Realme Watch 3 و بیشتر در ۲۶ جولای عرضه می شود


ریلمی اخیرا تایید کرده است که Realme Pad X را در تاریخ ۲۶ جولای راه اندازی خواهد کرد و گمانه زنی هایی وجود دارد که این تنها دستگاهی نخواهد بود که راه اندازی می شود. این شرکت اکنون فاش کرده است که محصولات بیشتری از جمله صفحه نمایش اول به مجموعه خود اضافه خواهد شد.

دستگاه های آینده Realme!

ریلمی فاش کرد که ریلمی واچ ۳ را که یک صفحه تخت است، Buds Air 3 Neo و Buds Wireless 2S را در ۲۶ جولای ساعت ۱۲:۳۰ بعد از ظهر عرضه خواهد کرد. اینها در کنار Realme Pad X قرار می گیرند. این یک رویداد آنلاین خواهد بود و به صورت زنده در کانال YouTube این شرکت پخش خواهد شد.

علاوه بر این، ریلمی تایید کرده است که جزئیات کمی در مورد ریلمی واچ ۳ تایید شده است که دارای صفحه نمایش مربع شکل با صفحه نمایش خمیده ۱.۸ اینچی است. این ساعت دارای روشنایی ۵۰۰ نیت است و همچنین از اتصال بلوتوث با پشتیبانی AI ENC برای تماس های واضح تر پشتیبانی می کند. ویژگی های بهداشتی مانند صفحه نمایش SpO2، سنسور ضربان قلب و موارد دیگر نیز انتظار می رود.

صفحه نمایش تخت Realme همچنین دارای طراحی فوق العاده باریک و صفحه نمایش ۲۳.۸ اینچی FHD بدون حاشیه است. این صفحه نمایش از نرخ رفرش ۷۵ هرتز با زمان پاسخگویی ۸ میلی ثانیه پشتیبانی می کند. جزئیات بیشتر در تاریخ ۲۶ جولای اعلام خواهد شد.

همچنین انتظار می‌رود Realme Buds Air 3 Neo دارای درایور باس پویا ۱۰ میلی‌متری، حذف نویز AI ENC، عمر باتری تا ۳۰ ساعت، Dolby Atmos و موارد دیگر باشد. Buds Wireless 2S همچنین از حذف نویز AI ENC به همراه ۲۴ ساعت پخش کلی، شارژ سریع، دستیار صوتی، بلوتوث نسخه ۵.۳ و موارد دیگر پشتیبانی می کند.

ما قبلاً می دانیم که Realme Pad X دارای صفحه نمایش ۱۱ اینچی ۲K، پردازنده Snapdragon 680، پشتیبانی از قلم و موارد دیگر خواهد بود. همچنین با ۵G عرضه می شود.

تمام جزئیات در مورد محصولات آینده Realme AIoT در تاریخ ۲۶ جولای منتشر خواهد شد. بنابراین بهتر است تا معرفی و رهاسازی آنها صبر کنید. مادر danotik ما شما را با تمام جزئیات به روز خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.

به این مقاله اشاره می کند