Google Maps اکنون چراغ های راهنمایی و غیره را نشان می دهد.


گوگل مپ با آپدیت جدید سعی دارد شما را در سفرهای جاده ای همراهی کند. این به روز رسانی مجموعه ای از ویژگی های جدید مانند امکان مشاهده نرخ ترافیک، چراغ های راهنمایی و غیره را برای کاربران به ارمغان می آورد. علاوه بر این، ویژگی های مخصوص iOS نیز معرفی شده است. در زیر نگاهی به تغییرات جدید گوگل مپ خواهیم داشت.

به روز رسانی جدید برای نقشه های گوگل منتشر شده است

Google Maps اکنون قیمت های تخمینی عوارض را نشان می دهد و تصمیم گیری برای انتخاب مسیر عوارض را آسان تر می کند. Google اطلاعات مقامات معتبر عوارض را بر اساس عواملی مانند زمان روز، روش‌های پرداخت، هزینه استفاده از کارت عوارض، پیش‌بینی نرخ عوارض در ساعات خاصی از روز و موارد دیگر نمایش می‌دهد. البته این موضوع در حال حاضر در ایران فعال نیست.

اگر نمی خواهید از جاده عوارضی استفاده کنید، همیشه می توانید یک جاده رایگان ببینید. برای اجتناب از این پیشنهادات، می توانید ویژگی ها را غیرفعال کنید. برای انجام این کار، روی منوی سه نقطه در گوشه سمت راست بالای مسیرها کلیک کنید -> اجتناب از هزینه ها را انتخاب کنید.

این گزینه برای کاربران اندروید و iOS در هند، آمریکا و اندونزی از این ماه آغاز خواهد شد. کشورهای بیشتری به زودی اضافه خواهند شد.

Google Maps همچنین با نشان دادن چراغ های راهنمایی و علائم توقف در مسیر مسیریابی ترافیک را بهبود می بخشد. همچنین جزئیات پیشرفته تری مانند نقشه های ساختمانی را نمایش می دهد. علاوه بر این، می توانید اطلاعات دقیقی مانند شکل و عرض یک جاده را در شهرهای خاص مشاهده کنید.

این سیستم ناوبری پیشرفته در هفته های آینده برای اندروید و iOS در دسترس خواهد بود. این برنامه در شهرهای منتخب شروع خواهد شد، اما احتمالاً به زودی به مناطق بیشتری خواهد رسید.

Google Maps نیز بهبودهایی در iOS ایجاد کرده است. کاربران اکنون می توانند به ابزارهای جدید Google Maps دسترسی داشته باشند تا به راحتی به سفرهای پین شده (از برگه Go) مستقیماً از صفحه اصلی دسترسی داشته باشند. اکنون می‌توان ویجت Maps را کوچک‌تر کرد تا به راحتی به مکان‌ها از صفحه اصلی پیمایش شود. این ویژگی در هفته های آینده در دسترس خواهد بود.

Google Maps همچنین با Siri، Spotlight و Shortcuts کار خواهد کرد که در ماه های آینده پشتیبانی خواهند شد. علاوه بر این، کاربران اپل واچ به زودی می توانند از طریق نقشه های گوگل در ساعت هوشمند خود حرکت کنند.