WhatsApp جستجوی شغل را آسان می کند


واتس اپ قصد دارد به بهشتی برای کسب و کارهایی تبدیل شود که گامی جدید برمی دارند زیرا پلتفرم پیام رسانی متعلق به متا ویژگی های جدیدی را معرفی کرده است. این شامل امکان جستجوی آسان‌تر شغل، امکان خرید مستقیم از طریق WhatsApp و موارد دیگر می‌شود.

ویژگی های تجاری جدیدی برای واتس اپ معرفی شده است

واتس اپ اکنون به شما امکان می دهد شرکت های کوچک یا بزرگ را بر اساس دسته بندی هایی مانند مسافرت، اوقات فراغت یا … جستجو کنید. همچنین می توانید یک شرکت را با نام جستجو کنید. یک گزینه Discover Business وجود خواهد داشت تا بتوانید به راحتی آن را بدون نیاز به جستجوی شماره تلفن های فروشگاه مورد نیاز جستجو کنید.

گفته می‌شود که تحقیقات تجاری کاری امن است و به گونه‌ای انجام می‌شود که هیچ‌کس نمی‌داند حساب شما این تحقیق را انجام داده است. در حال حاضر در برزیل، کلمبیا، اندونزی، مکزیک و بریتانیا در حال فعالیت است. در برزیل نیز می توانید به دنبال کسب و کارهای کوچک باشید. قابل ذکر است، WhatsApp Business Search به پلتفرم تجاری خود اختصاص داده شده است.

واتس‌اپ همچنین پرداخت‌های درون چت را از طریق کارت‌های نقدی و اعتباری در برزیل ارائه می‌کند، بنابراین خرید مستقیم از طریق برنامه پیام‌رسانی بدون دردسر است. این ویژگی برای اولین بار در هند و با ارائه قابلیت خرید از جیومارت در واتس اپ راه اندازی شد. این ویژگی جدید پس از آن ارائه شد که واتس اپ واتس اپ را در برزیل، یکی از بازارهای اصلی خود، معرفی کرد، اما توسط بانک مرکزی این کشور متوقف شد. اگرچه در هند راه اندازی شد.

در یک پست وبلاگ، واتس اپ می گوید که این یک ویژگی عالی برای افراد و مشاغلی است که به دنبال خرید و فروش در واتس اپ بدون نیاز به مراجعه به وب سایت، باز کردن برنامه دیگری یا پرداخت حضوری هستند.

باید دید چه زمانی جستجوی تجاری واتس اپ به مناطق بیشتری از جمله ایران گسترش خواهد یافت. در مورد تجربه خرید باید بگوییم که در حال حاضر امکان فعال سازی این قابلیت در بازار ایران وجود ندارد اما امیدواریم به زودی این قابلیت در ایران فعال شود! نظرات خود را در مورد ویژگی های جدید WhatsApp Business در نظرات زیر به اشتراک بگذارید دانوتیک اشتراک گذاری

به این مقاله اشاره می کند