Scrabble Goes Digital, Fueling Online Word Game Mania – Geek. نقد و بررسی


صفحه وب بازی Scrabble، با گزینه هایی برای بازی با حریفان واقعی یا رایانه
هاسبرو، اسکوبلی

بازی‌های کلمه‌ای امسال با امثال این‌ها پرطرفدار بوده‌اند کلمه و بسیاری از گزینه‌های به همان اندازه سرگرم‌کننده که فیدهای رسانه‌های اجتماعی همه را در اختیار گرفته‌اند. پس این نباید تعجب آور باشد خط خطی کردن (همچنین به عنوان بازی کلمات نهایی شناخته می شود) اکنون برای بازی دیجیتال در دسترس است.

اعلامیه Scrabble Webنسخه آنلاین جدید بازی محبوب کلمه در ۱۳ آوریل که روز ملی اسکربل است منتشر شد. دارای مجوز رسمی توسط Hasbro و توسعه یافته توسط Scopely. این سایت دارای میدان بازی، فرهنگ لغت، واژه یاب، انجمن های انجمن، بخش اخبار و وبلاگ ها است.

Scrabble Web بازی رایگان است و برای دسترسی به هر چیزی نیازی به ثبت نام در حساب کاربری ندارید. با این حال، اگر شما عمل کنید ایجاد حساب کاربری را انتخاب کنید، از مزایای بسیار خوبی برخوردار خواهید شد، مانند ردیابی پیشرفت بازی در طول زمان و چت کردن با سایر بازیکنان چه در انجمن های انجمن یا از طریق چت درون بازی.

به بازیکنان این امکان داده می‌شود که در مقابل رایانه، در برابر یک دوست یا در مسابقه با یک بازیکن تصادفی دیگر بازی کنند. و همانطور که انتظار دارید، این نسخه از بازی درست مانند نسخه رومیزی خود کار می کند. تنها تفاوت واقعی اضافه کردن یک تایمر ساده ۱۵ دقیقه ای است که اگر بیشتر از آن زمان برای انجام حرکت خود صرف کنید، نوبت شما به پایان می رسد.

با توجه به متغیرهای موجود در سایت، ویژگی های سرگرم کننده بیشتری – از جمله مواردی مانند مسابقات و سایر پازل های تک کلمه ای – انتظار می رود در آینده (امیدوارم نزدیک) ظاهر شوند و ما نمی توانیم صبر کنیم! آیا برای نشان دادن بهترین مهارت های صحبت کردن خود آماده اید؟ برای شروع به وب سایت بازی سر بزنید.

از طریق Eurogamer.net