7 شراب تابستانی برای یک جرعه


اگرچه همه ما بیشتر در خانه می ماندیم ، اما بسیاری از ما اهدافی را تعیین کردیم. برخی از آنها اهداف تناسب اندام دارند. دیگران در آشپزخانه غذاهای لذیذ می پزند. دیگران در پروژه های خانه کار می کنند ، همه چیز را سازماندهی می کنند یا در باغ کار می کنند. (و امیدوارم همه ما این کار را انجام دهیم این.)

جالب بود ببینم مردم در این دوران دیوانه وار و چالش برانگیز چه می کردند. ما بسیاری از موارد فوق را در خانه خود انجام دادیم ، اما من همچنین وقت گذاشتم تا افق خود را در مورد شراب بررسی کنم. من اغلب هنگام خرید شراب به موارد مورد علاقه خود دست می زنم (من به شما نگاه می کنم ، Sauv Blanc ترد و مقرون به صرفه از مارلبرو) ، اما با یادگیری بیشتر در مورد شراب ، می خواهم چیزهای بیشتری را کشف کنم. مناطق جدید! انواع جدید! شرابخانه های جدید! و اکنون ، بیش از هر زمان دیگر ، شرابخانه های متعلق به سیاهپوستان (این لیست عالی از کسانی است که به حمایت نیاز دارند).

با در نظر گرفتن همه اینها ، در اینجا هفت بطری است که تابستان امسال امتحان کردم.

1. Mandela House Thembu Tribute Sauv Blanc

من این بطری را در Trader Joe برداشتم و در مورد یک شراب عالی با این پول صحبت کردم! با کمتر از 10 دلار ، این میوه با نت های آناناس ، لیموترش و پاپایا ترد و طراوت بخش بود. و پیشینه این موضوع؟ زیبا.

2. Vigna del Lauro Friuli Isonzo Cab Franc

من یک بطری از این محصول را از یک دوست خوبم گرفتم و آن را از مغازه شراب محلی من بسیار توصیه می کنم (فریاد بزنید به شرکت Underdog Wine Co.!) که من نیز باید آن را تهیه کنم تا بتوانم با استفاده از Zoom یادداشت ها را مقایسه کنم. به و شخص ، تحویل داده شد. غنی ، میوه ای و مرغ خوشمزه است. من معتقدم فرانک های تاکسی اگر خوب انجام شوند ، انگور زیبایی هستند و به درستی. این یک بطری فوق العاده برای اواخر شب تابستان است.

3. تاکستان ملک Adelaida Anna در Viognier

در آخرین سفر خود به پاسو روبلس ، ما طعم آدلاید را تجربه کردیم و بهترین تجربه را داشتیم. این آخرین شرابخانه ای بود که به آن سفر کردیم و متأسفانه در چمدان ما جایی برای خرید و بسته بندی یک بطری دیگر (یا 10) وجود نداشت. من همیشه از نداشتن چند بطری به خانه پشیمان بودم ، بنابراین وقتی همه گیری کووید -19 اتفاق افتاد و شرابخانه پیشنهاد بطری های رایگان را ارائه داد ، من درگیر همه چیز بودم. ما این بطری را برای روز مادر باز کردیم و بسیار متعادل ، صاف و زیبا بود. واقعاً ، شما نمی توانید اشتباه کنید هر کدام از آدلاید همه آنها بسیار ظریف و زیبا هستند.

4. A Clambake Limited Edition Rosé

شراب های رسیده زندگی برای من چند بطری شراب The Clambake فرستادند تا امتحان کنم ، و این گل رز مورد علاقه من بود. تهیه شده از انگور کارینیان ساخته شده از انگور قدیمی مندوسینو ، خشک شده با مقدار زیادی توت فرنگی ، مرکبات و کمی گیلاس. و بله ، همانطور که از نامش پیداست ، با یک تاشو بسیار عالی است.

5. Austin Hope 2015 Cabernet Sauvignon

سفر پاسو را به یاد می آورید که فقط از آن گلایه کردم؟ خوب ، یکی از بطری هایی که قبلاً بسته بندی کرده ایم از آستین هوپ است. او نظرات جالبی در مورد همه پرسهای شراب دریافت کرده است ، و فرض می کنیم با 97 امتیاز و 100 شراب برتر سال هیاهو داشته است. عظیم ، با مقدار زیادی گیلاس و توت سیاه ، اما متعادل با نت های خوشمزه وانیل ، سرو و جوز هندی. من عاشق کابین بزرگ ، بلند و براق هستم که طعم شما را جلب می کند ، و این کار را با ظرافت ها و ظرافت هایی که جرعه جرعه می نوشد ، انجام می دهد.

6. Scaia Rosato 2019

این بطری دیگری است که من از شرکت شراب Underdog برداشتم و به همان اندازه مهربان و متفاوت از اکثر رزت های فرانسوی بود که من تمایل دارم آن را بردارم (که من نیز آن را دوست دارم). در Mezzane di Sotto ، در استان ورونا ، در منطقه ایتالیا ونتو ، از انگور 100٪ rondinella تهیه می شود و کمی میوه ای با برخی از تمشک ، اما کمی تند است. یک رز فوق العاده زیبا که با یک دریچه شیشه ای متصل شده است!

7. کارخانه شراب سازی Nighthawk مرا سرخ می کند

بسیاری از اوقات آنچه را که یک شراب عالی می کند شراب واقعی است ، می دانید. اما در موارد دیگر ، آنچه شراب را عالی می کند این است که با چه کسی آن را می نوشید و کجا است. و بعد از اینکه ماه ها به دلیل COVID-19 تقریباً با کسی ملاقات نکردیم ، ما توانستیم یک بعدازظهر دور از نظر اجتماعی را با چند دوست خوب در منطقه بیرونی کارخانه Nighthawk Winery در پائولا بگذرانیم و مانند یک روح در آغوش گرفتن بود. بله ، شراب کانزاس هنوز شراب کانزاس است ، اما نایت هاوک یکی از مکانهای مورد علاقه ماست که تنها در یک ساعت رانندگی به آنجا می رسیم و مانند منطقه شراب است. Make Me Blush یک پیشنهاد جدید برای آنها است و کمی شیرین است ، اما حباب ها به خوبی تعادل دارند.

تابستان امسال چی خوردید؟ –جن

آیا شراب دوست دارید؟ اینها رو بخون!دیدگاهتان را بنویسید