Bounce Back: چگونه می توان انعطاف پذیری و سایر نکات را از HERO Forum21 افزایش دادسلامت شرکت، رویدادها، سلامت روان، بهره وری | نوشته شده توسط ملانی مک مولن | ۲۹/۱۱/۲۱ | ۵ دقیقه برای خواندن

HERO Forum21، رویدادی مجازی که توسط سازمان تحقیقات بهبود سلامت (HERO) راه‌اندازی شده است و سازمان‌هایی را با داستان‌هایی به اشتراک می‌گذارند تا نحوه تغییر این بیماری همه‌گیر خدمات سلامت روان و رفاه در محیط کار را به اشتراک بگذارند. موضوع امسال بازیابی: تقویت تاب آوری ذهنی و ایجاد مصونیت سازمانی بود.

تیم Fitbit Health Solutions با کارشناسان تاب‌آوری و مدیریت استرس متحد شد تا در مورد بهترین شیوه‌ها و روندهای آینده در مورد چگونگی سازگاری مؤثر افراد و سازمان‌ها پس از شکست‌های بزرگ، بیاموزند.

در اینجا شش ایده کلیدی از رویداد امسال آورده شده است:

۱. انعطاف پذیری در پایین ترین حد خود قرار دارد

با توجه به آنچه که ما به عنوان یک گروه در چند سال گذشته تجربه کرده ایم، درک دلیل آن دشوار نیست. جهان به دلیل COVID-19 متوقف شده است. ما با از دست دادن، تغییر مداوم و عدم اطمینان دست و پنجه نرم کرده ایم.

و در ایالات متحده با بی عدالتی نژادی مواجه بوده ایم. نقل قولی از روشل والینسکی، MD، MPH، که در جلسه ای با سارا جانسون، محقق ارشد HERO ارائه شد، این را خلاصه می کند: «این بیماری همه گیر نابرابری هایی را که برای نسل ها وجود داشته و در معرض همه آمریکا قرار داده است، آشکار کرده است. تأثیر همه گیر شناخته شده، اما اغلب ناموفق بر سلامت عمومی: نژادپرستی».

HERO Forum21 به نیاز سازمان‌ها برای یافتن راه‌هایی برای دسترسی به محرک‌های تاب‌آوری و کمک به کارمندان در جهت‌گیری مجدد و شارژ مجدد پرداخت. کارفرمایان این فرصت را دارند – و در واقع موظف هستند – از کارمندان، مدیران و سازمان های خود حمایت کنند.

در یک جلسه، کری اوورز، رئیس مشترک و مدیرعامل سیستم‌های رفتاری طرفدار تغییر، تاب‌آوری را به‌عنوان «فرایند سازگاری خوب در مواجهه با ناملایمات، تروما یا تراژدی» توصیف کرد و «ویژگی‌ای نیست که مردم دارند یا ندارند». تاب آوری شامل رفتارها، افکار و اعمالی است که می توان آنها را یاد گرفت و در هر کسی توسعه داد.” این خبر خوبی برای همه ماست. در صورت انتخاب، می توانیم خود را به ابزارهایی مجهز کنیم تا سفر بعدی را آسان تر کنیم.

۲. کارفرمایان برای برابری سلامت بهتر تلاش می کنند، اما هنوز به آن دست نیافته اند

یکی از پایه های توسعه و پایداری برابری سلامت، درک اصول برابری و شمولیت است. ترویج فرهنگی که آشکارا پرسش و گفتگو در مورد این موضوعات را تشویق می کند، بخشی جدایی ناپذیر از ساختن جامعه ای فراگیر است.

در رابطه با برنامه‌های سلامت و تندرستی، ارائه‌کنندگان HERO Forum21 پیشنهاد می‌کنند که سازمان‌ها باید از خود بپرسند: آیا برنامه رفاهی ما فراگیر است؟ آیا در دسترس است؟ آیا کارمندان نژاد یا کم درآمد را در نظر می گیرد؟ چگونه در میان جمعیت‌شناسی تعامل می‌کنید و به کسانی که دسترسی ندارند، قدرت می‌دهید؟

کلید دیگری برای کمک به اطمینان از موفقیت یک برنامه رفاهی – یا هر برنامه ای – این است که افراد با پیشینه های مختلف را در برنامه ریزی خود بگنجانید. موفقیت برنامه به تعداد افراد درگیر بستگی دارد. برای به دست آوردن بیشترین مشارکت، برنامه باید فراگیر باشد. چگونه کارفرمایان از جامع بودن برنامه اطمینان حاصل می کنند؟ با مشارکت فعال در میان جمعیت‌شناسی، درخواست بازخورد، دادن صدای کارکنان از طریق نمایندگی و حمایت از فرهنگ باز.

۳. کارفرمایان سلامت روان و رفاه عاطفی را در اولویت قرار می دهند

تمرکز بر سلامت روان یک سرمایه گذاری مداوم برای کارفرمایان در سال ۲۰۲۱ و پس از آن است. آخرین اعداد نشان می دهد که چنین حمایتی به ویژه در دوره پس از همه گیری بسیار مهم است. بر اساس داده‌های ارائه‌شده توسط اتحاد ملی خریدار مراقبت‌های بهداشتی، از هر چهار نفر یک نفر به بیماری روانی و از هر ۱۲ نفر یک نفر دارای اختلال مصرف مواد است. این گروه همچنین گزارش داد که از هر چهار جوان، یک نفر در طول این همه گیری به خودکشی فکر می کند.

فقدان رفاه عاطفی، همراه با سایر عوامل استرس زا ناشی از بیماری همه گیر، مانند تغییر مداوم یا عدم اشتغال، همچنین فرهنگ «فرسودگی شغلی» را ایجاد کرده است که نه تنها بر افراد در موقعیت های فعلی آنها تأثیر می گذارد. بدون توجه به این مسائل، می‌تواند عواقب بیشتری در آینده داشته باشد – برای مثال، روابط تیره و نتایج بد سلامتی.

دانستن منابع سلامت و رفاه در دسترس کارکنان به همان اندازه مهم است که در مواقع بحران به دست آوردن حمایت است. می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند.

۴. استعفای بزرگ در حال وقوع است و شرکت ها باید پاسخ دهند

در جلسه، چگونه سازمان های متنوع دگرگون شدند، این گروه در مورد اینکه چگونه فرسودگی شغلی باعث تغییر شغل افراد می شود با استناد به آماری که از هر ۱۰ کارمند ۳ نفر برنامه دارند بدون ماتریس شغل را ترک کنند، بحث کردند. بخشی از چالش این است که پشتیبانی اداری اغلب وجود ندارد. کارفرمایان علاوه بر پرورش فرهنگی که برای رشد و تمرکز بر رفاه ارزش قائل است، باید آموزش و منابع را برای کمک به مدیران در جهت نشان دادن همدلی در اولویت قرار دهند. سخنرانان تاکید کردند که رهبران متفکر چقدر مهم هستند تا اطمینان حاصل کنند که کارکنان نه تنها در شغل خود باقی می مانند، بلکه در کاری که انجام می دهند شکوفا می شوند و خوشحال می شوند.

۵. افزایش شفافیت در محل کار

در میان برخی از آمارهای نگران‌کننده‌تر، گزارش‌هایی از تغییر مثبت وجود داشت. مدیران با شفافیت، تغییر در فرهنگ را هدایت می کنند، که با فراخوان برای اقدام شروع می شود: خود را نشان دهید و خود را به طور کامل معرفی کنید.

محو شدن خطوط بین کار و زندگی تحمیل شده توسط همه گیری ممکن است به این تغییر ناگهانی مثبت در فرهنگ محل کار کمک کرده باشد.

در دوران پیش از همه‌گیری، آوردن فرزندتان به یک جلسه کاری غیرحرفه‌ای بود. اکنون، با توجه به اینکه دفاتر موقت اقامتگاه های دائمی را در اتاق خواب های اضافی و گوشه های اتاق غذاخوری اشغال می کنند – دیدن اعضای خانواده (یا حیوانات خانگی!) از همکاران در جلسات مجازی غیرمعمول نیست. این چیز بدی نیست.

اصول راهنما در این مکان های کاری جدید عبارتند از: برای خود، گزارش مستقیم و کارفرمایتان حضور داشته باشید. اما مهمتر از همه، خودتان باشید – کاملاً خودتان.

۶. تناسب اندام نسبت به مسائل سلامت و تندرستی در جایگاه دوم قرار می گیرد

تمرکز بر سلامت کل افراد برای حمایت از رفاه عمومی کارکنان بسیار مهم است.

ارائه دهندگان انجمن پیشنهاد می کنند که همه چیز به هم مرتبط است و کارفرمایان دیگر نمی توانند روی یک ستون تمرکز کنند، آنها باید استراتژی هایی داشته باشند که حوزه های زیر را در بر گیرد تا به اطمینان از رفاه کارکنان خود کمک کند: فیزیکی، ذهنی، مالی، شخصی، مدیریتی، اجتماعی و احساس تعلق

در بهترین شیوه های سلامتی در طول جلسه، دپارتمان منابع انسانی دانشگاه آیووا به اشتراک گذاشت که اهداف کلی آنها شامل “حمایت از کل رفاه فردی اساتید و کارکنان” است و “سلامت و رفاه روانی، ادغام کار و زندگی، و رفاه مالی” را ذکر کرد. بودن” به عنوان مناطق تمرکز. آنها معتقدند که “وقتی کارمندان تجمل بیشتری داشته باشند، می توانند بهترین و اصالت خود را در کار به ارمغان بیاورند.”


به طور کلی، جلسات HERO Forum 2021 نشان داده است که وقتی نوبت به شکست های بزرگ می رسد، بهبودی ممکن است کمی طول بکشد، اما می تواند – و اتفاق خواهد افتاد. هر چه افراد و سازمان‌ها به یادگیری و توسعه تاب‌آوری، به چالش کشیدن وضعیت موجود، ساختارشکنی نژادپرستی سیستماتیک و درک نابرابری‌ها در سلامت روان متعهدتر باشند، به وضعیت جمعی از سلامت و رفاه نزدیک‌تر می‌شویم.

تا آن زمان، در اینجا یک امتیاز سریع برای شروع آموزش انعطاف پذیری وجود دارد:

فقط یک روز آن را مصرف کنید

در HERO Think Tank در این جلسه، جوئل اسپونهایم، مدیر ارشد سلامت در محل و رفاه جمعیت در Health Partners، سفر شخصی خود را پس از قرار گرفتن در یک اتومبیل با سرعت زیاد بازگو کرد. درس های آموخته شده زیر را به اشتراک بگذارید:

  • ترس طبیعی و سالم است. پاسخ مناسبی است
  • ترس بی دلیل ناسالم است، به یک چیز دشوار تبدیل می شود
  • زندگی برای التیام همه زخم ها کوتاه تر از آن است
  • اتفاقات بدی می افتد و قلدرها وجود دارند، اما ما هر روز انتخاب هایی برای رویارویی با آنها داریم

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر