WhatsApp ممکن است به زودی میانبر دوربین دریافت کند


واتس اپ لیست بلند بالایی از ویژگی هایی دارد که ممکن است به زودی شاهد آن ها باشیم. اخیراً پیشنهاد شده بود که به زودی قابلیت ارسال پیام به خودتان را اضافه می کند و اکنون در مورد میانبر احتمالی دوربین می شنویم. در اینجا نحوه عملکرد این میانبر آمده است.

واتس اپ روی میانبر دوربین کار می کند

WaBetaInfo فاش می کند که واتس اپ در حال آزمایش میانبر دوربین جدید به عنوان بخشی از نسخه بتای iOS 22.19.0.75 است. این گزینه جدید در کنار گزینه جدید چت قرار دارد و به شما این امکان را می دهد که به راحتی روی عکس یا ویدیو کلیک کنید تا آن را به عنوان وضعیت پست کنید یا برای شخص دیگری ارسال کنید.

برای کسانی که نمی دانند، گزینه دوربین در حال حاضر در پایین برنامه WhatsApp iOS قرار دارد. این تغییر به دلیل بخش انجمن های جدید است که اکنون برای برخی از کاربران بتا در دسترس است. انجمن‌های واتس‌اپ بخش جدیدی در برنامه است که به کاربران کمک می‌کند تا به راحتی همه گروه‌های خود را سازماندهی کنند و زیر گروه‌هایی را برای حوزه‌های مختلف مورد علاقه خود ایجاد کنند.

میانبر جدید دوربین ماه گذشته در نسخه بتا واتس اپ برای اندروید نیز دیده شد. در اندروید این گزینه در کنار نوار جستجو ظاهر می شود. این بدان معنی است که ما می توانیم خیلی زود منتظر تغییر جدید باشیم. در زیر می توانید نگاهی به ظاهر آن در اندروید و iOS بیندازید.

میانبر دوربین واتس اپ

با این حال باید دید دقیقا چه زمانی این اتفاق می افتد. ما انتظار داریم هر دو ورودی برگه جوامع و سایت میانبر دوربین جدید به طور همزمان ظاهر شوند. واتس اپ هنوز راه اندازی قابلیت Communities را آغاز نکرده است.

یکی دیگر از قابلیت های جالبی که واتس اپ قصد دارد اضافه کند، امکان جستجوی پیام ها بر اساس تاریخ است. این ویژگی که دو سال پیش حذف شد، اکنون در واتس اپ برای iOS در حال آزمایش است. گفته می‌شود که هنگام جستجوی پیام‌ها در چت، یک نماد تقویم جدید ظاهر می‌شود و تنظیم تاریخ، یافتن پیام‌ها را آسان‌تر می‌کند.

باید دید کی و آیا این موضوع برای کاربران رسمی می شود یا خیر. ما شما را در این مورد مطلع خواهیم کرد. بنابراین، منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.