Xbox از چت صوتی در Discord پشتیبانی می کند


کنسول بازی ایکس باکس مایکروسافت اکنون از گفتگوی صوتی Discord پشتیبانی می کند و به گیمرها اجازه می دهد تا در هر زمان به راحتی با دیگران چت کنند. بازی در کنسول خود چت کنید. به نظر می رسد که این ویژگی بسیار مورد تقاضای کاربران قرار گرفته است زیرا به افراد اجازه می دهد از یک کانال صوتی در چندین سیستم عامل استفاده کنند.

اکنون از Discord در Xbox استفاده کنید

چت های صوتی در Discord اکنون برای کسانی که بخشی از Xbox Insiders با کنسول های Xbox Series X هستند در دسترس است | اس و ایکس باکس وان. این ویژگی اواخر امسال به طور گسترده برای همه در دسترس خواهد بود.

این فرآیند شامل چندین مرحله است، اما کمی گیج کننده است. ابتدا باید حساب های Xbox و Discord خود را متصل کنید. برای این کار باید در قسمت User Settings گزینه Communications را انتخاب کرده و دستورالعمل های روی صفحه را برای این کار دنبال کنید. ادغام تگ بازی فعالیت فعلی بازی و موارد دیگر را در نمایه شما نشان می دهد.

اکنون باید تماس صوتی Discord خود را به Xbox منتقل کنید. به برنامه Xbox Mobile موجود در Android و iOS نیاز دارد. کانال صوتی مورد نظر خود و سپس گزینه انتقال تماس به Xbox را انتخاب کنید. پس از انجام تمام مراحل، می توانید از Discord در Xbox استفاده کنید. این فرآیند باید برای هر کانال Discord Voice که می‌خواهید به Xbox منتقل کنید، تکرار شود.

اگر استفاده از این ادغام را تمام کردید، فراموش نکنید که نظرات خود را با ما در نظرات به اشتراک بگذارید.