ems چیست؟ همه چیز از em تا شایعه تا واقعیت


معایب EMS

از آنجا که کاربر باید در روش EMS فعال باشد ، روش EMS برای افراد مسن ، اسکلتی عضلانی یا معلولان شدید مناسب نیست. این یکی از اولین معایب ابزارهای EMS است که در زیر به آن می پردازیم.

EMS منجر به آسیب کلیه می شود

مشکل EMS این است که می تواند به ماهیچه ها آسیب برساند. هنگامی که این اتفاق می افتد ، ذرات ریز ماهیچه آزاد شده و وارد گردش خون می شوند که منجر به آسیب کلیه می شود.

آسیب عضلانی زمانی اتفاق می افتد که ضربه های الکتریکی با شدت بالا باعث افزایش سطح کراتین کیناز یا CK (آنزیمی که انرژی ماهیچه ها را تامین می کند) می شود. افرادی که بعد از استفاده از EMS دچار درد ، تپش قلب یا ضعف می شوند باید فوراً به پزشک مراجعه کنند.

استفاده از EMS نیاز به نظارت پزشکی دارد

پزشکان و فیزیوتراپیست ها برای نظارت بر تمرینات EMS آموزش های ویژه ای دیده اند ، اما مربیان باشگاه ممکن است این آموزش را ندیده باشند و چون روش EMS اخیراً به طور گسترده در باشگاه ها استفاده می شود ، هیچ آموزش مناسبی وجود ندارد که برای کاربران مشکل ساز باشد.

عدم ارزیابی صحیح حداکثر شوک الکتریکی می تواند باعث آسیب شدید عضلات و کلیه ها شود. قبل از شروع جلسات EMS ، عملکرد خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که از اختلالات عضلانی رنج نمی برید. از EMS با شدت بالا باید بدون نظارت پزشک اجتناب شود.

تفاوت بین EMS و Slim Fit

همانطور که قبلاً ذکر شد ، روش EMS منجر به انقباضات شدید و پی در پی عضلات با سوزاندن کالری و از دست دادن بافت چربی می شود. روی دستگاه لاغری این دستگاه علاوه بر انقباضات ماهیچه ای ، دارای اثر گرم کننده ای است که گردش خون را افزایش می دهد ، این امر باعث افزایش گردش خون ، جلوگیری از رشد اسید لاکتیک می شود و میزان اسید لاکتیک طبیعی خواهد بود. با توجه به اثر گرم شدن روش باریک تناسب اندام ، نیازی به جابجایی فرد تحت درمان نیست زیرا گرمای تولید شده در حرکت ماهیچه ها نقش دارد و گردش خون را افزایش می دهد.

مزایای Slim Fit برای EMS

تناسب اندام یک استراتژی چند بعدی است که شامل ابعاد مختلف پوست ، ماهیچه ها و ماهیچه ها می شود. در زمینه تناسب اندام ، بسیاری از مدل های دستگاه وجود دارد که همه تجهیزات تناسب اندام به بافت و چربی پوست دسترسی دارند ، اما بسیاری از آنها بر روی ماهیچه ها کار نمی کنند ، در حالی که بخش مهمی از تناسب اندام مربوط به ماهیچه ها است. تنها دستگاهی که علاوه بر دسترسی به بافت و چربی پوست ، بر ماهیچه ها نیز تأثیر می گذارد ، دستگاه Slim Fit است.

دستگاه های EMS همچنین به ماهیچه ها دسترسی کامل دارند اما به پوست یا چربی دسترسی ندارند. مشکل دستگاه های EMS این است که آنها فقط روی ماهیچه ها کار می کنند و فرد کالری زیادی می سوزاند و در نتیجه وزن خود را کاهش می دهد که باعث شل شدن پوست و حتی شل شدن ماهیچه ها پس از دوره درمان می شود.

در مورد Slim Fit ، این دستگاه علاوه بر تاثیر بر ماهیچه ها ، پوست و چربی را نیز تحت تأثیر قرار می دهد که در نتیجه افتادگی بعد از درمان قابل مشاهده نیست.

نکته مهم دیگر در حین فعالیت ماهیچه ها ترشح اسید لاکتیک است ، به عبارت دیگر ماهیچه ها به طور طبیعی اسید لاکتیک را در حین فعالیت دفع می کنند که باعث رشد ماهیچه ها می شود و در عین حال ترشح اسید لاکتیک منجر به خستگی می شود. به همین دلیل احساس خستگی می کنید. بعد از مدتی در باشگاه تمرین می کند.

هنگام کار با دستگاه های EMS ، انقباضات عضلانی منجر به افزایش ترشح اسید لاکتیک می شود که منجر به خستگی می شود. این دستگاهها کراتین کیناز را افزایش می دهند. کراتین کیناز یا CK آنزیمی است که در ماهیچه ها یافت می شود و رشد آن منجر به تخریب ماهیچه ها می شود ، بنابراین در نحوه استفاده از دستگاه های EMS آسیب ماهیچه ها را خواهیم دید.

اما هنگام کار با Slim Fit ، هیچ یک از مشکلات پیش نمی آید زیرا با این روش ، این اثر باعث افزایش گردش خون می شود که باعث افزایش گردش خون و جلوگیری از رشد اسید لاکتیک می شود.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، در روش Slim Fit امکان دسترسی همزمان به پوست ، چربی و ماهیچه ها وجود دارد ، بنابراین پس از اتمام درمان Slim Fit ، نه تنها شاهد کاهش وزن نیستیم ، بلکه تناسب اندام با پوست بدون ماهیچه را نیز افزایش می دهیم. افتادگی علاوه بر این ، تناسب اندام یک روش م forثر برای لاغری موضعی است.

برای مشاهده ویژگی های دستگاه Slim Fit روی تصویر زیر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید