Xbox Game Pass می‌تواند یک طرح خانوادگی کم‌هزینه برای شما فراهم کند – به Geek مراجعه کنید


لوگوی Game Pass بالای دو کنترلر Xbox.
مایکروسافت

اشتراک گذاری عضویت Xbox Game Pass یک کابوس است، بنابراین بسیاری از اوقات دوستان یا خانواده برای حساب Game Pass خود پرداخت می کنند. اما به ازای هر عضو خانواده ۱۰ تا ۱۵ دلار در ماه کاهش دهید، به همین دلیل است که مایکروسافت ممکن است یک طرح خانوادگی راه اندازی کند که در هزینه شما از Game Pass صرفه جویی کند.

همانطور که اشاره کردم Windows Centralطرح خانواده Xbox Game Pass به پنج نفر به طور همزمان اجازه می دهد کشور برای به اشتراک گذاشتن همان عضویت Game Pass. یک نفر برنامه خانواده را کنترل خواهد کرد، شبیه به نحوه عملکرد همه چیز در نتفلیکس یا بسته خانواده آنلاین Nintendo Switch.

جزئیات دیگر طرح خانواده، از جمله قیمت، ناشناخته است. ما همچنین مطمئن نیستیم که آیا طرح خانواده امتیازات Game Pass Ultimate را ارائه می دهد یا اینکه انحصاری برای کنسول یا رایانه شخصی است.

بحث حق الامتیاز هم هست. اگر توسعه‌دهندگان بازی فکر نمی‌کنند طرح خانواده سودآور است، ممکن است اعتمادشان را به مدل اشتراک Game Pass از دست بدهند. ما مطمئن نیستیم که مایکروسافت چگونه با چنین مشکلی مقابله کند – احتمالاً قبلاً برنامه ای در دست اجرا داشته و منتظر بود تا سونی نسخه جدید سرویس بازی اشتراکی خود را معرفی کند.

باز هم، ما مطمئن نیستیم که طرح خانوادگی Xbox Game Pass چقدر هزینه دارد. ما همچنین مطمئن نیستیم که آیا واقعی است Windows Central او با استناد به منابع داخلی مدعی شده است که طرح خانواده اواخر امسال راه اندازی می شود.

منبع: Windows Central