Phone 1 تنها پس از گذشت یک ماه از عرضه، افزایش قیمت خود را شاهد نبود!


پس از هیاهو و جنجال های فراوان، سرانجام Nothing اولین گوشی هوشمند خود با نام Nothing phone 1 را با طراحی شفاف متفاوت و جذاب عرضه کرد. و اکنون، یک ماه بعد، این گوشی اولین افزایش قیمت خود را دریافت کرد.

قیمت جدید گوشی Nothing 1

هیچ گوشی (۱) حدود ۱۳ دلار قیمت ندارد و اکنون ۴۲۵ دلار برای مدل ۸ گیگابایتی + ۱۲۸ گیگابایتی، ۴۶۳ دلار برای نسخه ۸ گیگابایتی + ۲۵۶ گیگابایتی و ۵۰۰ دلار برای نسخه ۱۲ گیگابایتی + ۲۵۶ گیگابایتی قیمت خواهد داشت.

به عنوان یادآوری، قیمت راه اندازی ۴۱۲ دلار برای (۸ گیگابایت + ۱۲۸ گیگابایت)، ۴۵۰ دلار (۸ گیگابایت + ۲۵۶ گیگابایت) و ۴۸۸ دلار (۱۲ گیگابایت + ۲۵۶ گیگابایت) بود.

مدیرعامل این شرکت می گوید: «از زمانی که ما شروع به ساخت تلفن Nothing (1) کردیم، چیزهای زیادی تغییر کرده است، از جمله عوامل اقتصادی مانند نوسانات نرخ ارز و افزایش هزینه قطعات. در پاسخ به شرایط فعلی مجبور شدیم قیمت های خود را افزایش دهیم.»

این تغییر قبلا انجام شده است. در حالی که گوشی ارتقا یافته است، هنوز هم عالی به نظر می رسد. علاوه بر این، این اطلاعات با توجه به اینکه این گوشی در گذشته مشکلات مختلفی را تجربه کرده است، ممکن است انتقاداتی را به دنبال داشته باشد!

علاوه بر این، Nothing به روز رسانی Nothing OS 1.1.3 OTA را برای گوشی Nothing (1) منتشر کرده است که تغییراتی را در دوربین ها ایجاد می کند. برای یادآوری، اخیراً در اوایل این ماه به‌روزرسانی Nothing OS 1.1.2 را دریافت کرد.

این شامل بهبود کیفیت سلفی، حالت شب سریعتر، HDR، اشباع رنگ غنی تر، زوم بهتر، یادآوری تمیز کردن لنز و موارد دیگر می شود. هنگام استفاده از Glyph Light، تصاویر نیز روی رنگ و روشنایی صحیح تنظیم می شوند.

علاوه بر این، به‌روزرسانی گزینه Google Adaptive Battery را اضافه می‌کند و احراز هویت اثر انگشت را در حین استفاده از برنامه‌های شخص ثالث دوباره فعال می‌کند. این آپدیت ۶۴.۳۳ مگابایت حجم دارد و هم اکنون برای دانلود در دسترس است.

به عنوان یادآوری، Nothing (1) دارای صفحه نمایش ۶.۵۵ اینچی AMOLED با نرخ رفرش ۱۲۰ هرتز، چیپست اسنپدراگون ۷۷۸G+، دوربین پشتی دوگانه ۵۰ مگاپیکسلی، باتری ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعتی با پشتیبانی از شارژ سریع ۳۳ واتی و غیره است.

به این مقاله اشاره می کند