MVM X55 Pro به بازار آمد


ام وی ام X55 یکی از محصولات خاص مدیران خودرو است که طرفداران خاص خود را دارد.حالا بعد از گذشت چند سال مدیران خودرو تصمیم به معرفی نسل جدید این کراس اوور کامپکت گرفته است که از هر لحاظ نسبت به نسل قبل ارتقاء یافته است. .

به گزارش «پرشین خودرو»، این روزها که شاهد ورود نسل جدید محصولات ام وی ام به بازار هستیم، به زودی X55 پرو پس از شلوغ شدن خانواده محصولات مدیران خودرو، به خریداران کراس اوورهای میان رده عرضه می شود.

X55 Pro نسخه به روز شده مدل قبلی است که حرف های جدیدی برای گفتن دارد. این خودرو علاوه بر تغییرات ظاهری، تغییرات زیادی در طراحی کابین و مشخصات فنی نیز داشته است.

ظاهر X55 Pro با توجه به تغییرات جدید محبوبیت بیشتری دارد و بیشتر با استانداردهای روز طراحی مطابقت دارد.

در داخل کابین شاهد تغییری اساسی هستیم که باعث بهبود کیفیت و ارگونومی اتاق خودرو شده است. تغییرات X55 Pro به طراحی بیرونی و کابین محدود نمی شود، تغییراتی در موتور و گیربکس برای این کراس اوور وجود دارد.

X55 Pro به زودی وارد بازار خودروی ایران می شود و در مقابل رقبای خود حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت. این محصول می تواند بار دیگر شانس موفقیت خود را در بازار محک بزند و با توجه به اینکه ظاهری جذاب و ویژگی های فنی دارد، مطمئناً مورد استقبال بسیاری از جوانان و خانواده ها قرار خواهد گرفت.