۷ زوج در هفته عروسی بلیط قطار رایگان دریافت می کنند


شرکت رجا به مناسبت سالروز ازدواج امیرالمومنین (ع) و حضرت الزهرا (س) و گرامیداشت فرهنگ ازدواج، طرحی ویژه را با شرایط ویژه و به قید قرعه بین همسران اجرا می کند.

به گزارش «فارسی خودرو»، شرکت حمل و نقل ریلی رجا به مناسبت سالروز ازدواج امیرالمومنین (ع) و حضرت زهرا (س) طرح ویژه ای را با شرایط خاص و قرعه کشی بین همسران اجرا می کند. برای تجلیل از فرهنگ ازدواج

مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا با اعلام این خبر افزود: کلیه همسرانی که تاریخ ازدواج آنها از ۹ لغایت ۱۵ تیرماه سال ۱۴۰۱ مصادف با هفته ازدواج است و همچنین همسرانی که نامشان مزین به زنان به نام فاطمه است. ام الزهرا و مردان ملقب به نام علی و تاریخ ازدواجشان از ۳۰ تیر ۱۴۰۰ (آخرین ازدواج سال گذشته) تا ۲۴ تیر ۱۳۰۱ می توانند در این قرعه کشی شرکت کنند.

علیرضا علی سلیمانی گفت: در این طرح به هفت جفت چهار بلیت رایگان با شرایط فوق به صورت قرعه کشی در پیست مشخص شده با اعتبار زمانی تا ۳۰ دی ماه سال جاری تعلق می گیرد.

مدیرعامل رجا نحوه ثبت نام زوجین در قرعه کشی را تا تاریخ ۶ تیر ۱۴۰۱ به صفحه اول و دوم شناسنامه زوجین به آدرس اینستاگرام رجا به آدرس [email protected] ارسال کرد و افزود: اگر هر یک از زوجین یک سال دیگر باشند در صورت سفر یکی از قطارهای رجا در گذشته و ارائه مدرکی مانند بلیط یا مشخصات سفر به همراه سایر مدارک مربوطه، شانس برنده شدن آنها در قرعه کشی افزایش می یابد.

علی سلیمانی در خصوص تاریخ قرعه کشی این طرح اعلام کرد: قرعه کشی به صورت زنده در شبکه رجا در اینستاگرام در تاریخ ۲۹ تیر ۱۴۰۱ مصادف با میلاد هفتمین اختر آسمان امامت امام موسی کاظم (علیه السلام) برگزار می شود. بر او باد). .

سامانه ارتباط با مشتریان حمل و نقل ریلی رجا با شماره تلفن ۱۵۳۹ به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به شهروندان عزیز در سراسر کشور در خصوص اطلاعات مربوط به سفر با قطار و دریافت پیشنهادات و انتقادات آنان می باشد.