OnePlus Nord Watch تایید کرد که به زودی راه اندازی می شود


این را بارها در گذشته شنیده ایم وان پلاس به زودی ساعت هوشمند Nord عرضه خواهد شد. پس از چندین کشف، این شرکت به تازگی با انتشار تیزری رسما این خبر را تایید کرده است. ادامه مطلب را در danotik بیایید نگاهی به جزئیات این ساعت هوشمند بیندازیم.

OnePlus Nord به زودی عرضه می شود

OnePlus پیش نمایشی از OnePlus Nord Watch جدید را در توییتر به اشتراک گذاشت. این ساعت هوشمند به گوشی‌های هوشمند Nord و Nord TWS می‌پیوندد. تصویر ماشه ساعتی را با صفحه مربع و لبه های منحنی نشان می دهد. این ساعت با ساعت گرد OnePlus که سال گذشته عرضه شد متفاوت خواهد بود.

این شرکت همچنین یک صفحه اختصاصی در وب سایت خود برای Nord Watch دارد که نشان می دهد جزئیات بیشتری در روزهای آینده فاش خواهد شد. این رونمایی برای ۲۸ سپتامبر تنظیم شده است، به این معنی که OnePlus Nord Watch ممکن است در پایان این ماه عرضه شود. با این حال، تاریخ دقیق انتشار هنوز مشخص نیست.

چیز زیادی در مورد آنچه که باید انتظار داشت معلوم نیست. اما می توان انتظار داشت که این ساعت هوشمند دارای ویژگی های سلامتی مانند صفحه نمایش SpO2، سنسور ضربان قلب، ردیاب خواب و غیره باشد. همچنین انتظار می رود توانایی ردیابی فعالیت ها، گام ها، کالری ها و موارد دیگر باشد. برای یادآوری، این ساعت قبلاً در وب سایت OnePlus نیز دیده شده بود.

همچنین انتظار می‌رود ساعت OnePlus Nord یک پیشنهاد مقرون‌به‌صرفه برای تصاحب برندهایی مانند Xiaomi، Realme، Dizo، Noise و دیگر برندهای ساعت هوشمند باشد. باید دید این ساعت چگونه خواهد بود.

علاوه بر این، همانطور که در توییت دیگری تأیید شده است، این شرکت نسخه آبی OnePlus 10R Prime Blue را در تاریخ ۲۲ سپتامبر عرضه خواهد کرد. جزئیات بیشتری در این مورد خواهیم داشت. بنابراین، منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید. همچنین، نظرات خود را در مورد OnePlus Nord Watch در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

به این مقاله اشاره می کند