستم. در حین وبلاگ نویسی ، من همچنین به آخرین قسمت پادکست ما ، مصاحبه با THE Elyse Resch ، گوش می دهم. منظورم این است که در دنیای تغذیه بسیار بزرگ است و برای ما افتخار بزرگی است که خرد خود را با ما در میان بگذاریم … و در مورد آن زیاد صحبت کنیم. شما آرزوی چیزی را دارید که از آن کافی نیستید

هفته گذشته آشپزی نکردم. نه یکبار. تا روز پنجشنبه ، مارک در مورد این واقعیت اظهار نظر کرد و اشاره کرد که غذای باقی مانده در یخچال را از دست داده است. و در اواسط هفته ، من نیز به همین ترتیب فکر می کردم. غذای آماده شده برای هفته را از دست دادم ، اما زمانی که به دست آوردم … این قسمت خوشایند بود.

همانطور که الیزه گفت ، من مشتاق آشپزی این هفته بودم … اما من می خواهم کار را برایم آسان کنم تا بتوانم کمی عصرانه به دست آورم. و این دستور العمل راهی عالی برای تعهد به غذاهای ساده و در عین حال سالم و خوشمزه است. او فراتر از سادگی بود و همه کاره بودن را دوست داشت. یک پیروزی بزرگ برای تمام تیم من! و اگر هنوز آمادگی پختن زودپز را ندارید ، حتماً بعداً آن را بررسی کنید!

عناصر

 • 1 عدد گوجه فرنگی کنسرو شده با گیاهان ایتالیایی

 • 3/4 فنجان سس گوجه فرنگی

 • 3/4 فنجان شیر بخارپز

 • 2 قاشق غذاخوری نشاسته ذرت

 • 6 حبه سیر ، چرخ کرده

 • 1/2 قاشق چایخوری نمک

 • 1/4 قاشق چایخوری فلفل سیاه

 • 1/2 قاشق چایخوری ریحان خشک شده

 • 4 عدد سینه مرغ بدون استخوان

 • 1/4 فنجان ریحان تازه خرد شده

دستورالعمل ها

 1. گوجه فرنگی خرد شده و سس گوجه فرنگی را در اجاق گاز آرام قرار دهید.
 2. در یک کاسه ، شیر تبخیر شده و نشاسته ذرت را مخلوط کنید تا خوب مخلوط شوند. سیر ، نمک ، فلفل و ریحان خشک را اضافه کنید ؛ دوباره بزنید و روی اجاق گاز آرام بریزید. خوب مخلوط کنید تا یک مخلوط کامل ایجاد شود.
 3. سینه های مرغ را روی اجاق گاز آرام قرار دهید و مرغ را داخل سس بریزید.
 4. 4-6 ساعت روی حرارت ملایم بپزید و با ریحان تازه بپاشید.

اطلاعات تغذیه:

بازده: 4
دوز: 1 سینه با سس

مقدار در هر وعده:
کالری: 258چربی کل: 6.8 گرمکلسترول: 84 میلی گرمسدیم: 872 میلی گرمکربوهیدرات ها: 17.3 گرمفیبر: 2.3 گرمقند: 8.8 گرمپروتئین: 32.3 گرم

ما به آرامی به سمت غذاهای راحت و فصل پخت آهسته حرکت می کنیم … آماده شوید!

منوی هفتگی: 12-16 سپتامبر

خوب باش،دیدگاهتان را بنویسید