AT&T اکنون سرعت فیبر ۵ گیگابیت در ثانیه را ارائه می دهد – بررسی Geek


بنری تبلیغاتی ارتباطات چند منظوره AT&T Fiber.
AT&T

تغییرات بزرگی برای مشتریان AT&T Fiber وجود دارد. این ارائه دهنده خدمات به تازگی اعلام کرده است که سرعت های چند گیگابیتی ۲ گیگابیت بر ثانیه و ۵ گیگابیت در ثانیه اکنون در “نزدیک به ۵.۲ میلیون سایت مشتری” در دسترس است. علاوه بر این، مشتریان جدید AT&T Fiber اکنون «نرخ‌های زنده» را خواهند دید که هزینه‌های تجهیزات، قراردادها و محدودیت‌های داده را حذف می‌کند.

طرح های چند منظوره جدید البته گران هستند. AT&T ماهانه ۱۱۰ دلار برای طرح ۲ گیگابیت بر ثانیه و ۱۸۰ دلار در ماه برای گزینه ۵ گیگابیت بر ثانیه هزینه می کند. برای اکثر مردم، طرح فیبر ۱ گیگابیت بر ثانیه ۸۰ دلاری AT&T در ماه بهترین گزینه است. (به هر حال، همه این برنامه ها با HBO Max ارائه می شوند.)

جالب اینجاست که پلن های چند منظوره دارای سرعت اینترنت متقارن هستند، به این معنی که سرعت آپلود و دانلود یکسان است. امیدوارم هر طرح اینترنتی همین سرعت ها را ارائه دهد، زیرا سرعت آپلود در دنیای خانه به طور فزاینده ای اهمیت می یابد.

اما من مطمئن نیستم که یک فرد معمولی به یک طرح چند گیگابیتی نیاز داشته باشد. بله، طرح فیبر AT&T با یک دروازه رایگان AT&T ارائه می شود که از بالاترین سرعت ۵ گیگابیت بر ثانیه و Wi-Fi 6 پشتیبانی می کند. اما برای لذت بردن از این سرعت ها به اتصال سیمی از رایانه به روتر خود نیاز دارید – Wi-Fi به اندازه کافی سریع نیست. (کامپیوتر شما همچنین باید از این سرعت های فوق العاده سریع پشتیبانی کند.)

AT&T همچنین می گوید که در آزمایشگاه خود به سرعت فیبر تا ۱۰ گیگابیت بر ثانیه دست یافته است. اگر اتصال ۵ گیگابیت بر ثانیه برای شما کافی نیست، به نظر می رسد که لازم نیست مدت زیادی برای چیزی بزرگتر و بهتر صبر کنید.

برای بررسی اینکه آیا چندین سرعت AT&T در منطقه شما موجود است، از جستجوگر آدرس شرکت استفاده کنید. همچنین می توانید لیست کامل مناطق پشتیبانی شده را در وب سایت AT&T بخوانید. (همچنین باید توجه داشته باشم که Ziply Fiber اتصالات ۲Gbps و ۵Gbps را در برخی مناطق ارائه می دهد.)

منبع: AT&Tرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر