Xiaomi 12S Ultra با جدیدترین دوربین سونی IMX989 عرضه می شود


شیائومی اخیراً اعلام کرده است که سری Xiaomi 12S را با پشتیبانی لایکا در تاریخ ۴ جولای عرضه خواهد کرد. اکنون و قبل از عرضه، این شرکت جزئیات دوربین دستگاه‌ها را فاش کرده است و خاطرنشان کرده است که Xiaomi 12S Ultra اولین گوشی با سنسور دوربین جدید سونی IMX989 خواهد بود.

جزئیات دوربین سری ۱۲ اس شیائومی فاش شد

شیائومی لی جون تایید کرد که شیائومی ۱۲ اس اولترا با سنسور ۱ اینچی سونی IMX989، بزرگترین دوربین گوشی های هوشمند تا به امروز، عرضه خواهد شد. انتظار می رود وضوح صفحه نمایش ۵۰ مگاپیکسل باشد و در مقایسه با آیفون ۱۳ پرو مکس، ۱۷۲ درصد افزایش در ناحیه حساس به نور، ۳۲.۵ درصد افزایش در سرعت دوربین و ۱۱ درصد افزایش در سرعت بوت ایجاد می کند.

سنسور جدید سونی IMX989 به طور مشترک توسط شیائومی و سونی در ماه ژوئن ساخته شد. با این حال، تنها زمان نشان خواهد داد که این مشارکت چگونه به نتیجه خواهد رسید.

از سوی دیگر، شیائومی ۱۲ اس پرو و ​​شیائومی ۱۲ اس هر دو با سنسور IMX707 سونی عرضه می شوند که گفته می شود ۴۸.۵ درصد افزایش در ناحیه حساس به نور و ۴۹ درصد افزایش در ورودی نور را ارائه می دهد. این دوربین احتمالاً از ۵۰ مگاپیکسل با لنز ۷p و OIS پشتیبانی می کند. جزئیات دیگر دوربین هنوز مشخص نیست. انتظار داریم شیائومی قبل از انتشار رسمی جزئیات بیشتری را فاش کند.

جدا از این، هنوز چیز زیادی مشخص نیست. سری Xiaomi 12S می تواند از پردازنده Snapdragon 8+ Gen 1 استفاده کند، همچنین می تواند پردازنده MediaTek Dimensity 9000 یا Dimensity 9000+ برای هر مدل وجود داشته باشد. انتظار داریم این گوشی ها با طراحی جدید با بریدگی دایره ای بزرگ برای دوربین پشتی عرضه شوند.

تعدادی از مشخصات مانند نرخ به روز رسانی ۱۲۰ هرتز، شارژ سریع تا ۱۲۰ وات و غیره انتظار می رود. باید ببینیم سری ۱۲ اس شیائومی چگونه خواهد بود و برای انجام این کار بهتر است تا ۴ جولای صبر کنیم. برای دانستن تمام جزئیات در مورد گوشی های آینده شیائومی دانوتک با من باش.

به این مورد امتیاز دهید