Epic و Time Magazine نمایش تعاملی MLK Jr. را آغاز کردند. در فورتنایت


بازی های حماسی و استودیوی تایم (یکی از زیرمجموعه های مجله تایم) برای راه اندازی یک برنامه تعاملی شریک شده است Fortnite Creative نمایشگاهی در مورد مارس ۱۹۶۳ در واشنگتن با عنوان “A Walk Through Time: DC ’63.”

این پیاده روی که در آن د. مارتین لوتر کینگ جونیور کتاب معروف خود را ارائه کرد سخنرانی “من یک رویا دارم” که ضبط آن در مرکز گفتار تعاملی قرار دارد یک بازی الکترونیکی است نمایش دهید. مارس دو روز قبل از ۵۸ از طریق Time نشان داده می شودy خاطره راهپیمایی.

تجربه تعاملی ایجاد شده توسط Fortnite Creative کاربران ChaseJackman، GQuanoe، XWDFr، و YU7A، بازسازی یادبود لینکلن در واشنگتن دی سی، و همچنین یک موزه تعاملی که شامل محتوای ویدیویی بیشتری درباره تاریخچه جنبش حقوق مدنی است را نشان می‌دهند.

بازخورد در یک بازی الکترونیکی است گالری توسعه دهندگان و منتقدان مخلوط شده است. بازیکنانی که وارد گالری می شوند می توانند از پوسته ها و شکلک های مختلفی که برای آن خریداری شده اند استفاده کنند یک بازی الکترونیکی استس حالت های دیگر بازی، یعنی عکس سلام Master Chief، Alien’s Xenomorph، Rick and Morty’s Rick Sanchez، و دیگر شخصیت‌های دارای مجوز، رقص‌های حواس‌پرتی را اجرا می‌کنند در حالی که نمایشنامه‌های گفتاری “I Have A Dream” قبلاً در رسانه‌های اجتماعی راه یافته است.

این کلیشه ای است، اما برخی از توسعه دهندگان اعتراف کرده اند که حتی اگر چند بازیکن جوان از این به عنوان سکوی پرشی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارهای دکتر کینگ استفاده کنند، نمایش به اهداف خود می رسد.

برخی دیگر اشاره کرده اند که این یک لحظه خطرناک در تاریخ آمریکا باقی مانده است، و از آنجایی که تلاش های دکتر کینگ برای مبارزه با نژادپرستی و نابرابری اقتصادی امروز ادامه دارد، شخصیت های کارتونی که در اطراف ویدیو می پرند ممکن است بی احترامی به نظر برسند.

همچنین مشخص نیست که خانواده دکتر کینگ تا چه اندازه در تصمیم گیری برای راه اندازی این دادگاه دخیل بوده اند. اپیک گیمز می گوید که مالکیت مارتین لوتر کینگ جونیور. او در این فرآیند شرکت داشت، اما دختر پادشاه، برنیس کینگ، که مرکز مارتین لوتر کینگ جونیور را اداره می‌کند. او می گوید که او و مرکز در ایجاد قدم زدن در زمان نقشی نداشته اند.

شایان ذکر است که اپیک گیمز علاقه مند است از پلتفرم و حضور خود برای بزرگداشت رویدادهای مهمی مانند راهپیمایی ۱۹۶۳ در واشنگتن استفاده کند. و در حالی که در کار ارتباط با ذینفعانی مانند دکتر. برای تحکیم یک رویا Fortnite “Metaverse”.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر