Frostpunk 2 دیگر برای پیش‌سفارش در Kinguin فهرست نشده است


فروشنده کلید بازی Kinguin حذف شده است فراستپانک ۲ از پیش‌سفارش پس از آن که توسعه‌دهندگان استودیو ۱۱ بیت به طور علنی از فهرست‌بندی غیرمجاز اولیه در سایت خود شکایت کردند.

این بازی در ابتدا با رتبه و قیمت PEGI فهرست شده بود، اگرچه هیچکدام در آن زمان شناسایی نشدند. استودیو ۱۱ بیت در بیانیه‌ای عمومی، Kinguin را «کلاهبرداران بد» نامید و از این شرکت به دلیل باز کردن پیش‌سفارش‌های Steam Keys که هنوز وجود نداشت، انتقاد کرد.

Kinguin در ابتدا سعی کرد با حذف «جزئیات نادرست» از صفحه پیش‌سفارش، نگرانی‌های مربوط به ۱۱ بیت را کاهش دهد، اما در ابتدا تصمیم به حذف بازی از فروش نداشت. به نظر می رسد این تغییر کرده است.

تلاش Kinguin برای ورود به هجوم پیش‌فروش یک بازی قابل پیش‌بینی، محدودیت‌ها و ناامیدی‌هایی را که بسیاری از توسعه‌دهندگان در بازار فروش مجدد کنسول‌های دست دوم دارند، برجسته می‌کند. ۱۱ Bit Studios به Game Developer توضیح داد که “به این معنی است که اطلاعات غلطی که Kinguin در آنجا قرار می دهد می تواند باعث ایجاد یکسری مشکلات در زمانی که Frostpunk 2 به طور رسمی برای خرید در دسترس است.”

یکی از نمایندگان استودیو توضیح داد که بازیکنان ممکن است در صورت پیش خرید قیمت شکایت کنند فراستپانک ۲ در جاهای دیگر با قیمت Kinguin مطابقت نداشت، یا بدتر از آن، اگر Kinguin در تحویل کلیدهای استفاده شده برای بازی مشکلی داشت، بازیکنان گفتند ممکن است مستقیماً به استودیو ۱۱ بیت شکایت کنند، بدون اینکه تفاوت را درک کنند.

این نیز نوعی رمز و راز است که Kinguin مدتها قبل از تعیین قیمت تلاش می کرد تا پول بازیکنان را برای دریافت نسخه های مستعمل یک بازی جمع آوری کند. از آنجایی که آنها از کلیدهای استفاده شده استفاده می کنند، هیچ یک از این پول به استودیو ۱۱ بیتی که توسعه دهندگان در حال ساخت هستند راه پیدا نمی کند. فراستپانک ۲.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر