LEGO دو گزینه جدید وگان را به موقع برای روز مادر معرفی می کند – Geek Review


ارکیده و ساکولنت لگو روی میز انتهایی
بازی های پازل

همه ما آنجا بوده‌ایم: شما برای روز مادر در آخرین لحظه خرید کرده‌اید، و بهترین ایده شما یک ساکولنت یا ارکیده در خواربارفروشی محلی شماست. چرا امسال آن صعود ناامیدانه را به سطح geeky نمی‌دهید و یک کپی لگو از کارخانه سفارش نمی‌دهید؟ زیرا این دقیقا همان چیزی است که شرکت اعلام کرده است.

نمای نزدیک از یک ارکیده لگو
بازی های پازل

اولین LEGO Orchid با قیمت ۴۹.۹۹ دلار و ۶۰۸ دلار است که به طور طبیعی بر اساس گیاهی به همین نام ساخته شده است. هر کسی که تا به حال یک ارکیده را در یک فروشگاه محلی خریداری کرده باشد، احتمالاً می داند که زنده نگه داشتن آنها چقدر دشوار است. نسخه LEGO البته محکم تر است، اما شامل جزئیات زیادی است تا ظاهر واقعی تری به آن بدهد. این شامل دو “ریشه هوایی سرگردان” است، که جزء ضروری آرایش ارکیده است.

شما همچنین می توانید یک گلدان از ارکیده، برگ و چندین گل صورتی و سفید بسازید. همانند سنت‌های ست‌های گیاهی لگو، می‌توانید با چرخاندن قسمت‌هایی از مجموعه یا تعویض تکه‌های گل با رنگ‌هایی که ترجیح می‌دهید، ظاهر را سفارشی کنید (اگرچه باید آنها را ذخیره کنید).

نمای نزدیک از آبمیوه گیری لگو

اگر چیزی کمی جادارتر می خواهید، مجموعه ساکولنت LEGO را در نظر بگیرید. ممکن است طولانی نباشد، اما شما ۹ گیاه و یک ظرف ساده خواهید ساخت که شبیه یک ساکولنت خریداری شده در فروشگاه است. این مجموعه شامل ۷۷۱ قطعه است و می توانید گیاهان را جدا کرده و به صورت جداگانه نمایش دهید.

LEGO Succulent نیز ۴۹.۹۹ دلار قیمت دارد و مانند LEGO Orchid، از امروز برای پیش خرید در دسترس است. هر دو مجموعه در ۱ مه منتشر می شوند، زمان مناسبی برای یک هدیه شایان ستایش روز مادر.