Google Messages یک نماد جدید و بسیاری از ویژگی های جدید دریافت می کند


گوگل این شرکت به‌روزرسانی جدیدی را برای برنامه پیام‌رسانی مبتنی بر RCS خود ارائه کرده است که هدف آن رقابت با iMessage و WhatsApp محبوب است. Google Messages دارای نمادها و ویژگی‌های جدیدی است، از جمله توانایی پاسخ به یک پیام فردی، یادآوری‌ها و موارد دیگر.

ویژگی های جدید برای پیام های گوگل معرفی شد

ابتدا، برنامه پیام‌های Google یک لوگوی جدید دارد که با زیبایی‌شناسی سایر برنامه‌های Google مطابقت دارد. این در هفته های آینده در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. برنامه‌های تلفن و مخاطبین نیز همین درمان را دریافت خواهند کرد. این آیکون‌های برنامه با تم Material You نیز کار می‌کنند، به این معنی که ظاهر آن‌ها بر اساس تصویر زمینه و تمی که در گوشی اندرویدی خود دارید تغییر می‌کند.

ویژگی Voice Message Converter که به طور خودکار پیام های صوتی دریافتی را رونویسی می کند، اکنون برای پیکسل ۶، پیکسل ۶A، پیکسل ۶ پرو، سامسونگ گلکسی اس ۲۲ و گلکسی فولد ۴ و همچنین سری پیکسل ۷ در دسترس است.

پس از آن، مانند واتس اپ و iMessage، می توان به هر پیامی در چت پاسخ داد. Google Messages شروع به دریافت توانایی دیدن واکنش های iMessage و توانایی پاسخ دادن به پیام ارسال شده از iPhone کرده است. اکنون به طور گسترده در حال گسترش است.

اگر یک ویدیوی یوتیوب در پیام‌ها ارسال شود، افراد می‌توانند مانند واتس‌اپ ویدیو را مستقیماً در چت پخش کنند. علاوه بر این، اکنون یادآوری‌هایی را در پیام‌های مربوط به رویدادهای مختلف دریافت می‌کنید و شما را از جستجوی برنامه‌های دیگر برای انجام این کار نجات می‌دهد.

پیام‌های Google این قابلیت را دارد که پیام‌های مهم را ستاره‌دار کند، بنابراین لازم نیست برای یافتن آدرسی که به دنبال آن هستید، در روزهای چت پیمایش کنید.

علاوه بر این، می‌توانید پیام‌های مستقیمی را برای کسب‌وکارهایی که از طریق جستجو و نقشه‌ها یافت می‌شوند ارسال کنید. اگرچه این در کشورهای محدودی در دسترس است. Google Messages باید در همه دستگاه‌ها (Chromebook و ساعت‌های هوشمند) کار کند و در آینده ویژگی‌های بیشتری دریافت کند.