LEGO و Epic در حال همکاری برای ساختن تنها متاورس مهم – Geek هستند


لوگوهای LEGO و Epic Games.
بازی های پازل

گرانبهاترین دو چیز در زندگی فرزند شما در شرف به هم پیوستن هستند. لگو اعلام کرده است که با اپیک گیمز، سازنده بازی، همکاری می کند یک بازی الکترونیکی است، برای توسعه LEGO “metaverse”. این بازی یا انجمن آنلاین “از پایه با در نظر گرفتن رفاه کودکان” طراحی خواهد شد.

همانطور که LEGO بیان می کند، Epic Games در “بازی، موسیقی، خلاقیت و همکاری اجتماعی” پیشتاز است. کودکان استفاده می کنند یک بازی الکترونیکی است برای گذراندن وقت با دوستان، راهنمایی مشق شب و حتی تماشای اولین کنسرت های آنها. ارائه این تجربیات در پوشش لگو منطقی است.

آخرین استند مناسب برای کودکان Epic برای لگو نیز جذاب است. سپتامبر گذشته، این پلتفرم برنامه خود را برای «ایمن‌تر کردن اینترنت برای کودکان» با گسترش خدمات وب کودکان (KWS) اعلام کرد، پلتفرمی که به توسعه‌دهندگان کمک می‌کند تا بازی‌های مناسب سن خود را بسازند و در عین حال شفافیت را برای والدین فراهم کند.

با این حال، جزئیات در مورد متاورژن LEGO کمیاب است. LEGO و Epic ممکن است امیدوار باشند که یک موفقیت را کپی کنند بازی roblox، که سبکی شبیه به لگو دارد و دارای یک انجمن آنلاین است که می توانید آن را به عنوان “متاورس” توصیف کنید. در هر صورت، انتظار داشته باشید که بازی بر روی Unreal Engine 5 اجرا شود که Epic اوایل این هفته منتشر کرد.

برای ارزشش، LEGO و Epic Games سه دستورالعمل برای متاورس های دوستانه برای کودکان منتشر کرده اند. شرکت‌ها «ایمنی و رفاه» را در اولویت قرار می‌دهند، از حریم خصوصی کودکان با «در اولویت قرار دادن بهترین منافع» محافظت می‌کنند و به بزرگسالان و کودکان «تجربه دیجیتالی خود را کنترل می‌کنند».

منبع: LEGO