Anker بزرگترین نیروگاه خود را راه اندازی می کند، اما برای هر چیزی آماده است – Geek Review


نیروگاه Anker 757 PowerHouse از زاویه جلو کج.
مجری اخبار

ایستگاه های برق یکی از بهترین بخش های فناوری هستند که می توانید داشته باشید، زیرا می توانند برخی از دستگاه های شما را در صورت قطع برق شارژ نگه دارند. نیروگاه جدید Anker – 757 PowerHouse – با باتری پیشرفته و پورت‌های اضافی خود می‌تواند این کار و بیشتر را مدیریت کند.

این نیروگاه دارای باتری ۱۵۰۰ وات لیتیوم آهن فسفات (LiFePO4) 1229 وات است و تعداد زیادی پورت از جمله چهار USB-A 12 وات، یک USB-C 100 وات، یک USB-C 60 وات را ارائه می دهد. و شش پریز برق AC (توان خروجی کل ۱۵۰۰ وات)، ورودی AC 1000 وات. همچنین می توان از آن به عنوان منبع تغذیه یو پی اس، با توان موج سینوسی ثابت با زمان سوئیچینگ کمتر از ۲۰ میلی ثانیه استفاده کرد و برای استفاده با رایانه، ابزار یا دستگاه CPAP ایمن است.

حتی قابل توجه تر، قابلیت شارژ ۵ برابری آن است. PowerHouse می تواند تنها در یک ساعت از یک پریز دیواری تا ۸۰ درصد شارژ شود که یک ویژگی عالی برای نیروگاه هایی با این اندازه است. ۷۵۷ را می توان در عرض یک ساعت و نیم به طور کامل شارژ کرد. سایر نیروگاه‌ها، مانند Jackery 1000، چندین ساعت طول می‌کشد تا به طور کامل شارژ شود، که اگر زودتر به برق نیاز داشته باشید، می‌تواند فرهای واقعی را در روز شما ایجاد کند.

باتری‌های LiFePO4 نسبت به باتری‌های معمولی لیتیوم یونی که امروزه بیشتر نیروگاه‌ها و بانک‌های باتری از آن‌ها استفاده می‌کنند، پیشرفت بزرگی دارند. همانطور که در بالا ذکر شد، این نوع باتری می تواند سریعتر شارژ شود و نسبت به باتری های لیتیوم یونی عمر بیشتری داشته باشد. همچنین احتمالاً برای بوت شدن ایمن تر هستند.

بنابراین، معاوضه بین باتری‌های LiFePO4 و باتری‌های لیتیوم یون چیست؟ به عنوان مثال، آنها بسیار سنگین تر هستند. ۷۵۷ PowerHouse 43.8 پوند وزن دارد که تقریباً دو برابر Jackery 1000 و حدود ۹ پوند سنگین تر از Jackery 1500 است. نیروگاه های رقیب مانند AC200P بلوتی وزن بیشتری دارند، بنابراین Anker در اینجا تعادل خوبی برقرار می کند. و با توجه به آنچه که باتری‌های LiFePO4 می‌توانند ارائه دهند (مخصوصاً با در دست داشتن Anker)، این مبادله کاملاً ارزش آن را دارد.

Anker یک گارانتی پنج ساله برای ۷۵۷ PowerHouse ارائه می دهد و می گوید که ۳۰۰۰ چرخه باتری دوام خواهد آورد و ۵۰۰۰۰ ساعت عمر مورد انتظار خواهد داشت. همچنین دارای یک نوار نور است که اتصال وسایل را در شب یا در اتاق تاریک آسان می کند. اگر به دنبال یک نیروگاه جدید هستید که بتواند تلفن، لپ‌تاپ، همه وسایل کمپینگ، لوازم خانگی و حتی تجهیزات مراقبت بهداشتی متکی به انرژی شما را شارژ کند، شکست دادن ۷۵۷ سخت خواهد بود.

در سراسر لبه