McCree از Overwatch پس از راه اندازی همان نام از بلیزارد تغییر نام داد


حیله گری یادداشت کنید و تماشا کنید قهرمان کابوی به نام a کارمند سابق بلیزارد، به زودی نام او تغییر خواهد کرد. با نام او، طراح سطح جسی مک کری، به تازگی از بلیزارد اینترتینمنت راه اندازی شده است.

McCree (طراح، نه شخصیت) در کنار هم تمام شده است دیابلو ۴ کارگردان لوئیس باریگا و دنیای قوطی ها طراح جاناتان لکرافت در ۱۱ اوت. در میان این سه کارمند، نام او پس از اینکه در عکس‌های یک مجموعه متنی که در حال حاضر مجموعه بدنام کازبی بود، دیده شد، وزن منفی در عموم داشت.

در صورتی که با نام صحیح ناراحت کننده شگفت زده شدید، Cosby Suite نام مستعار اتاق هتل Blizzcon بود که کارکنان رده بالا در آن رفت و آمد می کردند. در نامگذاری شد دعوای حقوقی کالیفرنیا در مقابل Activision Blizzard به عنوان یک سوئیت هتل که قبلاً در آن قرار داشت دنیای قوطی ها طراح اصلی الکس آوراسیابه ظاهراً زنان را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

اتفاقا افراسیابی هم دید که نام مستعارش به شخصیتی غیرقابل بازی تبدیل شده است دنیای قوطی ها. تیم پشت آن مسابقه همچنین گفت که در تلاش است تا “محتوای نامناسب” را حذف کند. از بازی

حتی قبل از اینکه طراح سطح به پایان برسد، غم و اندوه پیرامون نام شخصیت مکری شروع به گسترش کرد. نظر صدا و سیما در مورد حرفه ای ها یادداشت کنید و تماشا کنید لیگ مسابقات از ذکر نام خودداری می کنند. فقط از او به عنوان “کابویی” یاد می کنند.

در یادداشت کنید و تماشا کنید با اعلام تیم، سازندگان بازی گفتند که اجرای این تغییر مدتی طول می‌کشد و رویداد آتی درون بازی را که قرار بود این شخصیت در آن شرکت کند، به تعویق انداختند. این تیم همچنین گفته است که سیاست‌های مربوط به نام‌گذاری شخصیت‌ها را بر اساس افراد واقعی بازنویسی خواهد کرد.

از این پس، شخصیت‌های درون بازی دیگر به نام کارمندان واقعی نامگذاری نخواهند شد و ما در آینده در مورد افزودن منابع دنیای واقعی متفکرتر و متفکرتر خواهیم بود. یادداشت کنید و تماشا کنید محتوا، این تیم نوشت.

این به تقویت این موضوع کمک می کند که ما در حال ساختن دنیایی خیالی هستیم که به طور غیرقابل انکار با دنیای واقعی متفاوت است و بهتر نشان می دهد که خلق یادداشت کنید و تماشا کنید این واقعا یک تلاش تیمی است.”

تغییر نام McCree نه تنها نسخه بازی و نسخه وب سایت را تغییر می دهد. هم صداپیشه مک‌کری (متیو مرسر) و هم بیشتر Overwatch برای شخصیت های دیگر خطوط دیالوگ را ضبط کردند که به قهرمان با نام اشاره می کرد.

قبل از اینکه حتی تعداد فیلم های تبلیغاتی و کمیک های چاپی که بلیزارد اینترتینمنت در چند سال گذشته منتشر کرده است را در نظر بگیرید. اینها به احتمال زیاد قابل تغییر نیستند.

اعضا یادداشت کنید و تماشا کنید آنها پیشنهاد کردند که تیم روایت بلیزارد ممکن است قبلاً انگیزه ای در جهان برای تغییر نام مک کری داشته باشد. شخصیت سومبرا دارای رگه های صوتی است که واقعیت مکری را زیر سوال می برد اسم. افشای “هویت واقعی” مک‌کری (یا اینکه او یک نام رمز جدید را انتخاب کند) باعث می‌شود که نام مستعار آلوده از بازی حذف شود.

شایان ذکر است که بلیزارد تنها شرکت بازی سازی نیست که شخصیت های درون بازی را به نام کارمندان خود نام گذاری کرده است. اگر یک فایل را بچرخانید Titanfall 2 به عنوان مثال، در کمپین تک نفره، تعدادی NPC به نام توسعه دهندگان بازی پیدا خواهید کرد. جای سوال دارد که آیا شرکت های دیگر پس از این خبر، سیاست های نامگذاری خود را به روز می کنند یا خیر.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر