Unf ** k سیستم عصبی شما – Raina Dawn Lutzحدس بزن! شما آنقدر گیج نشده اید که در سال گذشته احساس کرده اید. عمیق تر از آن. این مال شماست سیستم عصبی. من از یک پزشک ساحلی که متخصص تروما و تنفس است خواستم که قوی ترین و ساده ترین وبلاگ حمایتی خود را برای کسانی (همه ما) که سیستم عصبی آنها نیاز به حمایت دارد ، به اشتراک بگذارد. این برای کسانی است که تازه سفر خود را آغاز می کنند تا بینشی عمیق تر از بدن ، روح و روح خود داشته باشند و چشم خود را به تغذیه معطوف کنند و متوجه شوند که تغییر به آسانی آنطور که او فکر می کرد نیست. احساس (به ویژه امسال) در لحظات یا دقایقی شبیه به ما آسان است. هستند. نه خوب

و آیا برای بسیاری از ما در دوران قرنطینه ، آیا این امر ما را مجبور کرده است که با چیزهایی روبرو شویم که ممکن است سالها ، دهه ها سرکوب کرده باشیم؟ تاریکی زیادی برای بسیاری از ما روی سطح ظاهر شد. بنابراین توجه ما به الکل ، شاهدانه ، شیرینی و پخت یا هرگونه آرامبخش دیگری که کار عاطفی درونی ما را پنهان می کند ، حواس ما را پرت کرد.

اما میدونی چیه؟

این تو نیستی. این سیستم عصبی شماست. بدن ما به آسیب های گذشته واکنش نشان می دهد و ما را در برابر آنها محافظت می کند ، در نتیجه ما را در حالت افزایش مداوم هورمون استرس نگه می دارد تا بتوانیم بدویم یا بجنگیم – اما نیازی نیست. هنگامی که ما سیستم عصبی خود را مورد حمایت قرار دادیم. برخورد با “چیزهای” ما چندان دلهره آور نیست و می تواند مسیر زیبایی را برای خودآگاهی و کار خود باز کند که می تواند به طور چشمگیری تصمیمات غذایی ما را تغییر داده و از آن حمایت کند.

بنابراین بدون هیچ گونه توضیح بیشتر ، در اینجا آنچه آریانا در مورد همه چیز می گوید!

*** پست مهمان از آریانا فوتیناکیس ***

اختلالات سیستم عصبی-چه؟!

سلامت سیستم عصبی در حال حاضر یک موضوع فوق العاده شیک است ، که بسیار خوب است زیرا سیستم عصبی به معنای واقعی کلمه همه جنبه های تجربه ما را کنترل می کند.

هورمون های شما ، انگیزه شما ، اشتیاق شما برای زندگی ، توانایی شما در مقابله با استرس … به آن می گویند ، سیستم عصبی مسئول آن است.

من در طول این سالها با صدها مشتری برای درمان تعدادی از علائم کار کرده ام ، از مشکلات گوارشی گرفته تا خشم مداوم تا ناتوانی در بلند شدن. اغلب اوقات ریشه این علائم اختلال در تنظیم سیستم عصبی است.

ترفند این است که هست بسیار در مورد اطلاعات غلط در مورد اختلال در تنظیم سیستم عصبی و ایجاد هماهنگی در وضعیت (نکته: “نفس عمیق بکشید!” همیشه جواب نمی دهد).

در این ویدئو توضیح می دهم:

  • تفاوت بین سیستم عصبی تنظیم شده و سیستم عصبی نامنظم

  • چگونه اختلال در تنظیم سیستم عصبی می تواند بر تجربه روزانه تأثیر بگذارد

  • چه کاری می توانید انجام دهید تا وضعیت را به حالت هماهنگی برگردانید.

اگر احساس می کنید که تنفس آگاهانه (که می توانید در اینجا بیشتر بدانید) بخشی از مسیر تنظیم سیستم عصبی است ، در اینجا می توانید یک تمرین کوتاه مدت 10 دقیقه ای را به صورت رایگان امتحان کنید یا با من تماس بگیرید تا دریابید که چگونه می توانم کمک کنم راحت تر و هماهنگ تر است. اجازه دهید سیستم عصبی

دیدگاهتان را بنویسید