Google برنامه های اندروید را برای چند نفر به ویندوز می آورد – Geek Review


نشان‌واره بازی‌های Google Play.
مرورگر گوگل

در جریان جوایز بازی ۲۰۲۱، تیم Google Play روی صحنه رفت تا بازی‌های Google Play را برای رایانه شخصی ویندوزی معرفی کند. برنامه مستقل، جدا از اپ استور مایکروسافت، به شما امکان می دهد بازی های اندروید را از Google Play دانلود کنید و بازی های خریداری شده را بین همه دستگاه های خود به اشتراک بگذارید. اکنون وارد فایل Google Play Games برای ویندوز شوید تا دور بتا محدود

گیمرها در هنگ کنگ، کره جنوبی و تایوان اکنون می‌توانند درخواست دسترسی آزمایشی به بازی‌های Google Play برای ویندوز را داشته باشند. اگر خارج از این کشورها زندگی می کنید، باید منتظر بمانید تا گوگل دسترسی بتا را در منطقه شما باز کند. (ما در حال تلاش برای ثبت نام برای نسخه بتا با VPN هستیم و اگر همه چیز درست شد، این مقاله را به روز خواهیم کرد.)

بازی های Google Play در رایانه شخصی ویندوز.
اولین نگاه واقعی ما به رایانه شخصی Google Play Games. مرورگر گوگل

گیمرها می توانند به راحتی بازی های موبایل مورد علاقه خود را در رایانه شخصی خود مرور، دانلود و بازی کنند و از نمایشگرهای بزرگتر با ورودی های ماوس و صفحه کلید بهره ببرند. دیگر پیشرفت یا دستاوردهای خود را هنگام جابه‌جایی بین دستگاه‌ها از دست نمی‌دهید، فقط با نمایه بازی‌های Google Play شما کار می‌کند! همچنین می‌توانید برای فعالیت «بازی‌های Google Play» در رایانه‌ها، امتیاز Play به دست آورید.

از نظر فنی، فروشگاه برنامه آمازون که در فروشگاه مایکروسافت برای ویندوز ۱۱ تعبیه شده است، قدرتمندتر از Google Play Games است. آن شامل درست است، واقعی برنامه هایی مانند اینستاگرام و تیک تاک، نه فقط بازی های اندروید. Google Play Games روی ویندوز ۱۰ کار می کند، نه فقط در ویندوز ۱۱.

اما اگر از طرفداران بازی های اندروید هستید، استفاده از Google Play Games در ویندوز منطقی است. فرض کنید نسخه اندروید را قبلا خریداری کرده اید دره استاردو و اکنون می خواهید از بازی بر روی رایانه شخصی لذت ببرید. به جای خرید نسخه دوم، می توانید به سادگی وارد حساب Google خود شوید و آن را به صورت رایگان از طریق Google Play Games نصب کنید.

گوگل اشاره می کند که توسعه دهندگان اکنون می توانند پشتیبانی از صفحه کلید و ماوس را به بازی های اندروید خود برای کاربران ویندوز اضافه کنند. با این حال، این شرکت اعلام نکرده است که نسخه بتای Google Play Games در ایالات متحده یا سایر مناطق چه زمانی باز خواهد شد.

منبع: گوگلرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر