YouTube Music دارای ویژگی‌ها و تغییرات جدید است


گوگل به منظور رقابت با غول‌های صنعت موسیقی مانند Spotify و Apple Music، ویژگی‌ها و تغییرات جدید زیادی را به YouTube Music اضافه کرده است. اخیراً شاهد آزمایش این شرکت در رابط کاربری جدید «افزودن به فهرست پخش» برای YouTube Music بودیم. و اکنون گوگل مجموعه ای از تغییرات و ویژگی های جدید را برای بهبود تجربه کاربری معرفی کرده است. بیایید نگاهی به جزئیات بیاندازیم.

YouTube Music ویژگی‌های جدیدی به دست می‌آورد

گوگل در یک فروم رسمی، برخی از ویژگی‌ها و تغییرات عمده‌ای را که اخیراً به کاربران YouTube Music در سراسر جهان معرفی شده است، توضیح داد. در میان آنها، بسیاری از ویژگی های جدید مانند ادغام اسنپ چت، ذخیره صف و تغییر آهنگ/ویدیو قبلا دیده شده است. با این حال، این شرکت همچنین خاطرنشان کرد که الگوریتم رادیوی YouTube Music را بهبود بخشیده است تا به کاربران کمک کند هنرمندان و آهنگ‌های جدید را در لیست‌های پخش پیدا کنند.

تیم YouTube Music می‌گوید که «منطق back-end که موسیقی نشان‌داده‌شده را شناسایی می‌کند» در Song Radio و فهرست‌های پخش خودکار برای آهنگ‌ها و هنرمندان بیشتر بهبود بخشیده است. این به کاربران امکان می دهد آهنگ ها و هنرمندان جدید را در لیست پخش خود کشف کنند.

گوگل همچنین پلتفرم YouTube Music را برای تلویزیون های هوشمند و کنسول های بازی با حذف آهنگ های تکراری در بخش “Listen Again” بهبود بخشیده است. علاوه بر این، YouTube Music برای افرادی که آن را با اعضای خانواده خود به اشتراک می‌گذارند، «محدودیتی برای گوش دادن خانواده به قفسه خانوادگی جدید» دارد.

یکی دیگر از ویژگی های جالبی که به پلتفرم اضافه شده است، امکان خاموش کردن عملکرد پخش خودکار برای جلوگیری از ایجاد خودکار ایستگاه های رادیویی در هر بار پخش آهنگ است. گوگل همچنین اپلیکیشن YouTube Music Wear OS را با افزودن قابلیت به هم زدن آهنگ های دانلود شده به صورت تصادفی بهبود بخشیده است.

بنابراین، اگر همه این ویژگی‌های جدید در YouTube Music را دوست دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم این پلتفرم را امتحان کنید. با این حال، اگر در حال حاضر در میان بیش از ۵۰ میلیون مشترک YouTube Music هستید، تجربه خود را در نظرات زیر با ما به اشتراک بگذارید.