Adobe به زودی نسخه وب فتوشاپ را برای همه رایگان خواهد کرد


Adobe ممکن است به زودی نسخه وب رایگان فتوشاپ را به هر کسی که دارای حساب Adobe باشد ارائه دهد. بر اساس گزارش اخیر، این شرکت در حال حاضر در حال آزمایش یک مدل «فریمیوم» برای مشتریان وب فتوشاپ در کانادا است.

Adobe Photoshop ممکن است به زودی به صورت رایگان در دسترس باشد

Adobe در حال آزمایش نسخه رایگان فتوشاپ در وب است که به کاربران امکان می دهد با یک حساب کاربری رایگان Adobe به محبوب ترین ابزارهای ویرایش عکس دسترسی داشته باشند. اگرچه این شرکت دسترسی رایگان برخی از ویژگی‌های نرم‌افزاری را محدود می‌کند، Adobe می‌گوید که کاربران به ابزارهای رایگان کافی برای انجام عملکردهای اولیه ویرایش عکس دسترسی خواهند داشت.

بر اساس این گزارش، نسخه رایگان فتوشاپ در حال حاضر محدود به کاربران کانادایی است. با این حال، انتظار می‌رود که ادوبی مدل Freemium را برای فتوشاپ به سایر بخش‌ها گسترش دهد.

نسخه وب فتوشاپ یک ابزار نسبتاً جدید است که این شرکت اواخر سال گذشته منتشر کرد. اگرچه Photoshop Web Client فاقد ابزارهای مختلف نرم افزار اصلی بود، اما Adobe به مرور زمان ویژگی های بیشتری را اضافه کرده است. اکنون از ابزارها و ویژگی‌هایی مانند منحنی‌ها، اصلاح لبه‌ها، سگ‌ها، کلون‌ها و توانایی تبدیل اشیاء هوشمند پشتیبانی می‌کند.

یکی از نکات برجسته نسخه وب فتوشاپ این است که به چندین کاربر اجازه می دهد تا با هم کار کنند تا روی یک تصویر واحد کار کنند. بنابراین، با انتشار رایگان آن، ادوبی از کاربران بیشتری انتظار دارد که به طور قانونی ویژگی ها و ابزارهای پیشرفته ویرایش عکس فتوشاپ را امتحان کنند و در نهایت وارد مدل اشتراک شوند. مشترکین همچنین به ابزارها و جلوه های ویرایش بیشتری نسبت به کاربران رایگان دسترسی خواهند داشت.

ماریا یاپ، معاون تصویربرداری دیجیتال در Adobe می گوید: «ما آن را می خواهیم. [فتوشاپ] تلاش و تلاش را برای افراد بیشتری آسان تر و آسان تر کنید. “شما برای دسترسی به فتوشاپ نیازی به دستگاه پیشرفته ندارید.”

در حال حاضر، Adobe هنوز جدول زمانی دقیقی برای زمان عرضه فتوشاپ ارائه نکرده است. بنابراین پیشنهاد می کنیم منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید و نظرات خود را در مورد استفاده رایگان از فتوشاپ در نظرات زیر بیان کنید.