۹ چیزی که باعث می شود سفر طولانی اقتصادی شما زمان کمتری بگیرد – LifeSavvy


زنی با هدفون، زنی با بالش مسافرتی و مردی که روی بالش مشکی استراحت کرده است
Srhythm / trtl / JefDiee

بدترین قسمت در سفر همیشه بخشی از خود سفر است. اگر بتوانید یک صندلی درجه یک بخرید، پروازهای طولانی مدت کمی سرگرم کننده تر هستند، اما اکثر ما نمی توانیم. اگر امسال یک سفر طولانی در پیش دارید، در اینجا چند چیز وجود دارد که می تواند آن را قابل تحمل تر کند.

بدون جت لگ

جعبه حاوی قرص

آزمایشگاه مرس

هیچ چیز مانند جت لگ مانع پرواز شما نمی شود. این چیزی است که زمانی اتفاق می افتد که ساعت داخلی بدن شما با گذر از چندین منطقه زمانی از بین می رود. اغلب چند روز طول می کشد تا به برنامه جدید خود عادت کنید، به این معنی که چند روز اول تعطیلات شما در حالت خواب آلودگی سپری می شود.

این البته، مگر اینکه در سفر خود مقداری بدون جت لگ داشته باشید. این داروی هومیوپاتی حاوی انواع گیاهانی است که می تواند به شما در مبارزه با علائم جت لگ قبل از شروع کمک کند. ما کاملاً مطمئن نیستیم که چگونه کار می کند، اما هزاران مشتری خوشحال به آن سوگند یاد می کنند.

تاب پرواز پا

شخصی از تاب پا استفاده می کند

سواری خواب آلود

یکی از بدترین قسمت‌های یک سفر طولانی، گرفتگی عضلات پا است که اغلب افراد مجبورند ساعت‌ها در یک وضعیت تنگ بنشینند. برای برخی، این می تواند خطرناک باشد و در صورت عدم بلند شدن و کشش پاهای خود به صورت دوره ای باعث تشکیل لخته های خون شود.

یکی دیگر از لوازم جانبی مفید سفر که ممکن است بخواهید در سفر طولانی بعدی خود امتحان کنید، بانوج است. این زیرپایی از میز سینی آویزان می شود و فشار روی همسترینگ و باسن شما را کاهش می دهد. این یک مورد آسان برای استفاده است و پرواز را قابل تحمل تر می کند.

جوراب های فشرده

جوراب های فشرده تا زانو

چیلر

متورم شدن پاها و پاها پس از یک پرواز طولانی غیرمعمول نیست. این به این دلیل است که ساعت‌ها نشستن باعث می‌شود خون شما در رگ‌های ساق پا جمع شود و مایعات دیگری را نیز به پاها و پاهای شما می‌فرستد.

شروع تعطیلات با پاهای متورم جالب نیست. خوشبختانه، یک راه حل آسان برای این وجود دارد: جوراب های فشرده! اگر در پرواز بعدی خود یک جفت از اینها را بپوشید، متوجه خواهید شد که حرکت چرخشی شما بهتر است و احتمالاً پس از فرود آمدن، فنر در گام خود خواهید داشت.

پودر الکترولیت

کیسه های پودر الکترولیت

مایع چهارم

هواپیماها در طول پرواز هوای خشک را در سراسر کابین پخش می کنند. همراه با میل مشترک برای اجتناب از دستشویی تا حد امکان، دستور کم آبی بدن را دریافت می کنید. در حالی که بهترین راه برای جلوگیری از کم آبی بدن در یک پرواز طولانی نوشیدن مایعات فراوان است، شما همچنین می توانید با پودر الکترولیت به سیستم خود کمک کنید.

Liquid IV یک انتخاب محبوب است زیرا به دلیل ترکیب منحصر به فرد خود از سدیم، گلوکز و پتاسیم شناخته شده است. این اجزاء یک “نیروی اسمزی” ایجاد می کنند که اجازه می دهد آب قبل از عبور کامل از سیستم گوارش وارد جریان خون شود.

برای استفاده از آن کافی است یک بار در طول پرواز کمی از این پودر را به بطری آب خود اضافه کنید. هنگام فرود آمدن، احساس رطوبت بیشتری نسبت به حالت معمول خواهید داشت.

TRTL بالش مسافرتی

کسی که بالش مسافرتی پوشیده و مردی با کوله پشتی

trtl

بسیاری از مردم برای خوابیدن در هواپیما با آن بالش‌های مسافرتی گردن مشکل دارند. اگر شما هم یکی از آنها هستید، بالش ترتل را امتحان کنید.

این سبک خاص دارای یک بریس است که گردن شما را نگه می دارد و اجازه نمی دهد سر شما به سمت جلو یا به پهلو بیفتد. هزاران نظر را بررسی کنید، و خواهید دید که بسیاری از افراد این بالش را به خاطر اینکه در نهایت اجازه داده در هواپیما بخوابند، تحسین می کنند.

این برای همه مناسب نیست، اما اگر نیاز به خوابیدن در پرواز بعدی خود دارید، قطعاً ارزش امتحان کردن را دارد و بالش های استاندارد هرگز برای شما کارساز نبوده اند.

بالش مسافرتی بادی

مردم روی یک بالش مسافرتی بادی می خوابند

gifdi

اگر بالش Trtl جذاب به نظر نمی رسد، گزینه دیگری وجود دارد که می توانید در صورت نیاز شدید به خواب آن را امتحان کنید: بادی. برای استفاده از این سبک، به سادگی آن را منفجر کنید، و شکل منحصر به فردی ایجاد می کند که از سر شما در حالت های مختلف حمایت می کند.

حتی دارای سوراخ های بازو است تا بتوانید صورت و بازوهای خود را به طور طبیعی روی میز یا میز خود قرار دهید. ممکن است در حین منفجر کردن آن چند نگاه به شما بیفتد، اما اگر واقعا بتوانید چند ساعت بخوابید ارزشش را دارد.

هدفون حذف نویز

زن با هدفون

ضربان قلب سریع

کابین هواپیما بسیار پر سر و صدا هستند. حتی زمانی که بیشتر مسافران در خواب هستند، صدای غرش ضعیف موتور همیشه شنیده می شود. علاوه بر این، همیشه وجود دارد حداکثر یک کودک حساس و/یا یک زوج پرحرف در همان نزدیکی.

به همین دلیل است که یک جفت هدفون حذف نویز خوب برای پروازهای بین المللی ضروری است. به جای گوش دادن به صحبت های مسافران، می توانید با صدای لیست پخش، پادکست یا کتاب صوتی مورد علاقه خود استراحت کنید.

پایه گوشی

نگهدارنده گوشی که گوشی هوشمند را در خود جای می دهد

خطرات

اکثر پروازهای بین المللی دارای صفحه نمایش در پشت هر صندلی هستند تا بتوانید انواع نمایش ها و فیلم ها را تماشا کنید. با این حال، همه پروازها این گزینه را ندارند. علاوه بر این، برخی افراد ترجیح می دهند رسانه های خود را از طریق تلفن خود تماشا کنند.

اگر در دسته دوم قرار می گیرید، می توانید از خم شدن ناخوشایند در صندلی خود برای به دست آوردن زاویه صحیح جلوگیری کنید و تلفن خود را روی این پایه آسان نگه دارید. این دستگاه شما را دقیقاً در سطح مناسب در مقابل شما نگه می دارد، بنابراین می توانید در حالی که در حال استراحت یا غذا خوردن هستید، آنچه را که می خواهید بدون هندزفری تماشا کنید.

پتوی مسافرتی

زنی با پتوی مسافرتی در هواپیما

آقای روش

بیشتر خطوط هوایی برای مسافران بین المللی پتو تهیه می کنند. با این حال خیلی گرم نیست و تمیزی آن در بهترین حالت مشکوک است.

به همین دلیل است که توصیه می کنیم خودتان را بیاورید. این پتوی کلاهدار جمع و جور با مواد فلانل کرکی ساخته شده است تا شما را در طول سواری گرم و راحت نگه دارد. همچنین به راحتی می توان آن را در باربری کوچک جمع و جور خود بسته بندی کرد، بنابراین فضای زیادی را در چمدان شما اشغال نخواهد کرد.


احتمالاً می توان گفت که هیچ کس مشتاق یک سفر طولانی نیست. هواپیماها پر سر و صدا، ناراحت کننده و دست و پا گیر هستند. خوشبختانه، چند مورد ضروری قابل حمل وجود دارد که می تواند تجربه شما را کمتر از یک کابوس تبدیل کند. از هدفون های حذف صدا گرفته تا بالش های واقعا راحت، اگر لوازم جانبی مناسبی داشته باشید، ممکن است از اینکه زمان پرواز چقدر سریع می گذرد شگفت زده خواهید شد.