Face ID همراه با ماسک ارائه می شود، اما فقط در آیفون ۱۲ و ۱۳


آیفون با ماسک روی
هادریان / Shutterstock.com

ماسک ها دست کم در حال حاضر به جایی نمی رسند. به نظر می رسد که اپل این را پذیرفته است، زیرا آخرین نرم افزار بتا در آیفون به شما امکان می دهد بدون استفاده از اپل واچ از Face ID با ماسک استفاده کنید. با این حال، برای استفاده از این تغییر، باید یک آیفون جدیدتر تهیه کنید.

ما اولین بار دیروز در مورد تغییر Face ID مطلع شدیم، اما Cult of Mac بررسی های بیشتری انجام داد و متوجه شد که تنها در صورتی که آیفون ۱۲ یا ۱۳ دارید، می توانید از باز کردن قفل آیفون خود در حین استفاده از ماسک بهره مند شوید. آنها همیشه آن را دارند، حتی بعد از آن. به روز رسانی به iOS 15.4.

علاوه بر این، پس از آزمایش‌های بیشتر، مشخص شد که می‌توانید از Face ID با ماسک با Apple Pay استفاده کنید، که ارتقای قابل توجهی نسبت به نحوه عملکرد Face ID و Apple Watch در نسخه‌های فعلی iOS است. همچنین می توانید از آن برای باز کردن برنامه های محافظت شده استفاده کنید.

در حال حاضر، iOS 15.4 در مرحله آزمایشی است، بنابراین اگر می خواهید شروع به باز کردن قفل گوشی خود با ماسک کنید، باید در برنامه بتا اپل ثبت نام کنید. در غیر این صورت، باید منتظر بمانید تا نسخه جدید iOS برای عموم مردم عرضه شود، که باید در اوایل بهار ۲۰۲۲ باشد.

مربوط: اپل سرانجام کنترل جهانی را برای iPad و Mac (بتا) اضافه کرد
رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر