RF لاغری موضعی | رژیم گرفتن با دستگاه RF در تهران


رژیم محلی با دستگاه RF

یکی از راه های از بین بردن چربی بدن استفاده از دستگاه های لاغری RF است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند به هر فرد چاق کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کند.

لازم به ذکر است که از دستگاه RF می توان برای از بین بردن سلولیت استفاده کرد. تعداد جلسات مورد استفاده توسط RF بستگی به میزان چربی تجمع یافته و ناحیه مورد نظر دارد. Rf را می توان در قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، باسن ، پشت ، ران و غیره استفاده کرد.

کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. اما گاهی اوقات افرادی هستند که با نگاه کردن به آنها اصلا چاق به نظر نمی رسند ، اما چند کیلو اضافه وزن دارند یا چربی در قسمتی از بدنشان مانند شکم و باسن جمع شده است. این تجمع چربی ممکن است برای افراد خوشایند نباشد و آنها به دنبال راهی برای خلاص شدن از شر آنها هستند.

لاغری موضعی با استفاده از RF

لاغری موضعی با استفاده از RF

لاغری موضعی با استفاده از RF

یکی از راه های از بین بردن چربی بدن استفاده از دستگاه های لاغری RF است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند به هر فرد چاق کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کند.

لازم به ذکر است که از دستگاه RF می توان برای از بین بردن سلولیت استفاده کرد. تعداد جلسات مورد استفاده دستگاه RF بستگی به میزان چربی انباشته شده و ناحیه مورد نظر دارد. دستگاه RF را می توان در قسمت های مختلف بدن از جمله حیوان ، شکم ، باسن ، پشت ، ران و … استفاده کرد.

دستگاه RF با درمان سریع ، راحت ، بدون آسیب و بدون زخم منجر به سفت شدن پوست ، شل شدن و برداشتن سلولیت می شود. این کار بدون جراحی با دستگاه RF انجام می شود که در سال های اخیر بین مردم بسیار رواج یافته و حتی بدون جراحی به بدن ایده آل می رسد.

فرکانس رادیویی یک فناوری است که از سال 2001 توسط RF و سایر دستگاه ها برای سفت کردن پوست بدون جراحی استفاده می شود.

مزایای RF لاغری

لاغری RF یک روش کاربردی برای لاغری موضعی است که مزایای زیادی دارد. برخی از این موارد عبارتند از:

این یک روش غیر تهاجمی بود و بدون جراحی می توان نتیجه مطلوب را بدست آورد.

مناسب برای انواع پوست.

با استفاده از دستگاه لاغری RF علاوه بر ارسال موج های کاهش وزن ، می توان لیفتینگ پوست را نیز به طور همزمان انجام داد. این روش از افتادگی پوست جلوگیری می کند.

روش مناسب برای کسانی که قادر به کاهش وزن با رژیم نیستند. در واقع می توان از آن به عنوان یک شوک برای ادامه فعالیت ها استفاده کرد.

در نتیجه ، اگر رژیم غذایی و ورزش م workثر نباشد ، این روش ممکن است یکی از بهترین روشهای م toثر برای نتیجه گیری باشد.

از مزایای دیگر این روش می توان به روش غیر تهاجمی و نیاز به جراحی اشاره کرد.

رژیم محلی با RF برای چه افرادی مناسب است؟

نامزدهای این روش در واقع افرادی هستند که تناسب اندام دارند و در قسمتی از بدن خود مانند شکم و باسن چربی جمع کرده اند که با روش هایی مانند رژیم غذایی و ورزش از بین نمی رود. این روش برای کسانی که می خواهند سلولیت را از بین ببرند بسیار توصیه می شود.

چه کسی نمی تواند از این روش استفاده کند؟

کاهش وزن RF برای افراد دارای معلولیت حسی توصیه نمی شود. این به این دلیل است که بیمار نمی تواند مشکل خود را در این زمینه به خوبی منتقل کند.
هیچ مدرکی مبنی بر خطرناک بودن RF برای زنان باردار وجود ندارد. اما بهتر است از این روش در دوران بارداری و شیردهی استفاده نکنید.
افرادی که از دستگاه میکروجراحی برای بیماران قلبی عروقی استفاده می کنند یا افرادی که از پروتزهای فلزی ، صفحات دندانی و … استفاده می کنند. آنها استفاده می کنند ، نمی توانند از روش RF استفاده کنند.

لاغری موضعی با استفاده از RF چگونه انجام می شود؟

ابتدا یک کرم بی حسی به بیمار در ناحیه مورد نظر زده می شود. این یک بیهوشی جزئی است و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. پس از اعمال بیهوشی ، کرم با الکل از ناحیه مورد نظر برداشته می شود. با ترکیب امواج می توان ترکیب دوقطبی و تک قطبی را از ناحیه مورد نظر حذف کرد. تنظیماتی که به آنها اشاره می کنید باید به صورت جداگانه توسط متخصصی که به آن مراجعه می کنید ، با استفاده از آموزش های لازم برای دستگاه انجام شود (تنظیمات دستگاه از فردی به فرد دیگر متفاوت است). این باعث می شود که انرژی به طور مساوی به همه اجزا توزیع شود.

پس از بیهوشی و تنظیمات اولیه ، از کرم برای روانکاری پوست استفاده می شود. کرم یا روغن را در محل مورد نظر بمالید تا دسته دست دستگاه به راحتی روی پوست حرکت کند. با حرکت دادن دستگیره ، چربی ها اسیدهای چرب را در ناحیه لنفاوی آزاد می کنند. پس از آزاد شدن اسیدهای چرب ، چربی ها کوچک شده و به اندام مورد نظر می رسند. پس از انجام مراحل ، می توان از کمپرس یا کرم روی پوست استفاده کرد.

دوره بهبودی پس از استفاده از دستگاه لاغری موضعی RF

پس از کار با دستگاه RF ، ممکن است کمی قرمزی ایجاد شود. قرمزی خیلی قوی نیست و شبیه آفتاب سوختگی است. نگران نباشید ، این قرمزی به سرعت برطرف می شود و شما حتی مجبور نخواهید بود از کار مرخصی بگیرید. سپس می توانید به فعالیت های روزانه خود بازگردید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بعد از استفاده از دستگاه RF کرم را بمالید.

آیا استفاده از دستگاه FR بی خطر است؟

به طور خلاصه ، بله – تا زمانی که برای انجام این کار به متخصص مراجعه کنید ، تا با دانش و دانش کامل این روش با شما رفتار کند و درباره شما اطلاعاتی کسب کند.

وسایل ارتباطی خانم بهار هندی

شماره تماس مستقیم: ۰۹۰۳۱۳۱۳۱۱۹

عنوان : بلوار کشاورز ، بین جمالزاده و کارگر ، ساختمان پزشکان بهار ، پلاک 340 ، طبقه دوم ، واحد ۱۲۲

اقدامات لازم قبل و بعد از کاهش وزن موضعی با دستگاه RF

همانطور که قبلاً ذکر شد ، استفاده از دستگاه RF نیازی به مراقبت یا ترمیم خاصی ندارد. این در واقع یکی از نکات مثبت این روش است. اما رعایت چند نکته می تواند به بهبود نتیجه و کاهش عوارض جانبی احتمالی کمک کند. برخی موارد عبارتند از:

بهتر است چند روز قبل و بعد از آن از کشیدن سیگار خودداری کنید.

مصرف مشروبات الکلی سه روز قبل و بعد از کار با RF توصیه نمی شود.

دو تا سه روز قبل از کار از ورزش های سنگین خودداری کنید.

همچنین ، تا یک هفته بعد از RF از تمرینات شدید خودداری کنید.

بهتر است در طول درمان 8-10 لیوان آب در روز بنوشید.

مصرف آسپرین و داروهای ضدالتهاب توصیه نمی شود.

نتیجه

روش rf محلی مشابه کاری است که ما در بدنسازی انجام می دهیم تا خود را گرم کنیم.

در نتیجه ، چربی ها آماده دفع و متابولیسم توسط بدن هستند.

علاوه بر این ، در این روش ، با تمرکز انرژی در عمق پوست بر روی لایه های زیر جلدی ، بر پوست بدن تأثیر می گذارد ، آن را صاف و نرم می کند و ساختار بافت زیر جلدی را بهبود می بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید