Kwik و Kwik.R بدون قرعه کشی به خریداران تحویل داده می شود


معاون فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: بر اساس برنامه افزایش تولید گروه خودروسازی سایپا، به تمامی افرادی که در سامانه یکپارچه تخصیص خودروهای تندرو و تندرو ثبت نام کردند، یک دستگاه خودرو بدون قرعه کشی تعلق می گیرد.

به گزارش پارچین خودرو، حسین کاظمی تورقی با اعلام این خبر، با اشاره به سیاست های وزارت دفاع برای افزایش تولید، اظهار کرد: تیرماه امسال نسبت به چهار ماه گذشته ۲۰ درصد افزایش عرضه و تحویل داشتیم. خودرو که گام بزرگی در گروه سایپا برای خودرو است

وی افزود: ۹۰ درصد از متقاضیانی که در طرح انجمن جوانان ثبت نام کردند خودروی خود را دریافت کردند و ۱۰ درصد مابقی بر اساس رنگ و ویژگی ها تخصیص می یابد.

ترقی گفت: گروه خودروسازی سایپا همواره سه سال در تحویل خودرو با تاخیر مواجه بوده است اما امسال در ۱۰ محصول کامیون تیبا، تیبا ۲، سینا، کویک، کویک اس، کویک آر، زامیاد در سه مدل تاخیری وجود ندارد. . و چرخ دستی های صنعتی اما فقط یک ماهه و زودتر به مشتری تحویل می دهیم.

وی با اشاره به توقف تولید خودروهای تیبا و تیبا ۲ افزود: متقاضیانی که در این دو مدل خودرو ثبت نام کردند. امروزه بیش از ۹۵ درصد از این مدل های خودرو آماده شماره گذاری و دریافت محصولات خود طبق موعد مقرر هستند.

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا در پایان خاطرنشان کرد: سایپا اکنون به جایی رسیده است که طبق تعهدات خود خودروهای مشتریان را به موقع تحویل می دهد.