YouTube TV صدای فراگیر ۵.۱ را به کانال های پخش جریانی، تلویزیون های هوشمند بیشتر – Geek می آورد.


کاتالین گرگوریو / shutterstock.com

وقتی صحبت از تماشای فیلم و تلویزیون در خانه می شود، کیفیت صدا اهمیت دارد. و در حالی که YouTube TV در ارائه پشتیبانی از صدای فراگیر ۵.۱ برای اکثر دستگاه ها بسیار کند بوده است، صدای بهتر می تواند در گوشه و کنار باشد.

YouTube TV در حال حاضر پشتیبانی صوتی ۵.۱ را در لیست کوچکی از دستگاه‌ها، از جمله دانگل‌های Chromecast یا تلویزیون‌های انتخابی سامسونگ، ال‌جی و Vizio ارائه می‌کند. با این حال، تلویزیون YouTube اخیراً به روز رسانی را به اشتراک بگذارید این نشان می‌دهد که صدای بهبودیافته باید به زودی برای جعبه‌ها و دستگاه‌های پخش جریانی از Roku، Android TV و Google TV برسد.

گوگل اعلام کرد که در حال حاضر در حال آزمایش پشتیبانی صوتی ۵.۱ در این دستگاه‌ها است “اگر همه چیز به خوبی اجرا شود، پس از آن می توانیم انتظار داشته باشیم که صدای ۵.۱ در این دستگاه ها پخش شود.” و در حالی که این خبر خوبی برای مشترکینی است که یکی از این دستگاه‌ها را دارند، این شرکت همچنان گزینه‌های محبوب بسیاری را در صحنه استریم امروزی از دست می‌دهد.

متأسفانه، گوگل آماده به اشتراک گذاشتن اخبار خوب مشابه برای کسانی که از Apple TV، Fire TV و کنسول‌های بازی مانند Xbox One یا PS5 استفاده می‌کنند، نیست و گروه بزرگ دیگری که در لیست گم شده NVIDIA Shield است.

در ماه فوریه، نماینده‌ای از یوتیوب به The Verge گفت که پشتیبانی صوتی ۵.۱ برای دستگاه‌های بیشتری ظرف شش ماه آینده ارائه خواهد شد. امیدواریم لیست دستگاه‌های ذکر شده در توییت‌ها به زودی به صدای بهبودیافته دسترسی پیدا کند و همچنین مشخص نیست که آیا این ارتقاها فقط به برنامه‌های گران‌تر استریم ۴K محدود می‌شوند، بنابراین باید منتظر ماند و دید. در هر صورت، این خبر خوبی است.

از طریق Android Police