ButcherBox گوشت ارگانیک تغذیه شده با علف را به درب خانه می آورد


سلب مسئولیت: این پست درباره محصولی است که من واقعاً از آن لذت می برم و در حال حاضر مشترک پولی هستم. این شامل پیوندهای وابسته است که به ButcherBox اجازه می دهد تا به دلیل مراجعه به محصول خود ، چند سکه به من پرداخت کند. نظر من برای فروش نیست و هرگز نبوده است. اگر محصولی را با شما به اشتراک می گذارم ، به من اعتماد کنید: دلیلش این است که من از آن لذت می برم و فکر می کنم شما نیز در آن ارزش پیدا خواهید کرد.

یکی از بزرگترین اعتراضات من به این خدمات اشتراک ، که من در همه جا می بینم ، این است که بسیار نادر است مفید بلند مدت. منظورم این است که داشتن یک الگوی جعبه ای پر از کارهایی که انجام می دهید همیشه عالی است احتمالاً من می خواهم در آینده بخرم ، اما این کار را انجام دهید – برای افرادی مانند من ، آرایش هرگز رنگ مناسب رنگ پوست من نیست ، نمونه مو به ندرت به اندازه کافی برای استفاده در قسمتهای بزرگتر از یک اینچ مو است و شروع نکنید با “الگوهای” مراقبت از پوست به حماقت او.

با این حال ، این متفاوت است.

ButcherBox وارد یخچال فویل بزرگ می شود

ButcherBox وارد یخچال فویل بزرگ می شود

وقتی تیم پشت ButcherBox به من نزدیک شد تا سرویس را به مدت یک ماه امتحان کند ، من نه تنها علاقه مند نبودم ، بلکه به آن علاقه مند بودم برانگیخته. به یاد داشته باشید ، این قطعاً 10 دلار نیست که می توانید برای خدمات نمونه پرداخت کنید ، بنابراین باید بیش از صبر کنید نمونه اندازه ها اما ButcherBox در صورت نیاز به غذاهای علفی ، ارگانیک ، آزاد و گاهی ارثی از گوشت گاو ، گوشت خوک و مرغ در زمان نیاز به شما ارائه می دهد.

بسیاری از مردم مغازه ای ندارند که در آن گوشت با کیفیت خوب به فروش می رسد ، و این یکی از بزرگترین ناامیدی های من در این “جنبش” بود که هدف آن تمیز کردن کیفیت گوشت فروخته شده در کشور است. برای من ، ButcherBox شروع خوبی برای بهبود دسترسی است. نباید فاصله زیادی بین کسانی که در دسترس اجسام هستند و کسانی که در دسترس نیستند وجود داشته باشد ، که باعث می شود هم کیفیت غذا و هم سلامت آنها بهبود یابد. کمک زیادی می کند.

من به ButcherBox نگاه می کنم!

من به ButcherBox نگاه می کنم!

هنگامی که ButcherBox از راه می رسد ، یک ظرف بزرگ استایروفوم (بیشتر بعداً) در پلاستیک پیچیده شده است. داخل آن یک کیسه خنک کننده قابل استفاده مجدد قرار دارد که حدود 75 درصد از محصولات خریداری شده را در خود جای داده است. و در آن کیسه خنک کننده قابل استفاده مجدد ، ای پسر.

محتوای آن عالی است و طعم آن باورنکردنی است. قیمت کمی بیش از 10 کیلوگرم گوشت ارگانیک ، تغذیه شده با علف و بدون هورمون عالی است-اگر گوشت گاو با علف بخرم ، قیمت آن به ازای هر پوند 17 دلار است و می تواند حتی بیشتر از برش هایی باشد که من انتخاب می کنم. این باعث قیمت می شود ضرب و شتم اگر بتوانید آن را به صورت عمده خریداری کنید مقرون به صرفه تر است.

همانطور که می بینید ، قسمت های هر نوع گوشت تقریباً به اندازه کافی بود تا دو یا دو نفر به جز بیکن را در خود جای دهد. من نمی دانم چه تعداد از این # نفر را می خورد ، اما گمان می کنم یک پوند او را به اندازه کافی ببرد.

بررسی جعبه قصابی

من فقط انتقاد بسته بندی است ، که به هیچ وجه منحصر به ButcherBox نیست. THE زیاد از خدمات اشتراک غذا ، بسته بندی کاملاً سازگار با محیط زیست نیست. گوشت در پلاستیک قابل بازیافت پیچیده شده و کیسه موجود در غذا را می توان دوباره استفاده کرد و تاشو که من انجام دادن عشق ، اما خنک کننده بزرگ پلی استای فوم که غذا به آن می رود استراحت می کند. بسیاری از مراکز بازیافت ممکن است قابل بازیافت نباشند و به سختی می توان آنها را به صورت هفتگی حذف کرد. می توانید تجهیزات تبرید را متوقف یا استفاده مجدد کنید. آنها را به مدارس یا تیم های ورزشی اهدا کنید هر کجا که مردم نیاز به نوشیدنی سرد یا سفر دارند یا با غذا سفر می کنند. فقط … آن را در سطل زباله نیندازید.

کیسه ای که در داخل ButcherBox استفاده می شود

در یک کلام ، من ButcherBox را دوست داشتم. من راحتی را دوست داشتم ، کیفیت محصول را دوست داشتم و در واقع یک مشترک معمولی شدم. من باید یک کار را کمتر انجام دهم ، باید از طریق بروکلین سفر کنم تا مرا از مغازه خواربار فروشی ببرند ، و یک چیز دیگر در فریزر من آماده می شود زمانی که مجبور هستم غذاهای خانوادگی خود را برای هفته تهیه و برنامه ریزی کنم. من ممکن است فوم پلی استایرن را دوست نداشته باشم ، اما معلمان مدرسه بچه های من مطمئناً یخچال های رایگان جدید را دوست دارند تا غذا و نوشیدنی های خود را در طول روز نگه دارند … و این برای من کار می کند!

اگر می خواهید ButcherBox را تنها ببینید ، از پیوند ButcherBox.com پیوندی من در اینجا دیدن کنید – از کد winterBB15 برای دریافت 15 دلار تخفیف برای اولین سفارش خود امروز استفاده کنید!دیدگاهتان را بنویسید